Liv Morgan

Ya Only Liv Once

Zabava ponedjeljkom
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17578
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

Re: Liv Morgan

Post Postao/la Dynamite 7 »

Ne znam ja nisam baš bio zadovoljan.
Recimo Rondu nije dobila čisto, uvijek neke čudne okolnosti. Ali dobar nastup u RR me ohrabrio, nisu je skroz odbacili. Možda čak opet bude nekad šampionka.
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9323
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Liv Morgan

Post Postao/la KOMANIA »

Dynamite 7 je napisao/la: 28 ožu 2023, 01:23 Ne znam ja nisam baš bio zadovoljan.
Recimo Rondu nije dobila čisto, uvijek neke čudne okolnosti. Ali dobar nastup u RR me ohrabrio, nisu je skroz odbacili. Možda čak opet bude nekad šampionka.
A budi realan, zan se ko je njima prioritet, to su Becky, Charlotte, Bianca i Ronda, videćemo sada da li će Rhei dati pobedu i kako će ona izgledati, jer ako Charlotte odmah vrati titulu i Rheu su sjebali, dok Asuki ni titula po meni ne donosi ništa. Ovim sam hteo da kažem, da imamo 4 žene i ostale, e sad ono što je dobro za Liv je da nije jobberka, već je tu negde, čeka ponovo neku priliku, možda sa Raquel u budućnosti uzme tag team titule, mada mislim da će Ronda i Shayna sada da ih okupiraju. Eto Liv je kao što si rekao bila dobra u RR, pa je bila u EC, ima meč na WM za razliku od 10-ak pa i više njih koje nemaju.

Ponavljam da nisam pratio kad je Liv bila šampionka, PPV-ove sam neke gledao, ali se iskreno ne sećam najbolje, pa mi ti reci od prilike.
Jer beše cash in nad Rondom bio na roll up, kako je dobila Rondu na SS i kako je izgubila, čini mi se da je se i Shayna negde mešala, ili je to bila Ronda kada je ova imala meč sa Shaynom u Velsu. Je l' su pobede nad Shaynom, Natalyom, Lacey... bile čiste ???
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17578
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

Re: Liv Morgan

Post Postao/la Dynamite 7 »

KOMANIA je napisao/la: 28 ožu 2023, 01:32
Dynamite 7 je napisao/la: 28 ožu 2023, 01:23 Ne znam ja nisam baš bio zadovoljan.
Recimo Rondu nije dobila čisto, uvijek neke čudne okolnosti. Ali dobar nastup u RR me ohrabrio, nisu je skroz odbacili. Možda čak opet bude nekad šampionka.
A budi realan, zan se ko je njima prioritet, to su Becky, Charlotte, Bianca i Ronda, videćemo sada da li će Rhei dati pobedu i kako će ona izgledati, jer ako Charlotte odmah vrati titulu i Rheu su sjebali, dok Asuki ni titula po meni ne donosi ništa. Ovim sam hteo da kažem, da imamo 4 žene i ostale, e sad ono što je dobro za Liv je da nije jobberka, već je tu negde, čeka ponovo neku priliku, možda sa Raquel u budućnosti uzme tag team titule, mada mislim da će Ronda i Shayna sada da ih okupiraju. Eto Liv je kao što si rekao bila dobra u RR, pa je bila u EC, ima meč na WM za razliku od 10-ak pa i više njih koje nemaju.

Ponavljam da nisam pratio kad je Liv bila šampionka, PPV-ove sam neke gledao, ali se iskreno ne sećam najbolje, pa mi ti reci od prilike.
Jer beše cash in nad Rondom bio na roll up, kako je dobila Rondu na SS i kako je izgubila, čini mi se da je se i Shayna negde mešala, ili je to bila Ronda kada je ova imala meč sa Shaynom u Velsu. Je l' su pobede nad Shaynom, Natalyom, Lacey... bile čiste ???
Da dobila je Rondu na roll up, Ronda je imala na MITB meč protiv Natalye i Liv je došla na kraju da se bori sa umornom Rondom. Onda je Ronda uhvatila u ankle lock,i Liv je nekako udarila nogom i onda izvela roll up za pobjedu.

Na SS je stvar da je Liv dobila ponovo na roll up, ali je prije toga tapkala a sudija to nije vidio. Tad je Ronda heel turnala.

Izgubila je na Extreme Rules koliko se sjećam na submission. Mislim da su pobjede nad Lacy i Natalyom čiste za Shaynu se ne sjećam tačno. Ali bilo je segmenata gdje je Shayna prebije i prijeti joj a Liv je na rubu suza.
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24859
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Liv Morgan

Post Postao/la Maki »

Mislim da Liv više neće dobiti pojas. Hunter ne pusha takvu vrstu kečerki.
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13996
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Re: Liv Morgan

Post Postao/la AleksaVP »

Čuj takvu vrstu, pokazala je da može i da ume. Za Rondu je lično Manami Tojota.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24859
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Liv Morgan

Post Postao/la Maki »

Žao mi je ali je tako. Triple H nikad nije pushao takve kečerke koje dosta popularnosti vuku iz izgleda. Zapravo je izbjegavao da ih pusha. Pa Alexa, Liv i Mandy nikad nisu imale pusheve pod njim a jesu pod Vinceom.
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Re: Liv Morgan

Post Postao/la TheViper »

Lacey je u NXT-u pobedjivala Kairi 🙄
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24859
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Liv Morgan

Post Postao/la Maki »

U midcard feudu koji je Kairi ako se ne varam na kraju i dobila. Nikad nije bila NXT šampionka niti je pozicionirana kao neki jak izazivač. Kairi je bila obe navedene stvari. S tim da Lacey ne spada u kečerke koje guraju zbog izgleda već zbog toga što je bila marinac.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17578
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

Re: Liv Morgan

Post Postao/la Dynamite 7 »

Wow sad ne treba pushati ni jednu zgodnu curu, samo grobove jer valjda moraš biti ružan da bi znao hrvati.
Liv ima sve potrebno da bude u vrhu izgled joj je samo+.
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24859
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Liv Morgan

Post Postao/la Maki »

Nisam to rekao ali Liv je veliki dio svoje popularnosti stekla izgledom. A iskreno HHH voli pushati cure koje nisu konvencionalno atraktivne. Shayna mu je skoro dvije godine bila šampionka, nju srušila Rhea, Japanke osvajale titule, poslije pushao Raquel Gonzalez itd.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17578
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

Re: Liv Morgan

Post Postao/la Dynamite 7 »

Liv je oduvijek bila zgodna pa nikad nije imala toliku popularnost kao zadnjih godinu- dvije.
Ljudima se svidjela njena priča i karakter.
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58319
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Liv Morgan

Post Postao/la Sherpa »

Dynamite 7 je napisao/la: 30 ožu 2023, 14:40 Wow sad ne treba pushati ni jednu zgodnu curu, samo grobove jer valjda moraš biti ružan da bi znao hrvati.
Tipično izvrtanje riječi. Na kraju krajeva, kako je ovo sport i kako se traži puno treninga, ogroman broj žena ima odličnu liniju samo zbog toga. No nekima taj vizualni aspekt nije sve što imaju. možda se liv popravila u aspektu hrvanja, no i dalje je njen glavni adut izgled.
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9323
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Liv Morgan

Post Postao/la KOMANIA »

Liv se zaista popravila, ali malo se i precenjuje to. Ja i dalje stojim iza toga da je dobila sasvim pristojan reign, ne treba ni slučajno napraviti grešku kao sa Alexom koja je znala predugo da drži titule i da izgleda predominantno, a zaista nema logike da neko tolicni siluje titulu po godinu dana.
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13996
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Re: Liv Morgan

Post Postao/la AleksaVP »



😍
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58319
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Liv Morgan

Post Postao/la Sherpa »

Stavila je naglasak na svoje wrestling vještine
slika
Odgovori