Pogodi sportaša

Za ljubitelje sportova, s loptom ili bez nje
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7670
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Pogodi sportaša

Post Postao/la Master of darkness »

Dap, ultra popularni supak Sumi, cepaj dalje...
You leave when you think it's time
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58298
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Pogodi sportaša

Post Postao/la Sherpa »

Nije bio šupak koliko ti želiš prilazati
slika
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7670
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Pogodi sportaša

Post Postao/la Master of darkness »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Nije bio šupak koliko ti želiš prilazati
Zapravo je bio, ovo je samo jedan delic onoga sto je on radio. Covek je hteo da se bije u sred pita, parkirao bolid u sred kvalifikacijskog kruga, kao sto sam i rekao, nije dao svom klupskom kolegi Barikelu da ispolji svoj pun potencijal, jer je frajer uticao na ferrari da Barikel mora da usporava pred ciljem da bi ferrarijev zlatni decko bio prvi, a o njegovoj ljudskosti govori radovanje u trci u kojoj je poginuo legendarni Ayrton Senna, govnar i supak teski, ima on jos mnogo toga sto je on radio. Ti si stariji od mene, pa se mozda i secas rivalstva izmedju Senne i Prosta, da li je Senna (ili Prost) stao ispred Mclarena i rekao da nece da vozi za njih jer ovaj drugi pobedjuje? Ne. Definitivno je Sumi sjajan vozac i ne pokusavam da umanjujem njegovu vrednost, ali najbolji vozac i reprezent sporta? Ni u snu.
You leave when you think it's time
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58298
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Pogodi sportaša

Post Postao/la Sherpa »

Barikelo je drugorazredni vozač koji kraj buttona nije uspio doći do titule, a kamo li kraj schumachera koji je bio bolji vozač.

Nadalje, priča sa Sennom je apsolutni bullshit on je slavio pobjedu i u tom trenutku ni on ni mnogi vozači nisu znali koje je stanje u kojem je. Štoviše. Priča je puno prljavija u suprotnom smjeru kada je je senna počeo optužuje 'onog malog novog njemca da vara' pošto je senna isto bio loš gubitnik samo ga se zbog smrti glorificira tamo gdje i ne treba.

Ajde da si naveo Villeneuve ili hilla kao primjer. On je na stazi radio sve što je potrebno da pobjedi imao je takav mentalitet. Ima putra na glavi, al ne toliko koliko ga neki žele ocrniti.
slika
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7670
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Pogodi sportaša

Post Postao/la Master of darkness »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Barikelo je drugorazredni vozač koji kraj buttona nije uspio doći do titule, a kamo li kraj schumachera koji je bio bolji vozač.

Nadalje, priča sa Sennom je apsolutni bullshit on je slavio pobjedu i u tom trenutku ni on ni mnogi vozači nisu znali koje je stanje u kojem je. Štoviše. Priča je puno prljavija u suprotnom smjeru kada je je senna počeo optužuje 'onog malog novog njemca da vara' pošto je senna isto bio loš gubitnik samo ga se zbog smrti glorificira tamo gdje i ne treba.

Ajde da si naveo Villeneuve ili hilla kao primjer. On je na stazi radio sve što je potrebno da pobjedi imao je takav mentalitet. Ima putra na glavi, al ne toliko koliko ga neki žele ocrniti.
Za mene Barikelo nije bio drugorazredni vozac, ali dobro...

Druze, lik uleti brzinom jacom od 200 km/h u krivinu i direktno se zakucao u ogradu, pa svako ce da ti kaze da je smrt u takvim situacijama neizbezna, bez obzira na obezbedjenje. To da je Senna los gubitnik? Pa u svakom sportu imas takve, a oni su znali daleko vise iznutra nego sto cemo ti i ja ikad, ili je Senna znao nesto u insajderskom radu (vrlo moguce) ili je los gubitnik, kao sto ti kazes. Moze biti djubre koliko hoce, ali druze, kad je lik gotovo mrtav, makar stani i ne slavi.

Obojica su primer za lose ponasanje, ali koliko su oni medijski eksponirani u odnosu na Sumija?? Sumi je prikazan kao reprezent sporta, ova dvojica nisu, a Hil i Vintev su tukli Sumija kad su imali konkurentne bolide. Znas kad su prestali da dobijaju? Kad je zabranjena ugradnja berilijuma u motore, cime su unistene godine rada Mclarena i Mercedesa. Oni su morali da stvore konkurentni bolid bez toga, sto znaci zrtvovanje mnogo godina eksperimentisanja i pravljenja motora. Nema konkurencije u vidu drugih kompanija, Ferrari stiti svog golden boya i Sumi 7 titula... Meni ga je zao sto je covek biljka (moja pretpostavka- cim ga kriju od javnosti, mora da ga drze na aparatima i da ga samo oni drze u zivotu), ali zbog njegove persone aka supka i zbog precenjenosti ga ne gotivim. Lep pozz
You leave when you think it's time
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58298
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Pogodi sportaša

Post Postao/la Sherpa »

11 pobejda u 323 utrke. Sori, al on se nije mogao ni približiti schumachere. Vozač broj 2 školski primjer.

Jel teb jasno da vozači nisu znali što se točno senni dogodilo? nije bilo ovakve komunikacije kao danas. On je potpuno zasluženo osvojio utrku i slavio. Nadalje, službeni stav je smrt u bolnici, tako da ni nakon utrke vozači nisu znali. Ovo mu zamjerati je glupo, pošto nije znao ni što se dogodilo ni koje su posljedice - smrt.

Formula 1 je oduvijek bila politikanstvo i prije i nakon Schumachera. Ti što je ferrari tu tada igrao bolje nego ostali je normalna stvar koju prihvatiš ako voliš sport. Schumacher je puno više postavio temelje modernog ferrarija nego što je negativnog napravio. Al hej, čemu, ti si odlučio hejtati bez da uopće znaš detalje. Čovjek je naprosto bi fantastičan vozač.
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12364
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Pogodi sportaša

Post Postao/la Rio146 »

@AleksaVP na redu si
Yes Sir!
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13978
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Pogodi sportaša

Post Postao/la AleksaVP »

Idemo ovako, nekadašnji NBA igrač, igrao je na poziciji pleja, promenio je par timova. Nadimak mu je bio Mr. Big Shot..
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17568
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

Pogodi sportaša

Post Postao/la Dynamite 7 »

Steve Nash?
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13978
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Pogodi sportaša

Post Postao/la AleksaVP »

Nope
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12364
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Pogodi sportaša

Post Postao/la Rio146 »

Iverson?
Yes Sir!
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13978
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Pogodi sportaša

Post Postao/la AleksaVP »

ne
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13978
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Pogodi sportaša

Post Postao/la AleksaVP »

Mali hint, igrao je medjuostalom za Denver, Detroit, NJ Nikse i LA Kliperse
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10405
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Pogodi sportaša

Post Postao/la Markovic619 »

Billups
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12364
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Pogodi sportaša

Post Postao/la Rio146 »

A da Billups na njega sam totalno zaboravio :facepalm:
Yes Sir!
slika
Odgovori