Revolution 2024

All Elite Wrestling
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 18013
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Revolution 2024

Post Postao/la Hangman98 »

crocop97 je napisao/la: 08 ožu 2024, 18:40 A Myers bi mogao imat super reakcije kao monster heel, samo ovisi o publici pred kojom radi
A ono, sta to u sustini znaci, da je dobar odredjenoj niši, koja je ocito izrazito mala obzirom da nista veliko nije napravio u karijeri od 20 godina.

Dok je drugi do 30g imao nastup pred 80k publike, popio ogromne reakcije, odradio mec koji se velikoj vecini wrestling komune svidio i ostavio trag u japanu kao jedan od najboljih gaijina ikad.

Malo mi je degutantno i porediti ih (imam feeling da bivam trollovan :D) kad sve stavis objektivno u perspektivu, bez nekog animoziteta prema bilo kojem od njih.
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7031
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Revolution 2024

Post Postao/la crocop97 »

Ne trollam, uvjeren sam da bi Myers mogao izvuć daleko jači World title meč da ga se stavi u takvu poziciju.

Ili evo bolji primjer za usporedbu, Moose, isto daleko sposobniji worker. I ne trollam, Ospreay ne zna sellat i ne zna razradit meč, dok to ne popravi džaba mu svi flippovi i krađa All Japan poteza
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10407
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: Revolution 2024

Post Postao/la Markovic619 »

Onda Dominik Mysterio > Will Ospreay ako gledamo reakcije publike.

Bar kao heel zna izvući reakcije publike što Will nije znao kad je turnao prije 3-4 godine u Japanu. A ima i bolji heel work. Ali ne zna spammat spotove kao Will.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 18013
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Revolution 2024

Post Postao/la Hangman98 »

Markovic619 je napisao/la: 08 ožu 2024, 18:58 Onda Dominik Mysterio > Will Ospreay ako gledamo reakcije publike.
Izvlacenje iz konteksta. Reakcije su pomenute kao komponenta koja ih bitno razdvaja, ne da je jedino ona vazna.

Ne znam cemu frustracija zato sto se nekom svidja Will i sto mu ne smeta nesto sto vama smeta :D
Zadnja izmjena: Hangman98, dana/u 08 ožu 2024, 19:04, ukupno mijenjano 1 put.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58304
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Revolution 2024

Post Postao/la Sherpa »

Markovic619 je napisao/la: 08 ožu 2024, 18:58 Bar kao heel zna izvući reakcije publike što Will nije znao kad je turnao prije 3-4 godine u Japanu.
Uspoređuješ dvoje potpuno različite kulture kako reagiraju na heelove

A domink je godinama skupljao cvrčke po pitanjima reakcije. Morali su ga staviti u grupu da bi ikome bio zanimljiv
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7031
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Revolution 2024

Post Postao/la crocop97 »

Hangman98 je napisao/la: 08 ožu 2024, 19:03
Markovic619 je napisao/la: 08 ožu 2024, 18:58 Onda Dominik Mysterio > Will Ospreay ako gledamo reakcije publike.
Izvlacenje iz konteksta. Reakcije su pomenute kao komponenta koja ih bitno razdvaja, ne da je jedino ona vazna.

Ne znam cemu frustracija zato sto se nekom svidja Will i sto mu ne smeta nesto sto vama smeta :D
Drugi tabor već godinama nastupa snobovski i odmah se ljute kad kritiziraš sveto trojstvo wrestlinga (Okadu, Omegu i Ospreaya) i općenito sve zastupljenije spotfeste. I ovo je rasprava koja se tiče samog koncepta wrestlinga i kvalitete zanata, wrestler koji ne zna sellat je isto što i diplomirani kineziolog koji ne zna napravit sklek
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24859
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Revolution 2024

Post Postao/la Maki »

Ljudima jednostavno dosade ti japanski bangeri. Govorim to kao neko ko je 3 godine religiozno gledao Stardom, promociju sa ženskim ekvivalentnom NJPW bangera. I to je ekstremno dobar i zanimljiv stil ali u normalnim količinama. Nakon nekog vremena svi ti mečevi postanu manje više isti i dosade. Ali loše odrađen "banger" je idalje bolji od loše odrađenog "tehničkog meča".
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 18013
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Revolution 2024

Post Postao/la Hangman98 »

crocop97 je napisao/la: 08 ožu 2024, 19:09
Hangman98 je napisao/la: 08 ožu 2024, 19:03
Markovic619 je napisao/la: 08 ožu 2024, 18:58 Onda Dominik Mysterio > Will Ospreay ako gledamo reakcije publike.
Izvlacenje iz konteksta. Reakcije su pomenute kao komponenta koja ih bitno razdvaja, ne da je jedino ona vazna.

Ne znam cemu frustracija zato sto se nekom svidja Will i sto mu ne smeta nesto sto vama smeta :D
Drugi tabor već godinama nastupa snobovski i odmah se ljute kad kritiziraš sveto trojstvo wrestlinga (Okadu, Omegu i Ospreaya) i općenito sve zastupljenije spotfeste. I ovo je rasprava koja se tiče samog koncepta wrestlinga i kvalitete zanata, wrestler koji ne zna sellat je isto što i diplomirani kineziolog koji ne zna napravit sklek
Svako ima svoj pogled na hrvace, prilagodnjen njegovim preferencama i ukusom hrvanja, ja to postujem i apsolutno ne primam k' srcu ako se nekom ne svidja neko hrvac koji je meni ok. Samo mi malo bi smijesno to poredjenje sa Myersom, pa prokomentarisah. No heart feelings :D
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10407
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: Revolution 2024

Post Postao/la Markovic619 »

Hangman98 je napisao/la: 08 ožu 2024, 19:03
Markovic619 je napisao/la: 08 ožu 2024, 18:58 Onda Dominik Mysterio > Will Ospreay ako gledamo reakcije publike.
Izvlacenje iz konteksta. Reakcije su pomenute kao komponenta koja ih bitno razdvaja, ne da je jedino ona vazna.

Ne znam cemu frustracija zato sto se nekom svidja Will i sto mu ne smeta nesto sto vama smeta :D
Nikakve frustracije samo komentarišem :D
Sherpa je napisao/la: 08 ožu 2024, 19:03
Markovic619 je napisao/la: 08 ožu 2024, 18:58 Bar kao heel zna izvući reakcije publike što Will nije znao kad je turnao prije 3-4 godine u Japanu.
Uspoređuješ dvoje potpuno različite kulture kako reagiraju na heelove

A domink je godinama skupljao cvrčke po pitanjima reakcije. Morali su ga staviti u grupu da bi ikome bio zanimljiv
Ne moramo gledati reakcije publike, možemo uzeti u obzir i da je sve radio na isti način kao i kad je bio face.

Dominik je podigao grupu a ne grupa njega. A i dalje je najzanimljiviji član JD.

Ali nebitno za ovu temu.
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5444
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Re: Revolution 2024

Post Postao/la ante »

Maki je napisao/la: 08 ožu 2024, 19:11 Ljudima jednostavno dosade ti japanski bangeri. Govorim to kao neko ko je 3 godine religiozno gledao Stardom, promociju sa ženskim ekvivalentnom NJPW bangera. I to je ekstremno dobar i zanimljiv stil ali u normalnim količinama. Nakon nekog vremena svi ti mečevi postanu manje više isti i dosade. Ali loše odrađen "banger" je idalje bolji od loše odrađenog "tehničkog meča".
PWG za mene. Bilo zanimljivo jer prije toga nisam vidio ništa slično. Onda NXT počeo to kopirati i sad to viđam u AEW svaki tjedan. Zasitio sam se. Zato mi je sad draže gledati stare mečeve
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58304
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Revolution 2024

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la: 08 ožu 2024, 19:11 Ljudima jednostavno dosade ti japanski bangeri. Govorim to kao neko ko je 3 godine religiozno gledao Stardom, promociju sa ženskim ekvivalentnom NJPW bangera. I to je ekstremno dobar i zanimljiv stil ali u normalnim količinama. Nakon nekog vremena svi ti mečevi postanu manje više isti i dosade. Ali loše odrađen "banger" je idalje bolji od loše odrađenog "tehničkog meča".
Na isti način bi ti dosadila bilo koja druga promocija da je pratiš. Isti big match feel imaju i WWE mečevi i AEW spotfestovi. Ako gledaš isti taj period imat ćeš potpuno isti način razmišljanja nakon tri godine za to što si gledao.

@markovic najzanimljivija stvar kod dominca u ringu je čekat kad će reklame :twisted: . Jer ako me zanima samo njegov radi van ringa imam filmove i serije. Moraš nešto i ringu pokazati, a meni je on tu i dalje cvrčci. A bolji meč ima samo kada je druga osoba (osobe) bolja od njega da ga nosi.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24859
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Revolution 2024

Post Postao/la Maki »

Pa stoji zato je potrebno imati priču koja će te privući da gledaš a ne samo mečevi radi mečeva.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7031
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Revolution 2024

Post Postao/la crocop97 »

ante je napisao/la: 08 ožu 2024, 19:26
Maki je napisao/la: 08 ožu 2024, 19:11 Ljudima jednostavno dosade ti japanski bangeri. Govorim to kao neko ko je 3 godine religiozno gledao Stardom, promociju sa ženskim ekvivalentnom NJPW bangera. I to je ekstremno dobar i zanimljiv stil ali u normalnim količinama. Nakon nekog vremena svi ti mečevi postanu manje više isti i dosade. Ali loše odrađen "banger" je idalje bolji od loše odrađenog "tehničkog meča".
PWG za mene. Bilo zanimljivo jer prije toga nisam vidio ništa slično. Onda NXT počeo to kopirati i sad to viđam u AEW svaki tjedan. Zasitio sam se. Zato mi je sad draže gledati stare mečeve
Isto, zasitio sam se i pwg-a i new japana negdje 2014. i skužio sam da je najviše do tog što mi wrestling bez priče unutar meča i priče kao pozadine uopće ne drži pažnju.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58304
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Revolution 2024

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la: 08 ožu 2024, 19:31 Pa stoji zato je potrebno imati priču koja će te privući da gledaš a ne samo mečevi radi mečeva.
Jasno, ali u ovom točno slučaju govorimo o jednom singles meču na showu koji nema priču. Koji je drugačiji od bilo kojeg drugog meča na showu. I koji je u tome što je bio na jednom turbo visokom nivou. Nisu svi mečevi takvi, imao si ih nekoliko sa prilično solidnom pričom s kojom se ušlo u show.
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7031
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Revolution 2024

Post Postao/la crocop97 »

Ovaj nije imao ni priču ni unutar meča nit se znalo ko je heel, a ko face, osnovna psihologija nula
slika
Odgovori