Televizija

Programi, emisije, serije, Reality- TV...

Filmoljupci navalite
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7033
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Televizija

Post Postao/la crocop97 »

Kakva je inače bila gledanost zadnjih godina, možda žele privuć širu publiku jer ovo je sve samo ne kulinarski show za ljude koje zanima samo kulinarstvo
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58314
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Televizija

Post Postao/la Sherpa »

Al rade to na krivi način. Koliko sam shvatio i drugi tjedan (pošto još kaskam s gledanjem) je ono prvo kuhanje za pregaču. To je sve moglo biti zgurano u jednu ili dvije epizode. Ne moram znati sve o svima, ne moram vidjeti svakog kandidata.

Stvar je da gledajući masterchef nećeš naučiti kuhati, no možeš vidjeti tko zna kuhati, a tko ne. Američki format je pun fejk stvari - al 20 epizoda po sezoni je bilo dovoljno da upoznam kandidate, stvorim simpatije ili animozitet prema nekima. Gdje je skoro svaka epizoda zabavna jer nešto će se dogoditi.

Ovi su išli na kvantitet. Da imaju četiri dana u tjednu nešto za popuniti dva sata programa. Legitimno, ali ne i zabavno. Gdje je sav naglasak na reality, a ne na kuhanje i zabavni aspekt showa.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58314
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Televizija

Post Postao/la Sherpa »

Nakon 10 sati audicija kroz 6 epizoda nadao sam se da će tempo krenuti brže i bolje, bez ovih silnih dubokih pogleda kod svakog kandidata. Noup - opet smo na tome dok biraju timove.

I još nisam siguran što da mislim o ovoj maloj iz hercegovine - to jest da li bi smjela nastupati. Jer imamo francuskinju i slovenku, ali obje žive u RH. Ovo nije regionalni nego RH show. (Prmeda bi bilo bolje da je regionalni jer mislim da vi imali bolje diverzitet hrane i veću kvalitetu talenta). I da, znam što mislim baš o njoj - želim da ispadne što prije, ne sluša mi se bogomoljka koja svaku priču kameri zahvaljuje bogu.
slika
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Televizija

Post Postao/la Dalmatian »

Još kad krene tri dva jedan kuhaj,još će mi izbit fajt u kući,ćaća voli Masterchef,mater isto al više tri dva jedan pošto duže ima sezona.Ja to jako malo gledam,skoro pa nikako,gledao sam na RTL-u 2 Gordona Ramseya,i jezikovu juhu i to kad je bio Francuz Stephan Macchi,jer mi je to prije 12 godina s Macchijem bila fora ide spašavati posrnule i neuredne restorane,i nervozne šefove restorana i zaposlenike.Iako sam to doživljavao kao neki humor.
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58314
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Televizija

Post Postao/la Sherpa »

Ovaj bromance u osmoj epizodi je daleko najbolja stvar što je ovaj show do sada stvorio.
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17780
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Televizija

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Tri, dva, jedan kuhaj je bio bolji prve dvije sezone kad su bili pojedinci. A Jezikova juha je bila za krepat, Stephan mi je bio urnebesan :lol:
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Televizija

Post Postao/la Dalmatian »

Nakon odlaska Stephana Macchia iz showa,doša je David Skoko on mi je ok znam pogledati rubriku Skokom do Lidla,nešto i naučim spremiti kad njega gledam,onu Sanju Doležal ne mogu gledati.
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17574
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

Televizija

Post Postao/la Dynamite 7 »

Dalmatian je napisao/la:QR_BBPOST Nakon odlaska Stephana Macchia iz showa,doša je David Skoko on mi je ok znam pogledati rubriku Skokom do Lidla,nešto i naučim spremiti kad njega gledam,onu Sanju Doležal ne mogu gledati.
O kojoj emisiji govoriš?
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Televizija

Post Postao/la Dalmatian »

Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST
Dalmatian je napisao/la:QR_BBPOST Nakon odlaska Stephana Macchia iz showa,doša je David Skoko on mi je ok znam pogledati rubriku Skokom do Lidla,nešto i naučim spremiti kad njega gledam,onu Sanju Doležal ne mogu gledati.
O kojoj emisiji govoriš?

Jezikova juha više se ne snima tj godinama,a sad ima skokom do lidla,doduše ne svaki dan.
Zadnja izmjena: Dalmatian, dana/u 04 lis 2021, 17:31, ukupno mijenjano 1 put.
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17780
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Televizija

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Dobar je Skoko al jedan je Stephan.
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Televizija

Post Postao/la Dalmatian »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST Dobar je Skoko al jedan je Stephan.
Slažem se,ok je Skoko al Stephan je poseban
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17780
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Televizija

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Bila je jedna epizoda jezikove juhe u jednom restoranu blizu mene, al nisam baš siguran jel bio Stefan ili Skoko. Budem probao naći epizodu.
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Televizija

Post Postao/la Dalmatian »

Da si te godine išao uživo gledati kako snimaju možda bi znao :lol:
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17780
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Televizija

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Dalmatian je napisao/la:QR_BBPOST Da si te godine išao uživo gledati kako snimaju možda bi znao :lol:
Nisam za sebe znao tad, dosta davno je to bilo :D
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58314
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Televizija

Post Postao/la Sherpa »

Ispao ovaj glupi vegan koji je odbijao raditi s bilo čim životinjskim. Ja nemam ništa protiv uvjerenja, al jebemu majku, znaš kakav je ovo show, znaš da ćeš morati kuhati s takvim stvarima. Zašto se onda prijavljuješ? Prvo u repliciranju jela nije htio koristiti meso, vrhnje ni maslac. A kako replicirati jelo ako nemaš glavnu namjernicu. Pa zatim u eliminaciji nije htio pripremati jaja na zadane načine.

Smeta me što su bila dva vegana u top 60. I što je jedan odlučio raditi meso i ispao je jer mu meso nije bilo dovoljno slano, pošto ga nije probao (nemrem znat kompletan okus jela pa nemrem ni suditi) Premda je rekao da će probavati, možda mu samo prvi put nije bilo najlakše - al je poštovao show i radio kao i svi drugi. I bilo bi zaista cool vidjeti da kuha kao vegan onda kada ima slobodne ruke. Ako su baš htjeli vegana u završnici

Ps ja hejtam vegane. Svaki mora prodavati tu svoju životnu filozofiju. Jedi biljke, pusti mene da jedem meso
slika
Odgovori