Tommy Dreamer

HoH

Vraćanje starim vrednostima, staro ime ponovo
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13983
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Tommy Dreamer

Post Postao/la AleksaVP »

Tommy Dreamer trended on Twitter due to his comments in regards to Flair’s alleged actions. According to Mike Johnson of PWInsider.com, Impact Wrestling’s Ed Nordholm sent out an email to the company’s roster and staff today regarding Dreamer. Nordholm wrote in the e-mail that Dreamer has been suspended from the company indefinitely.

Johnson noted the following about the e-mail…

“Nordholm stated that the company was made aware of comments Dreamer made on last night’s Dark Side of the Ring and they were ‘out of line with our core values’ as a company.”

Here is a statement from Impact via John Pollock of PostWrestling.com…

“We are aware of Mr Laughlin’s (Tommy Dreamer) comments on ‘Dark Side of the Ring.’ The views expressed by him in the interview are completely unacceptable. We can confirm Mr Laughlin was suspended this morning with immediate effect, pending further action.”

During the episode, Dreamer said the following about the alleged incident with Flair…

“‘He could move his hips, twirl it and so his well-endowed penis spins around like a helicopter. So, hey, he’s the Nature Boy for a reason, he’s got a hammer on him.”

“Ric Flair’s not going to try to impose by force any sexual stuff onto anybody. He’s just flaunting, styling and profiling, doing the Ric Flair stuff where everybody’s going to laugh about it. But obviously, someone took offense to it.”
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17765
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Tommy Dreamer

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Tommy Dreamer

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Prazno slovo na papiru.
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7031
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Tommy Dreamer

Post Postao/la crocop97 »

Ne kužim šta misli postić tim, ako nije tijekom zadnjih trideset godina shvatio da su se ponašali ko zadnji imbecili, onda neće ni sad. Cancel kultura je inače smeće (pogotovo ako izvlače izjave stare stare po desetak godina koje su još izvučene iz konteksta ili očito bile samo zajebancija), ali ovo je zasluženo, a napokon ga se i Impact riješio jebote bude mi muka svaki put kad vidim koliko je ljudi izgubilo vrijeme na beskorisne feudove s njim, zadnjih desetak godina mu uopće nije više bilo mjesto u ringu :roll:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58304
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Tommy Dreamer

Post Postao/la Sherpa »

Meni je glavno pitanje oko njegove isprike o tome kakav je bio zadnjih 30 godina. To ne pere mrlju s tog incidenta, no mislim da zaslužuje oprost ako je nakon toga postao bolja i drugačija osoba.

Pošto uvijek imaš neke stvari koje mogu utjecati - one of the boys mentalitet koji kaže ako nisi s njima protiv njih si. A naslušali smo se što su neke seljačine u svlačionici radile radi potpuno banalnih stvari jebavali u mozak mlađe - undertaker miz primjer. Koliko je bio u tome, a koliko mu je to bio paravan da bude kao i oni

Što je ovo američka tv produkcija, a oni su poznati po tome kako vole dodati plastike - reci nešto šokantno dat ćemo ti određeni iznos.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9272
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Tommy Dreamer

Post Postao/la emirates »

Problem je sto se to nije jucer desilo pa da mu isprika bude kako je ishitrena reakcija ili da nije promislio o njoj. Imao je 20 godina da sve skuha i presabere i opet je dao debilnu izjavu. On je imao neku visu poziciju u Impactu od obicnog hrvaca koliko ja znam. Ne radi se vise o cancelu cisto reda radi. Sta ce se desiti ako njemu sa takvim misljenjem dodje djevojka da se zali da je na slican nacin zlostavlja njen kolega? Hoce li joj reci da nauci prihvatati salu? Onda se vracamo upravo tim istim vremenima od prije 20-30 godina. E zbog toga ga treba maknuti.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58304
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Tommy Dreamer

Post Postao/la Sherpa »

Treba li ga maknuti i ako je pomogao djevojci tog tipa i pokazao da je drugačiji mego nekada? Mislim da ga treba tretirati po zadnjih 20-30 godina, ne na temelju ovog dokumentarca. Ako je ovo što navodiš - treba ga maknuti, potpuno se slažem.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24859
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Tommy Dreamer

Post Postao/la Maki »

Pa dao je neko jeftino izvinjenje. Neke stvari su očite i nema izgovora. Uporedio je seksualno zlostavljanje sa repićem kose.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7031
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Tommy Dreamer

Post Postao/la crocop97 »

Pa čak i da je dobio pare da kaže nešto što će bit kontroverzno, svejedno ne možeš davat takve izjave, pogotovo ako će bit predstavljene kao ozbiljne. Koliko god da tu ima senzacionalizma, to je ipak dokumentarni serijal. A izgleda da je samo suspendiran do daljnjeg, ako se stvarno promijenio, vjerojatno će izgladit sve s upravom Impacta. Ali svejedno si je sam zakuhao ovo...
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9272
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Tommy Dreamer

Post Postao/la emirates »

Ali ne vidim kako se mogao promijeniti? Ovo nije misljenje Tommy Dreamera iz 2002. vec misljenje Tommy Dreamera iz ljeta 2021. Jedino sto se promijenilo je sto je vjerovatno shvatio da to nije trebao govoriti u javnosti, i to vjerovatno samo zbog sankcija koje mora snositi. Da je on pomagao djevojkama u takvim situacijama ne bi izjavio glupost koju je izjavio. Shvatio bi valjda koliki je to zapravo problem. Mozda bi pomogao i toj stjuardesi na letu, ali je za njega to sve bila zajebancija.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Tommy Dreamer

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ovo nije bilo prije 20-30 godina, ovo je bilo kad se snimalo.
slika
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

Tommy Dreamer

Post Postao/la Maridius98 »

Svi zaboravljamo da su svi ti likovi iz ECWa pomalo bolesni. Mogu samo da zamislim šta je sve video u ECW svlačionici, pa mu takav incident dođe ko zajebancija. Nije opravdanje doduše, i ja bih ga sklonio.
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7031
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Tommy Dreamer

Post Postao/la crocop97 »

To je točno, jebiga, moraš bit pomalo sadist, mazohist ili oboje da se baviš tim, pogotovo ekstremnim wrestlingom, uz ko zna kakve sve traume. Ali vrijeme je da se to malo regulira, pa Flair i još neki su tad imali oko četrdeset godina, žalosno je uopće uspoređivat ih s podivljalim pubertetlijama koji ne znaju šta rade. Zbog ignoriranja mentalnih problema wrestlera i umanjivanjem toga kao samo dobru zajebanciju se i dogodi sranje tipa Benoita
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13983
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Tommy Dreamer

Post Postao/la AleksaVP »

Tommy Dreamer is back in the fold at IMPACT Wrestling.

Dreamer, who had been suspended in September due to insensitive comments he made during The Plane Ride From Hell Dark Side of The Ring, returned at a recent set of IMPACT tapings, we're told. Dreamer serves as an agent and producer on the show, and was not used in an on-screen capacity from what we understand. Dreamer was suspended for the duration of one taping, which is a little over a month's worth of tapings for the company.

Dreamer issued a statement following the airing, apologizing for the statements. We're told that while there was initially heat on Dreamer for the comments, those we spoke to within the company believe the "punishment fit the offense."
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: Tommy Dreamer

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

LOLTNA
slika
Odgovori