Dynasty 2024

All Elite Wrestling
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58304
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Dynasty 2024

Post Postao/la Sherpa »

Hangman98 je napisao/la: 24 tra 2024, 06:29
Jovic je napisao/la: 22 tra 2024, 09:37 Zaista nepotrebna izjava Ospreaya na konferenciji posle gde je u fazonu:neću se baviti njima ali ipak ću ih uvrediti da su niža i nikakva kompanija.
Nisam to ispratio, gdje je rekao da je WWE niza i nikakva kompanija?
Nije.

Dodao je još jedan jab na tripsića, ne na kompaniju i to u keyfabeu

slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7031
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Dynasty 2024

Post Postao/la crocop97 »

U kojem je to paralelnom univerzumu Hunter ispod Ospreaya, glupa izjava i u kayfabeu.

I Hunter zapravo njega nikad nije ni imenovao izravno nit je bio jedini s kojima su pregovarali i koji su ih odbili jer u AEW-u imaju lakši raspored
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58304
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Dynasty 2024

Post Postao/la Sherpa »

Huntera nitko nikada niti u jednom trenutku nije smatrao najboljim hrvačem svijeta. I dok ga fanovi podcijenjuju, on sam sebe precijenjuje. Napravio je ogromnu karijeru, al puno te karijere je bilo na bandwagonanju uz nekoga drugoga. Do kraja karijere hunter će biti ispred ospreaya
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24859
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Dynasty 2024

Post Postao/la Maki »

Triple H je rehabilitovao svoj legacy bookingom.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58304
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Dynasty 2024

Post Postao/la Sherpa »

Može, al ako govorimo samo kao hrvač tu postoje limiti koje sam naveo. Usprkos 14 titula.
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7031
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Dynasty 2024

Post Postao/la crocop97 »

Šta uopće znači najbolji hrvač svijeta?
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58304
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Dynasty 2024

Post Postao/la Sherpa »

crocop97 je napisao/la: 24 tra 2024, 10:13 Šta uopće znači najbolji hrvač svijeta?
Kriteriji su različiti, i kako za koga. No kako god to postaviš, hunter nije bio u tom razgoru. Kada i sada govorimo o tom periodu on neće biti u tom razgovoru. Ospreay je za ovaj period i bit će u tom razgovoru.
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7031
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Dynasty 2024

Post Postao/la crocop97 »

Ospreay je prerano ubačen u taj razgovor, možda bude vrijeme za nekoliko godina, zasad nije ni u top 10 wrestlera ni po vještini ni po kayfabeu. Jedino ako wrestling publikacije koje su stvorile takvu klimu u kojoj mogu takve workere proglašavat najboljim shvatimo ozbiljno, a u kayfabeu je trenutno najbolji Cody jer ima glavnu titulu najveće kompanije.

To što on za sebe kaže da je najbolji vrijedi samo po sebi koliko i Punkova floskula da je najbolji na svijetu, što je sasvim logično da će to svi govorit za sebe, ali nema smisla kad ovako miješaš stvarnost u kayfabe, Hunter i Ospreay su trenutno neusporedivi
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58304
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Dynasty 2024

Post Postao/la Sherpa »

Ospreay je top wrestler svijeta već barem 5 godina. To govore publikacije, to govore fanovi, to govore i njegove kolege hrvači (okada je to rekao prije nego je došao do main event scene). I trenutno je sigurno jedan od najboljih današnjice. Odličan u ringu, jako dobar na mikrofonu, ima prilično karizme.

To što ti njega ne voliš ne znači da to navedeno nije istina, već smo zaključili da si u manjini po tom pitanju.

I točno, kazao je kao floskulu. Nije kazao da je WWE smeće, kao što su neki naveli, sa čime je ova rasprava krenula.
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7031
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Dynasty 2024

Post Postao/la crocop97 »

Ospreay ima potencijala, pogotovo atletskog, to nije upitno..Meni je samo upitno nazivat nekog najboljim, a manjkav je u osnovnim stvarima. Meč protiv Bryana je bio puno bolji od meča s Takeshitom, Ospreay je radio puno bolje i nije ga Bryan samo nosio kroz meč i izgleda da bi se mogao razvit u sjajnog workera ako odluči otić na višu razinu od besadržajnih bangera, uz to je još i mlad, jedan AJ Styles je došao do svog najboljeg rada tek u kasnijoj fazi karijere (od kraja tna runa pa nadalje).

Ali cijela ta priča oko njega kao nekog ko ima najbolje mečeve ikad svaki tjedan je iritantna, isto i ta kultura dream bangera gdje nitko nema heata i mark publika koja navija za obojicu i jedino šta žele vidjet je hrpetina poteza je još gora jer potiče takve mečeve.

I to nisu stavovi manjine ako se uzme u obzir wrestling publika u širem smislu, jer ne gledaju svi wrestling isključivo zbog dobrih mečeva nego je dobar meč samo sredstvo do cilja.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58304
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Dynasty 2024

Post Postao/la Sherpa »

crocop97 je napisao/la: 24 tra 2024, 11:20 Ali cijela ta priča oko njega kao nekog ko ima najbolje mečeve ikad svaki tjedan je iritantna, isto i ta kultura dream bangera gdje nitko nema heata i mark publika koja navija za obojicu i jedino šta žele vidjet je hrpetina poteza je još gora jer potiče takve mečeve.
I to ti se neće promijeniti. Publika je takva kakva je. Nemreš više očekivati da heelu zovu policiju kao prije 40 godina. A kako je publika drugačija traže se druge stvari i moraš se prilagoditi njima.

Nije to samo do ospreaya, dovraga. romana su najviše zviždali dok je bio face, a kao tribal chiefa gotovo nimalo. Ako se publici netko sviđa podržavat će ga neovisno što je.

Na kraju dana, dobri mečevi se rade prvenstveno radi publike u zgradi, koja je platila kartu. Koja ipak za taj novac želi vidjeti nešto vrijedno spomena. Nekada je to meč, nekada je dobra kulminacija priče. No ovo prvo je lakše jer ti na show dođu lokalni ljudi kohi ne prate priču.
slika
Avatar
Elite
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1521
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: Dynasty 2024

Post Postao/la Elite »

crocop97 je napisao/la: 24 tra 2024, 10:32 a u kayfabeu je trenutno najbolji Cody jer ima glavnu titulu najveće kompanije.
Po ovoj logici i Đinder Mahal je bio najbolji u periodu kada je držao glavnu titulu.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58304
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Dynasty 2024

Post Postao/la Sherpa »

Elite je napisao/la: 24 tra 2024, 11:46
crocop97 je napisao/la: 24 tra 2024, 10:32 a u kayfabeu je trenutno najbolji Cody jer ima glavnu titulu najveće kompanije.
Po ovoj logici i Đinder Mahal je bio najbolji u periodu kada je držao glavnu titulu.
Pa je. Ta mu logika apsolutno stoji.
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10857
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Re: Dynasty 2024

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Slažem se s Crocop-om. Po meni najbolji wrestler je onaj koji dovodi nove fanove. Ovo sve ostalo je floskula koji hardcore wrestling fanovi naprave sami sebi kako bi se mogli igrati sa svojom omiljenom igračkom i glumili da je nešto najbolje i izmišljaju razne kriterije tipa publikacije i neke niche internet stranice kako bi si mogli sami sebi tepat, a to sve unutar kruga od 300-tinjak ljudi i sad bi to morali shvaćati ozbiljno. Onaj tko dovodi više očiju na produkt i stvara nove fanove je najbolji hrvač jer on hrvanje održava relevantno i rastuće. Nitko nije postao wrestling fan time što je gledao neki show u nekoj kompaniji za koju nitko nije čuo van r/SquaredCircle

Danas moja generacija ne bi ni znala za wrestling da nije bilo John Cena, Batista, Rey Mysterio i Undertaker. Da pitaš random casual-ca mojih godina koji je pratio wrestling, on bi ti rekao nekog od njih 4, da pitaš nekog kronično online on će reći nekog Japanca za kog nitko nije čuo, a kad ideš pogledati tko je taj, vidiš neki prljavi stage, pozornicu napravljenu od zastora i štapića, 50-ak ili 500-ak (ovisi kako kad) ljudi u publici od kojih ovi u prvom redu imaju fleku od kečapa i senfa po svojoj majci i sad si ti misli da ti moraš ovo shvaćati ozbiljno. Tek onda bi ja prvi zgasio i nikad više ne bi gledao wrestling od sramote. A da ne kažem da taj famozni meč su 50 superkickova, 5 Canadian destroyers-a i kickout nakon jednog (1) count-a od sunca. Sellanje i ring logika nula bodova ali bitno da je ovo više spektakulrano nego gledanje Undertaker-a. Mislim... sve je to lijepo i krasno jer ukusi su subjektivni, i hardcore wrestling fanovi žive u svom bubble-u, ali statistika je objektivna.
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58304
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Dynasty 2024

Post Postao/la Sherpa »

Očigledno nisi nikada čuo za riječ najpopularniji. Nisu sinonimi.
slika
Odgovori