Televizija

Programi, emisije, serije, Reality- TV...

Filmoljupci navalite
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58298
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Televizija

Post Postao/la Sherpa »

Neki će reći da je fer što je marija imala eliminacijski dvoboj spram Klaudije. Ja ću reći da nije. Jer ovim su ostavili vrata da netko napravi šafl. To jest da fejka da mu je loše kada vidi što je zadani izazov i nada se da će u 'ispravljanju krivih drina' dobiti bolju opciju. Jel se to ovdje dogodilo? Nemam pojma. Ali ostajem pri tome da je marija prošli tjedan automatski trebala ispasti. Možda nije baš ljudski tako nekoga izbaciti, ali onda ili odgodi tu eliminaciju. Ili je automatski izbaci - jer važnije je da natjecanje bude pošteno.

Ova mala koja je ispala. A jebiga, izgledala je kao jedan od lošijih kandidata. Ima 18 ako se ne varam, fali joj iskustva. Tako da nije čudo, ali može ispasti sjajna ako nastavi u branši
slika
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Re: Televizija

Post Postao/la Dalmatian »

Istina to i u komentarima kažu da ova mala šta je ispala Maja loša i neiskusna al svaka joj čast što je imala hrabrosti prijaviti se sa samo 18 godina,al dogurala je do toga da se borila sa iskusnijima od sebe,to natjecanje joj može biti jedan vjetar u leđa za dalje u životu,to natjecanje u Masterchefu jedno novo iskustvo,a i lekcija da bude još bolja.

A nadam se da će Marija ispast više, znam da je bolesna i suosjećam sa većinom koji su imali tu bolest i pobijedili a nažalost i koji su umrli i znam i da nije lako kad se neko s tim trenutno bori,al pun mi je kurac kada gledam tu histeriju s njene strane
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17758
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Televizija

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

A nadam se da će Marija ispast više, znam da je bolesna i suosjećam sa većinom koji su imali tu bolest i pobijedili a nažalost i koji su umrli i znam i da nije lako kad se neko s tim trenutno bori,al pun mi je kurac kada gledam tu histeriju s njene strane
Trebala je u Superpjevanje, imala bi zagarantirano finale.
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Re: Televizija

Post Postao/la Dalmatian »

Sumnjam da bi i tamo imala finale
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17568
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

Re: Televizija

Post Postao/la Dynamite 7 »

The A-Lister je napisao/la: 27 lis 2021, 16:48
A nadam se da će Marija ispast više, znam da je bolesna i suosjećam sa većinom koji su imali tu bolest i pobijedili a nažalost i koji su umrli i znam i da nije lako kad se neko s tim trenutno bori,al pun mi je kurac kada gledam tu histeriju s njene strane
Trebala je u Superpjevanje, imala bi zagarantirano finale.
100 %.
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Re: Televizija

Post Postao/la Dalmatian »

私はイーサン・カーター三世です
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58298
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Televizija

Post Postao/la Sherpa »

E23 i E24

Kuhanje u međimurju je bilo jako fora, jedino su mi digli tlak s ribom iz uzgajališta u orahovici. Da, kužim da tamo uzgajaju riječnu ribu koja je identična ovom kraju. Al brate mili, ako ti je tema međimurska hrana, a bila je, uzmi hranu iz OPGova iz okolice. Nema šarana ili amura? Stavi nešto drugo. Ako je ideja lokalno kuhanje, a danas mnogi restorani diljem svijeta tako rade.

Mislim da su oba tima imala dobra jela i pogodio sam koji će tim dobiti. I tu smo došli do zanimljive stvari - eliminacija.

Iako je plavi tim dobio više glasova od žirija, crveni su dobili više od lokalaca koji su kušali. Pa su plavi morali u eliminaciju

Tomislav je odlučio zadržati imunitet za sebe. Podržavam. Mislim da je dobro vodio tim i da nije sjebao, napravio je sjajnu organizaciju posla. Na kraju krajeva, postao je vođa zbog najboljeg jela na kuhanju prije. Zašto ne biti sebičan

Tu dolazimo do tihomira, što vidim da mnogi na društvenim mrežama (mazohist sam kada nemam s kime porazgovarati kada nitko osim mene ne gleda, čak ni od prijatelja,pa ssm ograničen na čitanje glupih facebook komentara) prigovaraju kako opet kmeči. Ja se s njima ne slažem, jer tihomir je rekao jednu važnu stvar - mi smo gubitnici, nije važna što nam je žiri dao više, mi smo izgubili. I to je konačna istina. Problem je što nije baš ništa postigao time što je to rekao. I na žalost žiri nije baš komentirao jela, a jedan od njihovih problema je bio i s kostima ribe. A sam tihomir je rekao - to je riječna riba, to se tolerira. I u pravu je, no ne u obliku u kojem su oni radili.

Na kraju smo imali kuhanje za imunitet, kojeg nitko nije dobio. jedino je jasno da je frane miljenih facebook komentara. Svaki put ga brane. Ono što je on napravio i način na koji je servirao - ono nije ni za seosku birtiju, kamol za masterchef. I jasno da mu nisu htjeli probati jelo. A onda se naljutio kada su mu htjeli dati kritiku, i moram priznati da su bili prilično blagi u tome.

I onda komentari. On ima adhd pa ga treba usmjeriti. Ljudi dragi, on ima 33 godine. To su trebali napraviti ili njegovi roditelji dok je bio mlad, ili pomalo i on sam kada je odrastao. Ne znači da se moraš ponašati ko derište jer nemreš podnjet kritiku. Ili o tome kako je on genijalac je je prvostupnik matematike i fizike. Ja sam to postao s 22 il 23, s 25 postao magistar. Jesam li zbog toga genijalac? Ne. Genijalaca ima jako jako malo. Ne želim osporavati njegovu pamet, ali za što je to u ovom slučaju važno? Jel zbog toga kuha? Jel zbog toga pristpjniji? Jer zbog toga zna prihvatiti kritiku? Nije da je napravio od toga neku turbo karijeru, nego je profesor matematike. A iz iskustva mogu reći da ih tu ima svakakvih, dobrih, čudih, predanih, onoh koje boli k. I kako vi na temelju toh podataka možete zaključiti u koju kategoriju on spada?

I da - još jedna produkcija stvar. Pobjedički tim je išao za nagradu u cijenjeni restoran. Dok shvaćam kako žele i promovirati i pokazati ljudima, kao i pokazati fine dinning (jer mnogi u državi, uključujući i kandidate, nisu baš imali priliku to vidjeti pošto nije jeftino), ujedno si pucaju u noge. Pošto pokazuju jela koja vizualno, a i količinom sastojaka su vrlo vjerojatno bolja nego što će pobjednik ovog showa napraviti. Zapravo pokazuju koliko je budući masterchef daleko da uopće bude chef. Nema niti tog nekog privida kako je to njihovo na nekoj razini
slika
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Re: Televizija

Post Postao/la Dalmatian »

Frano je loše jučer napravio jelo iako je jedan od boljih u Masterchefu,al bilo je loše,kako kažeš nije ni za birtiju,ja uvijek kažem jebeš čovjeka koji nezna primiti kritiku,pohvalu dobiješ ako je zaslužena,očito misli da je presavršen,na stranu to što je profesor matematike,i što ima fakultet,fakultet nije mjerilo,imati danas fakultet ne znači biti pametan,znam ja jednog sa sela završio menadžment,kad pričaš na ulici s njim nezna sastavit prosto proširenu rečenicu,a nije samo on primjer ima njih još takvih kao on,danas ne završava fakultet pametan nego uporan,prije sigurno nije bilo toga.

Vidim popravio se odnos Marije i Frane,no meni to čak ova silna drama zvuči namješteno,a možda i ne jer njih dvoje(Marija i Frano su prijatelji na Facebooku a kako moš bit prijatelj ako imaš trzavice.
To je sve radi jebene gledanosti.
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58298
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Televizija

Post Postao/la Sherpa »

Ajd bok marija. Nadam se da će sada biti manje drame. Konkretna epizoda.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58298
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Televizija

Post Postao/la Sherpa »

Na facebooku opet isti šit i opet ista doza prozivanja ljudi i negativnosti. I to isključivo mržnja premda onima koji im se ne sviđaju - ne konkretno vezano uz epizodu.

Željka je dobila kutiju iznenađenja i bilo mi je jako iritiantno kada je shvatila da neće kuhati, jer tijestenina se radi pa je ona baš jako jako htjela. I tu je problem mentaliteta natjecanja. Nije poanta skuhati svako jelo - poanta je pobjediti. Time što ne kuhaš automatski znači da nećeš ispasti. To je prednost. Trebaju se veseliti takvim nagradama, a ne biti tužni zbog njih. Jer ako si htio 'naučiti kuhati' i to ti je jedina misao vodilja - plati tečaj. Tamo možeš kuhat do mile volje. Ovdje probaj pobjediti.

Kuhanje u parovima je bilo zabavno. No i tu me jedna stvar iritirala. Pravilo je opet bilo u zamjenama tko kuha, gdje onaj koji ne kuha mora stajati sa strane i ništa ne dirnuti. Gordana je dirnula, makar na sekundu, pred sam kraj nešto, i zbog toga je trebala biti penalizirana. Što nije njen problem koliko problem pravila showa te produkecije i koliko se pridržavaju toga. Na kameri se jasno vidi. Iako mi je njihovo jelo odmah izgledalo kao jedno od najboljih, mislim da treba poštovati pravila i da ih je trebalo poslati u eliminaciju.

I uz sve to, 4 najslabije karike su u eliminaciji.
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9315
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Televizija

Post Postao/la KOMANIA »

Genijalna definicija, posebno za Pink i Happy. :clap:
slika
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Re: Televizija

Post Postao/la Dalmatian »

私はイーサン・カーター三世です
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17758
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Televizija

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Jel se to opet vratio? Legenda supertalenta
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Re: Televizija

Post Postao/la Dalmatian »

The A-Lister je napisao/la: 08 stu 2021, 11:18 Jel se to opet vratio? Legenda supertalenta

Ispao je po 3 put iz supertalenta,i ništa mu nije.
Jučer sam zamalo umra,kad je nastupa,lik je jebeni genije,žiri je retardiran kad nezna prepoznat stand-up
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17758
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Televizija

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Dalmatian je napisao/la: 08 stu 2021, 11:55
The A-Lister je napisao/la: 08 stu 2021, 11:18 Jel se to opet vratio? Legenda supertalenta

Ispao je po 3 put iz supertalenta,i ništa mu nije.
Jučer sam zamalo umra,kad je nastupa,lik je jebeni genije,žiri je retardiran kad nezna prepoznat stand-up
Vratit će se dok ne uspije.
Odgovori