Friday Night SmackDown

Plavi brand...

Petkom na FOXu
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58253
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la Sherpa »

Men je Fatu super, ali ne vidim ga kako top lika, barem bez nekog opakog rada na njemu
Maki je napisao/la: 13 tra 2024, 22:32 Pa u jednu ruku jeste u drugu nije. Jeste u smislu da je opalio Rollinsa stolicom kao što je ovaj njega 2014. ali ga je to koštalo titule što je Rollins i htio. Znači Rollins ga je navukao na to. Rollins je tu ispao pobjednik a ne Roman.
No opet teško govoriti o pravoj osveti. Pogotovo ako si svjesno napravio, i ako postaviš da ti je to od prije 10 godina važnije od meča za titulu. Ako te to toliko izjedalo onda ne žališ zbog tog poteza.
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7027
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la crocop97 »

Hangman98 je napisao/la: 13 tra 2024, 22:31 U slučaju da ne mogu dobiti Rocka ili ne zeli biti dio ove priče, koliko je ovaj Jacob kvalifikovan da bude guran kao top lik? Iskreno, nisam pretjerano mnogo pratio njegov rad, vidio sam da je dobar u ringu, eksplozivan, ali ne znam kakav je na micu. Jel bi mogao izgurati ulogu TC novog Bloodline, pa imati mec sa Romanom, u slucaju da Rock otpada iz price?
Sposoban je itekako, mlw je isto jak na promoima i video paketima i već je vodio stable tamo (Contra Unit). Bolje pitanje je koliko je spreman radit sve to na puno većoj platformi i jel može izdržat taj pritisak. Mislim da je njemu u početku najbolje da bude samo pojačanje Bloodlinea
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24840
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la: 13 tra 2024, 22:35 Men je Fatu super, ali ne vidim ga kako top lika, barem bez nekog opakog rada na njemu
Maki je napisao/la: 13 tra 2024, 22:32 Pa u jednu ruku jeste u drugu nije. Jeste u smislu da je opalio Rollinsa stolicom kao što je ovaj njega 2014. ali ga je to koštalo titule što je Rollins i htio. Znači Rollins ga je navukao na to. Rollins je tu ispao pobjednik a ne Roman.
No opet teško govoriti o pravoj osveti. Pogotovo ako si svjesno napravio, i ako postaviš da ti je to od prije 10 godina važnije od meča za titulu. Ako te to toliko izjedalo onda ne žališ zbog tog poteza.
Ja na to gledam da je u tom trenutku Roman doživio flashback 2014. i da je uradio što je uradio. To je česta situacija i u realnosti kad uradiš nešto glupo jer te bijes i emocije nadvladaju a onda skontaš da je to glupost ali kasno je.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7027
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la crocop97 »

crocop97 je napisao/la: 13 tra 2024, 22:39
Hangman98 je napisao/la: 13 tra 2024, 22:31 U slučaju da ne mogu dobiti Rocka ili ne zeli biti dio ove priče, koliko je ovaj Jacob kvalifikovan da bude guran kao top lik? Iskreno, nisam pretjerano mnogo pratio njegov rad, vidio sam da je dobar u ringu, eksplozivan, ali ne znam kakav je na micu. Jel bi mogao izgurati ulogu TC novog Bloodline, pa imati mec sa Romanom, u slucaju da Rock otpada iz price?
Sposoban je itekako, mlw je isto jak na promoima i video paketima i već je vodio stable tamo (Contra Unit). Bolje pitanje je koliko je spreman radit sve to na puno većoj platformi i jel može izdržat taj pritisak. Mislim da je njemu u početku najbolje da bude samo pojačanje Bloodlinea
I zajebao se što nije ranije otišao iz MLW-a. I on i Hammerstone, super što su pokazali lojalnost kompaniji, ali ta kompanija stagnira već godinama, a oni su jw prerasli davno
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58253
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la Sherpa »

Može, ali onda to nije osveta koja ga je nagrizala godinama. Jer kada te nešto takvo nagriza godinama onda maštaš kako ćeš mu se osvetiti i jedva dočekaš trenutalk kada se sve poklopi.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24840
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la Maki »

Pa nije bio opsjednut aktivno sa tim ali je bilo u podsvijesti jer nikad nije prebolio to. Rollins je idalje jedini čovjek tokom reigna kojeg Roman nije uspio dobiti. Čak je i Codya koji ga je dobio za titulu savladao na WM 39. Rollinsa nije nikad.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58253
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la Sherpa »

Išao sam pogledati da li ta tvrdnja stoji

I izgleda da ne stoji (nisam brojao DQ mečeve li live eventove)

https://www.cagematch.net/?id=1&nr=117207
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24840
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la Maki »

Ne kao Tribal Chief tokom reigna.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58253
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la Sherpa »

Jasno, no odjednom to više nije tako upečatljivo kao da 12 godina ga ne uspjeva dobiti u 1v1
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24840
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la Maki »

Pa postaviš kroz to da je Rollins jedini Reignsov izazivač u te 31 odbrane kojeg nije uspio dobiti ni čisto ni prljavo. To je velika stvar odmah. To što je dobio na throwaway Rawu 2017. ne znači puno u poređenju sa ovim gore. Još uvijek stoji da ga nikad nije pobjedio u bitnom meču.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10632
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la HunterDX »

Roman nije pobedio Rollinsa, ali ga je pretukao 2022. nakon meča, a nakon toga kao da se ništa nije ni dogodilo.
Sad još fali debilni potez da Roman bude face, a Rollins heel i nema dalje.

Za Romana je prirodan put da potpuno izgubi poverenje u sve ostale. Kao heel je konstantno bio paranoičan, neki su vremenom prestali da ga slušaju, nisu uspeli da mu pomognu da sačuva titulu, treba da ostane nepoverljiv i da se više oslanja na sebe.
Avatar
Elite
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1515
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la Elite »

Svi ignorišu činjenicu da su se Roman i Set nakon 2014 dva puta pomirili i ujedinili ponovo. Čak mu je Roman olako prešao preko izdaje. Više je Din tu vodio unutrašnju borbu. I sada odjednom kao mrzi ga i ne može da mu oprosti. Zar samo meni to ne pije vodu nimalo.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24840
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la Maki »

Da, to jeste problem ali možeš okrenuti na to da Roman 2014. nije imao hrabrosti da se direktno suoči sa Rollinsom kao Ambrose već je napadao Authority oko Rollinsa.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58253
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la Sherpa »

Može, no opet je problem što nije ni ambrosue pomogao kad je njemu trebalo. Što je on njega olako odbacio ko seth njih, premda ne s izdajom.

Stvar je u tome ako se ide previše analizirati ta priča je puna rupa jer nije nikada bio plan long term storytelling. Samo iskorišten moment iz prošlosti za trenutnu situaciju. I to je sasvim ok
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10824
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la ~MandyRose~ »

ajme koja odlična zadnja Smackdown epizoda! ChelSLAY i Piper su imale meč, Tiffy Time dobila mic promo time, i Naomi imala mec koji je pobjedila i osvojila title mec!

onda su teasali Chelsea i Piper protiv Albe i Isle u backstage segmentu (bilo je i vrijeme da ih Triple H pocne bookirati) i takoder su za ponedjeljak na RAWu Chelsea i Piper dobile mec protiv Kacey i Kayden! mislim da ce biti dobar mec, njih 4 imaju odlicnu kemiju

iako bih zelio da netko od ovih timova osvoje tag team titule, vjerovatno ce to biti Bianca i Jade, sto nemam nista protiv jer su one top zvijezde i tko kod njih skine za te titule ce biti big tag team deal u buducnosti

sad jos samo da Xia Li pocne dobivati TV time i konacno ce zenska divizija biti top

od muskih divizija, volio bih vidjeti Dextera Lumisa natrag i Pretty Deadly da ih se pocne cesce bookirati (jos uvijek nisam prebolio Maximum Male Models otkaze, a i dalje cekam da ih TNA potpise pod MxM imenom s Aliyah kao njihovom novom Maxxine)

LWO vs Legado Del Fantasma je vrlo underrated storyline, ali mislim da ce publika konacno pocela buditi, Santos je konacno poceo dobivati reakcije od publike, pogotovo kada ga je Cody spomenuo njegovo ime! konacno ovaj heel character work i storline je poceo kuhati i leci s GP :D
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Odgovori