Monday Night RAW

WWE-ov flagship trosatni show...

Zabava ponedjeljkom
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24864
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la Maki »

Heel Gable udara drugačije. Jak prvi heel promo.
Avatar
Riptide
Rank 4
Rank 4
Postovi: 56
Pridružen/a: 02 tra 2024, 19:51
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la Riptide »

Sviđa mi se kud idu sa Gableom, mada bih radije da je odma odjebao Alpha academy i da su ga spojili sa Creed braćom.

Šta reći za women battle royal, znalo se od početka da Super Becky osvaja ali je izgledalo komično nakon powerbomba kroz sto i onda samoan dropa Nie kako se vratila u ring nakon 2 minute i no sellala sve. Čak bi i Liv izgledala daleko uverljivije kao prvak od Becky koja izgleda kao stalak za infuziju. Hunter je vjerovatno najveći ziheraš i najpredvidljiviji booker ikada, uvijek ide na sigurno i ne znam da li je ijednu odluku donio od kad je preuzeo creative da nisam mogao predviditi mjesecima unaprijed.
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 14011
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la AleksaVP »

Ovo je odlična odluka, Liv uzima u singles meču i dobija prvi put Becky za titulu.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24864
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la Maki »

Da, Riptide ima poentu. Becky je dosta smršala i izgubila određeni dio aure zbog toga. Čak su i ljudi na redditu to primjetili.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10885
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Liv vs Becky će sada feud godine. Ughhh Huntere genije koji si ti kada si bookirao pobjedu Becky sinoć!
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6722
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la SwitchBlade »

Podsjeća me na Sami/Gable scenarij i pogledaj kako je to dobro ispalo pa bi svatko tko se žali trebao iskreno (koliko god klišej zvučalo) pustiti da se odigra.
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10885
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la ~MandyRose~ »

SwitchBlade je napisao/la: 23 tra 2024, 21:40 Podsjeća me na Sami/Gable scenarij i pogledaj kako je to dobro ispalo pa bi svatko tko se žali trebao iskreno (koliko god klišej zvučalo) pustiti da se odigra.
Drugim riječima, pustite Stephaninog muža da kuha!!!
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58328
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la Sherpa »

Meni je becky kao lik bila puno zanimljivija prije the man faze nego nakon. Al sam vjerovatno u manjini
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17824
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Ja se deklariram kao radijator za centralno grijanje.

🇽🇰
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Riptide je napisao/la: 23 tra 2024, 16:37 Hunter je vjerovatno najveći ziheraš i najpredvidljiviji booker ikada, uvijek ide na sigurno i ne znam da li je ijednu odluku donio od kad je preuzeo creative da nisam mogao predviditi mjesecima unaprijed.
bolje i to nego radit swerve samo da bi imao swerve, kužim da može bit dosadno ali nekad jednostavno treba pratiti logiku
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10885
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la ~MandyRose~ »

https://www.reddit.com/r/SquaredCircle/s/LyyN95Xuwh

Yikes! No Xia Li, no ratings! Ali zato je zenski battle royal bio draw! More women's matches pls!
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Riptide
Rank 4
Rank 4
Postovi: 56
Pridružen/a: 02 tra 2024, 19:51
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la Riptide »

The A-Lister (B.L.) je napisao/la: 23 tra 2024, 22:39
Riptide je napisao/la: 23 tra 2024, 16:37 Hunter je vjerovatno najveći ziheraš i najpredvidljiviji booker ikada, uvijek ide na sigurno i ne znam da li je ijednu odluku donio od kad je preuzeo creative da nisam mogao predviditi mjesecima unaprijed.
bolje i to nego radit swerve samo da bi imao swerve, kužim da može bit dosadno ali nekad jednostavno treba pratiti logiku
Istina ali opet fali taj faktor iznenađenja koji smo imali pod Vinceom, jedini da kažeš swerve koji je Hunter napravio otkad je preuzeo creative već 2 godine skoro je Romanova pobijeda na WM 39, mada tu nisam ni mislio da će dati pobijedu čovijeku koji je osnovao AEW iz prvog puta bez da chaseuje ali eto većini ljudi je bilo šokantno da je Roman odbranio. Najveći problem su ti predugi title reignovi i bookanje od WM do WM pa sve između izgleda kao filler.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9336
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la KOMANIA »

Maki je napisao/la: 23 tra 2024, 06:12 Toliko o Liv...za sada u najmanju ruku.
Ispravan potez, Liv će više značiti da dobije titulu u feudu protiv Becky u 1 na 1 meču, a ne u battle royalu...
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9336
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la KOMANIA »

Riptide je napisao/la: 23 tra 2024, 16:37 Sviđa mi se kud idu sa Gableom, mada bih radije da je odma odjebao Alpha academy i da su ga spojili sa Creed braćom.
Filler feud sa Otisom, pridruže mu se Creed Brothers i oni krenu u feud s Otisom i Tozawom, taman Zayn da završi s Reedom i upiše još jednu odbranu, možda još jedna do Gablea, koji mora da osvoji IC titulu u sledećem okršaju sa Zaynom, ne treba odugovlačiti, zato treba ostaviti još malo prostora da Zayn upiše još recimo 2 odbrane.
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9336
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la KOMANIA »

Sherpa je napisao/la: 23 tra 2024, 22:27 Meni je becky kao lik bila puno zanimljivija prije the man faze nego nakon. Al sam vjerovatno u manjini
I meni je, ali je kao The Man postala zvezda, jeste mi sad iritantna a od 2016-2018. mi je bila jedna od dražih ako ne i najdraža, ali jbg važno da je dobila push, a sada i podiže Biancu, Rheu, Lyru iz NXT-a... Nadam se sada i Liv, možda Tiffany kasnije... Tako da je to dobro.
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 18020
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la Hangman98 »

~MandyRose~ je napisao/la: 24 tra 2024, 01:31 https://www.reddit.com/r/SquaredCircle/s/LyyN95Xuwh

Yikes! No Xia Li, no ratings! Ali zato je zenski battle royal bio draw! More women's matches pls!
NBA playoff.
slika
Odgovori