Friday Night SmackDown

Plavi brand...

Petkom na FOXu
Avatar
Elite
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1480
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la Elite »

Neću se iznenaditi ako se sada Usosi ujedine ponovo :mrgreen:
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13834
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la AleksaVP »

Pa verovatno, da bi išli na ovu dvojicu.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24780
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la Maki »

To je za Jimmya jedini put da opet bude relevantan. Ovako kao solo igrač nema šanse.
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13834
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la AleksaVP »

Samo su puni nelogičnosti do besvesti. Kaže Solo da porazi imaju posledice a Solo ima losing streak najjači. 😂
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9202
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la KOMANIA »

Mene je toliko briga za njih nakon svog ovog smaranja, neka bar Jey bude neko vreme sam on mi je jedini donekle zanimljiv, ali s obzirom da nije dobar singles wrestler jer su mu potezi siromašni, možda je i bolje da se vrate Usosi, koliko god bilo nelogično i glupo posle svega tek tako...
slika
Avatar
Riptide
Rank 4
Rank 4
Postovi: 53
Pridružen/a: 02 tra 2024, 19:51
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la Riptide »

Bilo bi kriminalno opet spojiti Usose nakon svega, Jey je jedini osim Rocka s trunkom harizme od Samoanaca i zaslužio je dobar singles run i neki pojas, u kayfabeu ga je Jimmy koštao 4/5 title mečeva i bilo bi idiotski da odjednom Jey bude u fazonu ma nema veze braća smo mi jer su ovog eto istjerali iz Bloodlinea. No jasno je da ovo vodi Romanovom face turnu i og vs new bloodline meču na ss i kulminiraće sa Rock Roman na WM.
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6699
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la SwitchBlade »

Bloodline ponovno kuha. Prolaze me trnci pri pomisli kad se Roman vrati i iskupi se za failed face run OOOAAAHHH! Dwayne fazon.
Riptide je napisao/la: 13 tra 2024, 15:43 Bilo bi kriminalno opet spojiti Usose nakon svega, Jey je jedini osim Rocka s trunkom harizme od Samoanaca i zaslužio je dobar singles run i neki pojas, u kayfabeu ga je Jimmy koštao 4/5 title mečeva i bilo bi idiotski da odjednom Jey bude u fazonu ma nema veze braća smo mi jer su ovog eto istjerali iz Bloodlinea. No jasno je da ovo vodi Romanovom face turnu i og vs new bloodline meču na ss i kulminiraće sa Rock Roman na WM.
Netko je ovo iznio drugi dan i ne mogu se više složiti... Njemu bi NXT izlet lowkey sjeo k'o budali šamar. 5 sek mlađi Uce nije daleko talent wise dapače tu su negdje ali ogromna je razlika što je Jey pronašao ono što mu leži i gura svoj film dok Jimmy opasno kaska kad je character work u pitanju.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10622
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la HunterDX »

Meni trenutno nema nikakvog smisla da se Roman vrati kao face. Svi iz bloodline-a su bili uz njega do samog kraja, dok je za poraz sam kriv.
Kapiram da će publika biti u transu kada se idući put bude začula njegova tema, ali ne mora da bude face.
Užitak bi bio gledati tweener Romana bez titule. Voleo bih da ga vidim kako uništava druge i kako ni sa kim nije dobar.
Babyface Roman mi nema smisla.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17924
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la Hangman98 »

Ja bi ga vratio kao da je puko psihicki, da ga je slomio poraz, i da prikazuju vinjete kako je usamljen. Braca Uso pokusavaju doci do njega i probuditi u njemu Tribal Chiefa, dok drugi dio Bloodline sa Solom, Tama Tongom i Jacobom Fatuom cvjeta. Heyman je prisiljen biti sa njima.

Novi Bllodline dominira SD, a naputke dobijaju preko Heymana od covjeka ciji identitet je tajan. Usos uspjevaju izvuci Romana iz depre i odluce da se suprostave novom Bloodlineu. Stipulacija je Heyman on a pole mec hahaha, ko dobije uzima wise mana na svoju stranu. To recimo moze biti mec na RR. Prije toga Heyman u segmentu dobija poziv od tajanstvenog vodje i prenosi ostatku ekipe da ce se on mozda pojaviti.

Romanov Bloodline je jako blizu pobjede i onda se cuje Rockova muzika. Naravno, on je bio taj tajni vodja novog Bloodline. Ovdje postavljaju 1 na 1 mec za WM.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24780
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la Maki »

Nije loša ideja samo ja ne bih previše fokusa stavljao na misteriju. Dovoljno da Heyman kaže "ima novi Tribal Chief koji će doći kad bude želio" pošto svi znamo ko će to biti.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58063
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la Sherpa »

Dobra ideja, al mislim da da to bude potpuno treba još poraz ili dva. Jer nakon jednog je malo meh
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24780
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la Maki »

Ali ovo nije bilo kakav poraz. Ovo je poraz kojim je Roman izgubio svoj reign od 1316 dana što je nepovratno izgubljeno pa i da vrati titulu, prvi singles poraz u skoro 5 punih godina, prvi singles poraz otkad je Tribal Chief. Kad ga je Jey pinovao opet je zadržao titulu a sad je izgubio. Na najvećoj pozornici je chokeao jer je dozvolio da ga želja da vrati Rollinsu prevlada potrebu da odbrani titulu.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58063
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la Sherpa »

Može, no onda ne stoji priča o tome da je odradio osvetu koliko je toliko dugo želio
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17924
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la Hangman98 »

U slučaju da ne mogu dobiti Rocka ili ne zeli biti dio ove priče, koliko je ovaj Jacob kvalifikovan da bude guran kao top lik? Iskreno, nisam pretjerano mnogo pratio njegov rad, vidio sam da je dobar u ringu, eksplozivan, ali ne znam kakav je na micu. Jel bi mogao izgurati ulogu TC novog Bloodline, pa imati mec sa Romanom, u slucaju da Rock otpada iz price?
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24780
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la Maki »

Pa u jednu ruku jeste u drugu nije. Jeste u smislu da je opalio Rollinsa stolicom kao što je ovaj njega 2014. ali ga je to koštalo titule što je Rollins i htio. Znači Rollins ga je navukao na to. Rollins je tu ispao pobjednik a ne Roman.
Odgovori