Will Ospreay

Aerial assassin

All Elite Wrestling
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58314
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Will Ospreay

Post Postao/la Sherpa »

Potpuno i apsolutno si u krivu
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10864
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Online

Re: Will Ospreay

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Elite je napisao/la: 24 tra 2024, 12:17 Zapravo zvezda je postala nakon što je otišla iz kompanije i odjednom postala tražena, a pre toga je nisu jebali ni paru.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sasha Banks je mnogo veći brand i ime nego Mercedes Mone.

Ona je bila prije veća zvijezda nego danas. Jednostavno se ljudi ohlade. Kao što danas u 2024. Katy Perry nije više velika zvijezda kao 2014. kada je imala Dark Horse. Tada je bila više tražena jednostavno. Isto tako vrijedi za Sashu. A i ona i Katy bi mogle biti ponovno big deal da serviraju dobre materijale, a "When I'm Gone" jednostavno nije dobar materijal za pjesmu da vrati staru slavu kao ni jaukanje za Mercedes, ali dobro žena je još uvijek ozljeđena pa nije fer staviti sav teret na nju dok ne može hrvat, ali može li joj zato booker dati dobar TV program odnosno materijal s kojim bi privukla publiku? To ćemo tek vidjeti!
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24859
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Will Ospreay

Post Postao/la Maki »

Sasha Banks nije u WWEu pushana kako treba ali je svakako tamo stekla starpower koji se ne može porediti sa bilo kojom iz AEWa.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10408
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: Will Ospreay

Post Postao/la Markovic619 »

Elite je napisao/la: 24 tra 2024, 12:17 Mislim iskreno da precenjujete Mercedes. Ona u WWE uopšte nije bila toliko velika zvezda kakvu danas njeni fanovi pokušavaju da predstave. Dosta puta je bila džober. Zapravo zvezda je postala nakon što je otišla iz kompanije i odjednom postala tražena, a pre toga je nisu jebali ni paru.
Hahahahah, odjednom postala tražena :lol: :lol:

Nisi se pitao zbog čega? Možda zato što je bila zvijezda u WWE-u. A jobber nikad nije ni bila, jeste povremeno bila loše tretirana ali nikada nije bila jobber. Odlazile su i ostale žene iz WWEa pa nisu bile toliko tražene, od Naomi, Kairi pa sve do Toni Storm za koju si rekao da je veća zvijezda od Mercedes...
Avatar
Elite
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1524
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Online

Re: Will Ospreay

Post Postao/la Elite »

Često je gubila bitne mečeve. Bila je i predmet internet sprdnje jer je dosta puta gubila titulu u prvoj odbrani. Danas to ljudi zaboravljaju, ali ja se odlično sećam. I na kraju krajeva da je zaista bila tretirana kao zvezda u WWE ne bi ni odlazila.

A ako posmatramo kifejb isključivo, Toni jeste veća zvezda od Mercedes.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58314
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Will Ospreay

Post Postao/la Sherpa »

Da, no neke nisu došle do tih mečeva. Taj booking joj je naštetio, ali je i dalje top ešalon, a kao worker vjerojatno ne postoji bolja ne japanka u svijetu trenutno.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24859
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Will Ospreay

Post Postao/la Maki »

Elite je napisao/la: 24 tra 2024, 21:10 Često je gubila bitne mečeve. Bila je i predmet internet sprdnje jer je dosta puta gubila titulu u prvoj odbrani. Danas to ljudi zaboravljaju, ali ja se odlično sećam. I na kraju krajeva da je zaista bila tretirana kao zvezda u WWE ne bi ni odlazila.

A ako posmatramo kifejb isključivo, Toni jeste veća zvezda od Mercedes.
Ako posmatramo kayfabe Mercedes je maineventala WrestleManiju. Mercedes je 6x Women's Champion a ovo je Toni koji reign? Treći?
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58314
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Will Ospreay

Post Postao/la Sherpa »

A ako odamo korak dalje - toni glumi da je holivud zvijerzda, dok ova dobiva uloge tamo.
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7033
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Will Ospreay

Post Postao/la crocop97 »

Sherpa je napisao/la: 24 tra 2024, 21:12 Da, no neke nisu došle do tih mečeva. Taj booking joj je naštetio, ali je i dalje top ešalon, a kao worker vjerojatno ne postoji bolja ne japanka u svijetu trenutno.
Grace, Rhea, Flairica i Becky su sve tu negdje ak ne i bolje i od nje i dosta tih joshi cura, još jedan fejk narativ da je i američki ženski wrestling slabiji od japanskog
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58314
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Will Ospreay

Post Postao/la Sherpa »

Ja bih rekao da još uvijek je. Čisto zbog pristupa i toga što se traži. Ajde, ovaj top je tu negdje, al uzmi recimo 12tu osobu iz japana i iz amerike. mislim da će razlika biti baš osjetna
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 18014
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Will Ospreay

Post Postao/la Hangman98 »

Slabiji je. Kao reper uzimam Stardom ppv koje sam odgledao 2022.g. gdje je 90% ucesnica ppv imalo iznad prosjecan in-ring u odnosu na zene u americi.
slika
Avatar
Elite
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1524
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Online

Re: Will Ospreay

Post Postao/la Elite »

Maki je napisao/la: 24 tra 2024, 21:13 Ako posmatramo kayfabe Mercedes je maineventala WrestleManiju. Mercedes je 6x Women's Champion a ovo je Toni koji reign? Treći?
Apsolutno je nebitno šta je radila u drugoj kompaniji. Bitno je isključivo ono što radi u kompaniji gde je trenutno zaposlena.

Ako ćemo time da se vodimo onda je i Kris Đeriko daleko veći od Hengmena i Emđejefa, jer ono što su ova dvojica postigla u AEW je ništa naspram svemu što je Đeriko postigao dok je bio u WWE.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7033
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Will Ospreay

Post Postao/la crocop97 »

Pa mislim da nije ni tolika razlika više, navodno NWA i dalje ima dobru žensku diviziju, MLW isto, po manjim regionalnim kompanijama isto ima dobrih cura, samo što nemaju samostalne evente da iskoče u prvi plan.

I opet, flippy Japanke od 40 kila ne smatram dobrim workerima tako da mi je to nebitno. Deonna, Kamille, Chelsea Green, Britt Baker, Killer Kelly, Masha, Mickie James, ims ih još kolko hoćeš, sve su kvalitetni workeri
slika
Avatar
Elite
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1524
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Online

Re: Will Ospreay

Post Postao/la Elite »

Uostalom zašto uopšte vodimo raspravu o Mercedes na Vilovoj temi :lol:
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 18014
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Will Ospreay

Post Postao/la Hangman98 »

Ko nevjeruje da su joshi hrvačice i dalje daleko ispred amerikanki, neka uzme i pogleda par meceva od Iwatani, Syuri, Yamashita, AZM, Starlight Kid, Guilia, Iroha, Hayashishita... i sve ce mu biti jasno. Cure su na nivou muskih kolega po in-ringu.
slika
Odgovori