Double of Nothing 2024

All Elite Wrestling
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 18016
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Double of Nothing 2024

Post Postao/la Hangman98 »

Toni je, na pocetku ovog gimmicka, dosta podredila moveset gimmicku i na taj nacin ga "srozala". Vecina meceva su bila isuvise gimmicky, kratka (ne mora biti po automatizmu lose, ali u ovim okolnostima jeste) i vidjelo se da nije to ona T9ni u ringu, koja je bila prije gimmicka.

Sad je opet pocela da hrva bez suzdrzavanja i ovaj mec sa Rosom na Dynasty je bio jako solidan.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58319
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Double of Nothing 2024

Post Postao/la Sherpa »

Ima i brit, a ni rosa nije bila loša, iako je dosta generički melsička žena.

No točno je da iva ima jak - ja bih rekao bolji
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13997
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Double of Nothing 2024

Post Postao/la AleksaVP »

Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7033
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Double of Nothing 2024

Post Postao/la crocop97 »

Prerano za takav meč, plus raniji Anarchy mečevi su bili bezveze, ali ajde sad bar nema Moxa tu
slika
Avatar
Elite
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1524
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: Double of Nothing 2024

Post Postao/la Elite »

Anarhi mečevi nisu bili bezveze. Oni su onakvi kako ime meča naglašava da će da budu. Haotični i bez reda. To što nekima ne leži takav koncept je druga stvar.

Lično očekujem MOTY od ovoga, iako smatram da je Brajan nepotrebno dodat jer nema veze sa ovom pričom.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24859
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Double of Nothing 2024

Post Postao/la Maki »

Ne smeta mi ovakav meč. Priča je vruća i što da ne.
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13997
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Double of Nothing 2024

Post Postao/la AleksaVP »

Jeste ali isto sam mišljenja da prebrzo ovo ide ali Tony će valjda ovo lepo kuhati.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24859
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Double of Nothing 2024

Post Postao/la Maki »

Ne bi mi imalo smisla da ostatak AEWa nijemo gleda postupke Elite bez da se makar neki udruže.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58319
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Double of Nothing 2024

Post Postao/la Sherpa »

Inače, za casual fanove su multiman mečevi puno zanimljiviji nego singles mečevi
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 18016
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Double of Nothing 2024

Post Postao/la Hangman98 »

Elita mora dobiti prvi bout, inace prica nema smisla, ako je misle nastaviti, a smatram da bi trebali. Bio sam ubjedjen da je Hangman cetvrti covjek, iskreno me iznenadilo kada je Bryan izasao. Na neki nacin ima smisla, jer je Khan stalno govorio da ukoliko bi nekom morao prepustiti posao, to bi bio Bryan, mada to treba i naglasiti na sljedecem showu.

Dosadasnji anarhija mecevi su mi bili izuzetno zabavni, jer znam sta ocekujem i kakav je koncept samog meca (mislim ono... ime sve govori hahaha) i raduje me sto je Eddie ponovo u njemu. Odmah mi je naumpala ONA sekvenca iz njegovog zadnjeg anarhija meca :lol:

(uvijek oplacem na ovaj hod na rampi hahaha)


Eddie i Bryan ujedinjeni je zadnji dio slagalice koji kompletira njihovu pricu. Podsjecanja radi, Eddie je stekao postovanja od strane Bryana, nakon njihovog feuda i meca za Kontinentalnu titulu, rukovali su se i Bryan mu je podigao ruku.

Mislim da se Hangman treba pojaviti na PPV, ali nisam siguran na cijoj strani... Bio je heel u Swerve feudu i kao takav je otisao na suspenziju, logicnije je da se vrati kao heel sto bi znacilo da vise paše uz Elitu. Medjutim, oni su ga suspendovali zbog napada na sudiju u 3way title mecu, pa ima i heat sa njima. Dosta nezahvalna situacija, nisam siguran u kojoj direkciji ce ici sa njim.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58319
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Double of Nothing 2024

Post Postao/la Sherpa »

Ja hangmana ne bih odmah dodao u elite priču, jer mislim da sve oko swerva nije gotovo.

možda da se YB pojave u nekom budućem meču i daju mu nod da dobiju kao protiv omege, ali nakon što prije toga sjebu swerva
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7033
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Double of Nothing 2024

Post Postao/la crocop97 »

Sherpa je napisao/la: 09 svi 2024, 16:27 Inače, za casual fanove su multiman mečevi puno zanimljiviji nego singles mečevi
Nije problem multiman meč nego stipulacija koja je zasad nepotrebna
slika
Avatar
Elite
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1524
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: Double of Nothing 2024

Post Postao/la Elite »

Ja bih rekao da priča sa Svorvom jeste gotova i ne bih više spajao njih dvojicu, bar ne neko duže vreme.

U ovom trenutku mi najviše logike ima da istupi protiv Elite jer bi se osećao izdanim zbog toga što su mu najbolji prijatelji okrenuli leđa u trenutku kada mu je bilo najteže.

I ne bih se baš složio da je bio hil kada je bio suspendovan. Više da je bio agresivan prema Svorvu jer mu je ovaj napao porodicu.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 18016
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Double of Nothing 2024

Post Postao/la Hangman98 »

Sherpa je napisao/la: 09 svi 2024, 17:48 Ja hangmana ne bih odmah dodao u elite priču, jer mislim da sve oko swerva nije gotovo.

možda da se YB pojave u nekom budućem meču i daju mu nod da dobiju kao protiv omege, ali nakon što prije toga sjebu swerva
Mislim da je to jako dobra prica, jos jedan neuspješan pokusaj da pobjedi Swerve i totalni meltdown. Iz očaja se pridružuje Eliti u nadi da mu pomognu sjebat' Swervea. Bucksi svakako imaju heat sa Swerveom, tako da ce mu rado pomoci. Mozda nije losa ideja da Hangman na taj nacin i osvoji titulu.
Elite je napisao/la: 09 svi 2024, 18:04 I ne bih se baš složio da je bio hil kada je bio suspendovan. Više da je bio agresivan prema Svorvu jer mu je ovaj napao porodicu.
Covjek koji onako brutalno napadne sudiju ne moze ne biti heel :D Uz to, kukavički se povuce pred izazovom (kad je Swerve trazio 5 minuta produzetka u onom #1 izazivac mecu).
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58319
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Double of Nothing 2024

Post Postao/la Sherpa »

Vidiš, tih 5 minuta meni nikad nije sjelo. Imao si pravila meča, nisi dobio usred pravila, sad želiš dodatno vrijeme. To mi je baš 'loš gubitnik' vibra. Kužim što želiš reći, kužim i što se želi postići time, al meni je dost bezveze
slika
Odgovori