Analiza likova

Analiziranje likova iz kinematografije/knjige

Filmoljupci navalite
Odgovori
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9315
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Analiza likova

Post Postao/la KOMANIA »

Master of darkness je napisao/la: 04 ožu 2024, 20:53 Najava buducih projekata

Nebojsa Covic - Koordinator kradje

Zvezdan Terzic - Poslovni neuspeh

Aleksandar Vucic - Nizi Bankarski Cinovnik na poziciji Autokrate

Zeljko Mitrovic - TV Reklama Nemorala
Pinokio!? :liar:
slika
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7670
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Re: Analiza likova

Post Postao/la Master of darkness »

Nisam pinokio nego skupljam sve i moram da kontrolisem ovo, faks, privatni zivot i sve.
You leave when you think it's time
Avatar
Jabuchillo
Rank 5
Rank 5
Postovi: 115
Pridružen/a: 14 tra 2024, 20:06
O meni: A chance to send the Thunder home, Lillard long range three, IN, IT'S GOOD, AT THE BUZZER, DAMIAN LILLARD
Status: Offline

Re: Analiza likova

Post Postao/la Jabuchillo »

Gingka Hagane

Jedan od razloga zašto sam analizu Gingke podijelio u dva dijela je što mi se nije dalo pisati toliki tekst odjednom, ali postoji i drugi razlog. Primjeti se značajna razlika između Gingke u prvoj sezoni i Gingke u druge dvije sezone. U prvoj sezoni smo vidjeli sve što trebamo vidjeti o jednom protagonisti. Backstory,razlog zašto se bori,harizmu,skill,pobjede i poraze,karakterni napredak,nastanak prijateljstava i rivalstava,nalet negativnih emocija,naporan trud da bi se ostvario cilj. U drugoj i trećoj sezoni gotovo ništa od toga nema nego vidimo Gingku kao dominantnog top babyfacea koji jedva da ostvaruje ikakav karakterni napredak. Sezona počinje tako što je Gingkin otac postao predsjednik svjetske Beyblade federacije. Gingka je smoren jer više ne može da se bori pošto mu je Storm Pegasus ispario na kraju prošle sezone. Otac mu ispriča priču da se u pećini blizu njegovog sela u kamenu krije legendarni bey Galaxy Pegasus ali da samo onaj ko ima pravu moć može da ga izvuče iz tog kamena. Gingka odlazi do pećine i ispostavlja se da je on taj sa pravom moći te izvlači Galaxy Pegasusa iz kamena. U međuvremenu u grad dolazi Masamune, samoprozvani blader broj jedan, izaziva Gingku na borbu i gubi, međutim vraća se iznova i iznova i stalno gubi. Ipak nakon mnogo borbi konačno uspjeva pobijediti, mada ne zbog svoje snage i skilla nego zato što je Gingka tek dobio Galaxy Pegasusa i još ne zna da ga koristi. Nešto kasnije Gingkin otac saopštava Gingki da će početi Svjetsko Prvenstvo u Beybladeu. Gingka kao šampion Battle Bladers turnira je automatski kvalifikovan za tim Japana, ali održaće se kvalifikacije za preostala tri člana. U kvalifikacijama dominira Kyoya, međutim on odbija da se pridruži timu Japana i govori Gingki da je njegov jedini cilj u Beybladeu da njega porazi i da je siguran kako će se suočiti na SP. Odustajanjem Kyoye, naredna tri bladera koji su se kvalifikovali za tim Japana su Tsubasa,Masamune i Yu. Prvi duel na SP imaju protiv tima Kine. Kinezi su neočekivano gostoljubivi i njihov vođa Dashan je ponudio Gingki da vide njihov plan treninga i treniraju s njima. Gingka je iznenađen jer zašto bi im rivali otkrili svoj plan treninga, međutim kada dođe na trening shvata, trening je jako zahtjevan i on nikako nije u stanju da ga odradi. Sad ću da napravim jednu digresiju. Trening je najvažnija stvar u Beybladeu, Ryuga je postao GOAT tako što mu je čitav život bio trening, Kyoya je od vođe lokalne bande postao top 3 blader ikad zahvaljujući ekstremnim treninzima, Kenta je od običnog luzera postao legendarni blader i zadobio Ryugino poštovanje zahvaljujući treningu, generalno svi su napredovali zahvaljujuću treningu, jedino Gingka skoro nikad nije prikazan da trenira a ipak je odličan blader. Po meni on sam nije toliko dobar blader, ali prije svega ima legendarni bey dok svi ostali imaju obični (osim Ryuge),zatim ima genetics pošto mu je otac Phoenix koji je sjajan blader (vjerovatno i bolji od Gingke pošto je porazio Gingku sa običnim beyom dok je ovaj koristio Storm Pegasusa, mislim kasnije mu se Gingka revanširao, ali generalno utisak je da je Phoenix bolji blader jer je h2h 1-1, a Gingka ima prednost pošto koristi legendarnog Storm Pegasusa) i naravno ima moć prijateljstva. Sad da se vratim na priču. Meč Japana i Kine počinje, igra se na dvije pobjede. Masamune donosi prvu pobjedu Japanu, u drugom meču je Tsubasa (Tsubasa je zapravo lik sa toliko dobrom pričom da ću možda napisati analizu za njega) favorit ali doživljava napad mračne sile (tu bolest mračne sile je pokupio nakon poraza od Ryuge u prvoj sezoni) i sam sebe eliminiše tako da Kina izjednačuje. Treći meč je Gingka vs Dashan,najbolji bladeri svojih timova. Odradili su jako dobru borbu,Dashan je pokazao da je odličan,ali Gingka naravno pobjeđuje. Zatim slijedi duel sa Rusijom, Rusi nemaju pojma, ali prevarama pokušavaju da pobjede, međutim Gingka i Yu to lagano rješavaju donose rutinsku pobjedu. Nakon pobjede nad Rusijom, tim Japana odlazi na odmor u Grčku dok čekaju nastavak SP, tamo ulaze u sukob sa timom Evrope i dolazi do 3v3 meča Gingka&Masamune&Yu vs Julian&Sophie&Wales. Julian je glavni, Sophie i Wales služe samo kao njegovi zaštitnici, tako da se on ni ne bori i sve prepušta njima. Oni eliminišu Yua, međutim Gingka i Masamune nakon sjajne kombinacije se uspjevaju probiti do Juliana, ali ovaj ih jednim potezom uništava i tako Gingki nanosi jedini poraz u sezoni. Nastavlja se SP, u trećem kolu slijedi vjerovatno najteži duel koji je Japan imao na cijelom SP i zaista su svi mečevi bili sjajno napisani. Protivnik je Afrika, a vođa ekipe je Kyoya. Prvi meč je Masamune vs Nile, Masamune je pred meč jako umišljen, ali Nile humbles him i nanosi mu jako bolan poraz. Zatim drugi meč je sudar rivala, Gingka vs Kyoya, po nekima najbolji Beyblade meč ikad (po meni nije najbolji, ali zasigurno jedan od najboljih, nekad kasnije ću postaviti link videa koji je meni meč najbolji). Kyoya je bolji u meču i realno je trebao da pobijedi, ali plot armor je uz Gingku, kad bi ovde izgubio to bi značilo eliminacija sa SP, tako da Kyoya ne pobjeđuje nego se završava nerješeno i obojica padaju u nesvjest. Treći meč je Tsubasa&Yu vs Benkei&Demure. Tsubasa ponovo doživljava napad mračne sile, potpuno poludi, eliminiše sve i ozbiljno ih povrijedi, ali za razliku od prošlog puta ne eliminiše sebe i donosi pobjedu Japanu. Odlučujući meč je Gingka&Masamune vs Kyoya&Nile. Ovde je plot armor ponovo spasio Japan, jer full healthy je tim Kyoye i Nilea daleko jači, ali ovde je stvar što su Gingka i Kyoya povrijeđeni od njihovog meča, te na kraju Kyoyina povreda presuđuje meč, Gingka, Kyoya i Nile su eliminisani, Masamune je last man standing tako da Japan prolazi dalje. Zbog ozbiljnih povreda koje je nanio ostalima, Tsubasa je poslan na liječenje i povlači se sa SP. Ipak on doživljava novi napad mračne sile u bolnici i bježi iz bolnice. U međuvremenu, Japan treba da se bori protiv Evrope. Na putu do arene sreću Ryugu koji izaziva Gingku na meč. Gingka prihvata i napušta tim da bi se borio. Tako da se tim Japana sveo na samo dva člana u duelu protiv jako moćnog tima Evrope, i to dva najslabija člana. Prvi meč je Masamune vs Klaus, Masamune je bolji i djeluje da će pobijediti, međutim Klaus prelazi sve granice svoje moći i počinje još snažnije da se bori te pobjeđuje Masamunea. Naredni meč treba da bude timski, a jedina dva dostupna člana tima su Yu i svježe poraženi izmoreni Masamune, tako da djeluje da je gotovo i da Japan ispada. Međutim pojavljuje se Tsubasa, koji kaže da je spreman jer je nakon što je pobjegao iz bolnice sreo Ryugu i pitao ga kako da pobijedi mračnu silu na šta mu je ovaj odgovorio da mora da nauči da živi s njom. Počinje meč Tsubasa&Yu vs Sophie&Wales, Tsubasa već na početku doživljava napad mračne sile i potpuno poludi, dovodi svoj tim na rub poraza, zatim se scena prebacuje na Tsubasin monolog gdje se on suočava sa svojom mračnom stranom, on prihvata da ima tamu u sebi ali isto tako zna da ima i svjetlo u sebi, tako pobjeđuje mračnu silu, zatim dolazi na potpuno novi nivo moći i jednim potezom eliminiše Sophie i Walesa te donosi pobjedu Japanu. U međuvremenu se odvija borba Gingke i Ryuge gdje Gingka pomalo gubi, Ryuga mu govori da još nije uspostavio potpunu kontrolu nad moćima Galaxy Pegasusa i da mu kao takav nije zanimljiv protivnik te prekida meč i odlazi. Gingka stiže tačno na vrijeme za odlučujući duel protiv Evrope, a protivnik mu je Julian. Svi misle da je veliki hendikep za Gingku što je upravo završio jako naporan meč sa Ryugom, a sad mora da ima naporan meč sa Julianom. Ipak ispostaviće se da je meč sa Ryugom u ogromnoj mjeri pomogao Gingki da pobijedi Juliana, pošto Ryuga i Julian jedini imaju beyove sa rotacijom u lijevo tako da je Gingka iskoristio iskustva iz borbe sa Ryugom da porazi Juliana. Japan je sada u polufinalu SP i tu im je protivnik Brazil. Brazil realno ima samo jednog dobrog bladera, ali zahvaljujući raznim muljažama su dogurali do polufinala, a tako su i nastavili protiv Japana. Napravili su zasjedu za Yua i tako mu nanijeli teška oštećenja na beyu. Zatim na dan borbe su zahtjevali promjenu meča i umjesto da bude na dvije pobjede igra se 4v4 last man standing meč. Yu se prvi bori za Japan, ali zbog oštećenja na beyu lako je eliminisan, zatim ulazi Masamune i eliminiše jednog člana Brazila ali nakon toga je i on eliminisan, zatim ulazi Gingka i eliminiše dva člana Brazila i dok slavi pobjedu, vođa Brazila Argo ga na prepad napada i eliminiše. Tako da ostaje finalni meč Argo vs Tsubasa, i tu Tsubasa upisuje još jednu veliku pobjedu i vodi Japan u finale. U drugom polufinalu je meč SAD vs Evropa (ne znam kako je Evropa u polufinalu ako su već ispali u četvrtfinalu, možda ima neki baraž). Iz svega do sad se dalo vidjeti koliko je Evropa jaka, međutim SAD ih je pregazio. Pogotovo je bio ponižavajuć duel Damian vs Julian, gdje ga je Damian toliko izdominirao da je bilo ružno gledati i na kraju ga natjerao da prizna da je slabić. Još jedna zanimljiva stvar za SAD je da su do finala svaki meč riješili 2-0 tako da nikad nisu otkrili trećeg člana tima. Pred finale je otkriveno da tim SAD vodi Hades Corporation i da su njihovi bladeri toliko snažni jer koriste sistem aranžmana koji iz njih izvlači svu potencijalnu energiju. Inače Hades Corporation je nekada sarađivao sa Dark Nebula organizacijom. Pred finale, Damian sreće Tsubasu i Yua i izaziva ih na meč, pobjeđuje ih u sekundi i nanosi im teške tjelesne povrede te oni ne mogu nastupiti u finalu. Konačno se otkria ko je treći član tima SAD, to je Zeo, Masamuneov drug iz djetinjstva, koji se pridružio timu jer je Dr Ziggurat (predsjednik Hades Corporation) obećao izliječiti njihovog druga Tobya (koji će na kraju biti glavni negativac sezone). Prvi meč je Masamune vs Zeo, tu nalijeće veliki sudar emocija, Zeo optužuje Masamunea da ih je izdao i pobjegao u Japan kada se Toby razbolio, a Masamune odgovara da je samo želio ispuniti Tobyev san a Tobyev san je bio da njih trojica postanu najbolji na svijetu i da će ispuniti taj san tako što će osvojiti SP. Ipak Zeo pobjeđuje i donosi SAD prvi bod. U međuvremenu Hades Corporation pokušava da uhvati Ryugu kako bi uzeli njegove podatke i pojačali sistem aranžmana ali ne uspjevaju. Ryuga shvata da su oni sarađivali sa Dark Nebula i odlučuje da im se osveti (jer je i sam zamrzio Dark Nebula krajem prve sezone kad je shvatio da su ga iskorištavali). Naredni član tima SAD je Jack, a protiv njega će morati da se bori Gingka jer je Masamune izmoren nakon poraza od Zea, a Tsubasa i Yu su hospitalizivani. Problem je što i ako pobijedi Jacka, biće jako izmoren, a onda će morati da se bori sa Damianom koji je premoćan. Ipak od nikud se pojavljuje Ryuga. Pošto se do sad nije borio ni za jedan tim na SP dozvoljeno mu je da se priključi timu Japana. Masamune smatra da je loša ideja prepustiti sudbinu finala SP negativcu kakav je Ryuga, ali Gingka ipak ima povjerenja u njega. Meč kreće Ryuga loše stoji, Jack dominira, u jednom trenutku Jack je na ivici pobjede jer se Ryugin bey jedva okreće, međutim Ryuga tada pokazuje zašto je Meteo L Drago legendarni bey jer ima spin stealing moć i govori da se čitav meč samo poigravao sa Jackom i nakon toga ga lako pobjeđuje. Nakon pobjede odlazi i govori Gingki da ne smije izgubiti od ovih amatera. Slijedi odlučujući meč finala SP, Gingka vs Damian. Damian je gospodar pakla i blader koji je primio najveći moguć stepen sistema aranžmana. Njegov specijalni udarac bukvalno vodi ljude u pakao. Gingku je takođe odveo u pakao i tamo mu zadao teške muke međutim Gingka je uspio da se izbori, pobijedi, i postane prvak svijeta. Međutim sreća nije dugo trajala jer je otkriveno da primarni cilj Hades Corporation nije bio osvajanje SP nego prikupljanje što više podataka kako bi se stvorio bey koji će generisati destruktivno oružje poznato kao spiralna sila. Dr Ziggurat je imao u planu da spiralnu silu prodaje svjetskim moćnicima i tako se obogati (u prevodu bio je najnormalniji od svih negativaca, on je samo htio novac, dok su ostali uglavnom htjeli da unište svijet). Stvorio je bey Twisted Tempo, a njegov vlasnik je bio Toby. Iako je Dr Ziggurat ispunio obećanje koje je dao Zeu i izliječio Tobya, ipak ga nije samo izliječio nego i iskoristio, spojio ga je na sistem aranžmana, isprao mozak, ubijedio ga da je on Faust i da mu je jedina uloga da vrti Twisted Tempo. Dr Zigguratov plan je počeo da se ostvaruje i spiralna sila je počela da se stvara. Da bi pokazao koliko je moćna, učinio je da cijeli grad uzleti. Ipak prije nego što je grad uzletio na njega se ukrcalo desetak bladera. Oni su jurili do centralnog jezgra kako bi zaustavili spiralnu silu, međutim njihov broj se sve više smanjivao kako su nailazili na bladere Hades Corporation. Na kraju su ostali samo Gingka,Masamune i Kyoya. Međutim na put im je stao Damian, ovog puta još jači jer je primio novi stepen aranžmana pojačan Gingkinim podacima iz finala SP. Kyoya je odlučio da mu se sam suprostavi i rekao Gingki i Masamuneu da nastave dalje. O ishodu borbe Kyoya vs Damian ću pisati kad budem radio analizu Kyoye. Gingka i Masamune su stigli do centralnog jezgra i suočili se sa Tobyem/Faustom. Tu smo vidjeli koliko je Faustu ispran mozak kad su ga pitali je li svjestan da spiralna sila može uništiti svijet, a on je rekao da će on stvoriti novi svijet. Nakoj duge i velike borbe Gingka i Masamune zajedničkim radom pobjeđuju Fausta, uz veliku pomoć Ryuge koji je uništio generatore spiralne sile i tako oslabio moć Twisted Tempa, i spašavaju svijet. Nakon poraza Tobyu se vraćaju sjećanja i opet je onaj stari. Na kraju, Gingka i ostali se vraćaju u Japan, Masamune ostaje u SAD sa Tobyem i Zeom, Gingka govori da jedva čeka sledeće SP (nažalost neće ga biti)
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17762
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Analiza likova

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

nitko ti ovo neće pročitat mili
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58303
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Analiza likova

Post Postao/la Sherpa »

Ogroman blok teksta = skip

Tri četiri entera i tekst izgleda osjetno čitljivije
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9315
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Analiza likova

Post Postao/la KOMANIA »

Sherpa je napisao/la: 20 tra 2024, 22:54 Ogroman blok teksta = skip

Tri četiri entera i tekst izgleda osjetno čitljivije
Ja sam ti već rekao da lik ne jebe živu silu po tom pitanju, par puta sam mu predložio...
slika
Avatar
Elite
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1521
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: Analiza likova

Post Postao/la Elite »

Nije dečko kriv što su ljudi danas postali lenji za čitanje :mrgreen:
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17762
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Analiza likova

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

my adhd ass definitivno nije za takve stvari, ali radi organizacije misli bi definitivno bilo praktičnije da je malo odvojio
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5444
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Re: Analiza likova

Post Postao/la ante »

Sherpa je napisao/la: 20 tra 2024, 22:54 Ogroman blok teksta = skip

Tri četiri entera i tekst izgleda osjetno čitljivije
3-4 je malo, treba jedno 30-40 :lol:
slika
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7670
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Re: Analiza likova

Post Postao/la Master of darkness »

Nebojša Čović - koordinator krađe-
Rođen 2. jula 1958. u Beogradu, Nebojša Čović je poznat po svojoj bogatoj biografiji. Završio je Mašinski fakultet, a svoje akademske uspjehe krunisao je doktoratom 2000. godine, dok je istovremeno radio kao asistent na istom fakultetu. Karijeru je gradio u preduzećima poput "Ivo Lola Ribar" iz Beograda i REIK "Kolubara", te je obavljao funkcije kao generalni direktor DP "Proleter" i predsjednik Upravnog odbora MDD "FMP" Beograd.

Političku karijeru započeo je kao član Socijalističke partije Srbije (SPS), gdje je 1992. postao potpredsjednik IO Skupštine Beograda za privredu i finansije. Odatle je napredovao do pozicije gradonačelnika Beograda, koju je obavljao od 1994. do 1997. godine. Bio je i poslanik u Narodnoj skupštini u dva mandata.

Kao političar, istakao se kreiranjem slogana za kampanje poput "Svi smo mi malo socijalisti" iz devedesetih i "Kad je teško Čović" iz 2004. godine. Ipak, njegova karijera obilježena je i kontroverzama, kao što su ukidanje NTV "Studio B" i upotreba policije za rastjerivanje štrajka radnika GSP-a tokom njegovog mandata gradonačelnika.

Nakon smrti Zorana Đinđića, Čović je pominjan kao mogući premijer, ali je tu funkciju dobio Zoran Živković. Kasnije je osnovao Demokratsku alternativu, a njegovi politički pokušaji nisu donijeli značajne rezultate.

U javnosti je postao poznat i po incidentima poput krivične prijave zbog nasilničkog ponašanja prema novinaru televizije Kopernikus, Dejanu Anđusu. Priča glasi da je Anđus imao specijalnu emisiju gde ga je prozivao, pa ga je ovaj posle emisije napao fizički. Sve optužbe su odbačene.

2011. godine porodica Zorana Đinđića otkriva da pokreće tužbu protiv Nebojše Čovića jer imaju otvorenu sumnju da su znali da se priprema atentat na Zorana Đinđića, te da ništa nije uradio po tom pitanju. Politička aparatura je uradila svoje i ostalo je samo na sudskom procesu.

Javna tajna postoji i za malverzacije na Kosovu. On je bio koordinator jednog centra i potpisao je ugovor da će od para od donacija izgraditi stanove na Kosovu i Metohiji. Tim potezom je uzeo preko 10 miliona Evra. Iako su 2003. obećani stanovi, dan danas su samo temelji udareni, a prepošteni Nebojša se pravda da nije bila nadležnost centra da izgradi te stanove, iako je centar pod njegovim imenom potpisao ugovor o samoj izgradnji stanova. Zvanična cifra je oko 4 miliona, ali javna tajna je da je sam Nebojša proneverio 10 miliona.

U tom periodu 2011. godine postaje predsednik FMPa i preimenuje ga u Crvena Zvezda jer je originalnu Zvezdu doveo do bankrota. On sam je upadao u česte verbalne sukobe sa Duškom Vujoševićem i Tomislavom Karadžićem, koji su ga nazivali moralnim gmizavcem (što nije daleko od istine). Danas Čović dobija ogromne pare od države da ulaže u svoj klub, koji po rečima Darka Plavšića (Komentatora i urednika Sport kluba) "razmišlja lokalno, a radi globalno". Postoji priča da se svi ovi ispušeni starci dovode da bi se uzimala provizija od ugovora, ali to ostaje samo na reonu teorija. Naše pare se troše, rezultata nema, pare se peru, podmićeni navijači severa ćute, a uprava uživa.

2016. godine je izdata optužnica za malverzacije na Kosovu, ali je vrlo brzo oborena, a Čović za to optužuje Borisa Tadića, sa kojim je ranije pre vrlo lepo sarađivao.

Summa summarum: Nebojša Čović je moralno dno, koje je priheftano uz svaku vlast, dok besomučno pere i krade pare od građana Srbije, uz pomoć trenutne političke aparature. Ljudi se nadaju da će i on pasti zajedno sa trenutnom vladajućom strukturom, ali verujem da će se i on priheftati nekoj novoj vlasti, kad ona dođe. Pudlice idu samo uz svoje gospodare, ne?
You leave when you think it's time
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9315
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Analiza likova

Post Postao/la KOMANIA »

Master of darkness je napisao/la: 23 tra 2024, 00:07
slika
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17569
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Online

Re: Analiza likova

Post Postao/la Dynamite 7 »

"Koordinator krađe" :lol: :lol: .
Inače odlična analiza.
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Odgovori