Kofi Kingston

New Day

Zabava ponedjeljkom
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5444
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Kofi Kingston

Post Postao/la ante »

Black excellence ;)
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58304
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Kofi Kingston

Post Postao/la Sherpa »

Kofi on being called the first African American champion: “I think it’s silly that people try to not count The Rock in that category. Regardless of what you look like, you are what you are. He’s black. Whether he’s half black, he’s black.”
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17570
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Online

Kofi Kingston

Post Postao/la Dynamite 7 »

Sretan rodjendan Kofi
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24859
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Kofi Kingston

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Kofi on being called the first African American champion: “I think it’s silly that people try to not count The Rock in that category. Regardless of what you look like, you are what you are. He’s black. Whether he’s half black, he’s black.”
Eh, i jeste i nije tako. Rock je prije svega Samoanac.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17765
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Kofi Kingston

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Navodno je plan od prvog dana Kofijevog reigna bio da izgubi od Lesnara. Ono kad kompanija vjeruje u tebe :aha:
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Kofi Kingston

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Čak i nije toliki problem da izgubi od Lesnara koliko način na koji se to dogodilo :?
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58304
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Kofi Kingston

Post Postao/la Sherpa »

7 sekundi

Sedam vražjih sekundi za nekoga tko je pol godine bio prvak

Meni sama ta ideja ne smeta, pošto se nekada lucky punch dogodi u sportu u samom početku, no napravi nekad suprotno. Da lesnar padne od prvog šuta. Anthony joshua je izgubio titulu od 'bezvezne rezerve koja je slučajno dobila priliku uči u meč karijere'
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24859
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Kofi Kingston

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST 7 sekundi

Sedam vražjih sekundi za nekoga tko je pol godine bio prvak

Meni sama ta ideja ne smeta, pošto se nekada lucky punch dogodi u sportu u samom početku, no napravi nekad suprotno. Da lesnar padne od prvog šuta. Anthony joshua je izgubio titulu od 'bezvezne rezerve koja je slučajno dobila priliku uči u meč karijere'
Al tu je ono što mi znamo da je wrestling bookan i 7 sekundi će uvijek dovesti do toga da se pitamo da li se žrtva squasha zamjerila nekom bookeru, da li ga žele pokopati itd.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58304
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Kofi Kingston

Post Postao/la Sherpa »

I to si u pravu

Pošto nemam protiv da to bude priča. Sjebo me je, bio sam glup i naivan. Pa mu daš drugi meč od 20 minuta, si može dobit il izgubit - ovisno što želiš ispričati.

Al on ke izgubio titulu, nije ni tražio prilik da se ponovo bori za nju, samo se maknuo s main event scene. I ta tranzicija živcira
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Kofi Kingston

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST 7 sekundi

Sedam vražjih sekundi za nekoga tko je pol godine bio prvak

Meni sama ta ideja ne smeta, pošto se nekada lucky punch dogodi u sportu u samom početku, no napravi nekad suprotno. Da lesnar padne od prvog šuta. Anthony joshua je izgubio titulu od 'bezvezne rezerve koja je slučajno dobila priliku uči u meč karijere'
Al tu je ono što mi znamo da je wrestling bookan i 7 sekundi će uvijek dovesti do toga da se pitamo da li se žrtva squasha zamjerila nekom bookeru, da li ga žele pokopati itd.
Ako je priča dobra na kraj dana to neće bit bitno. Evo uzmi Naitoa, da nije cila priča oko Evila i njegovog turna bila onako odlično napravljena itekako bi mi smetalo šta Naito gubi obe titule nakon jedne obrane. Ali nije, nego je odrađeno gotovo pa savršeno tako da mi ne smeta. Isto odi, taj gubitak od 7 sekundi je potencijalno mogla bit sjajna priča, ko god izgubia. Na kraju ako se dobro sićam Kofi nije ni pokuša dobit nazad titulu nego se samo vratia dalje niz card. Znači cili njegov reign je bia za ništa.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Kofi Kingston

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Pošto nemam protiv da to bude priča. Sjebo me je, bio sam glup i naivan. Pa mu daš drugi meč od 20 minuta, si može dobit il izgubit - ovisno što želiš ispričati.
Pa jbt duže je traja protiv Lesnara na onom japanskom network specialu nego u meču za titulu.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10636
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Kofi Kingston

Post Postao/la HunterDX »

A pokazali su i koliko ih boli ona stvar što je Kofi dobio Bryana na WM, prvo su mu onako glupo skinuli titulu, onda ga srozali, tako da im na duže staze ništa nije značio, a mogao je.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58304
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Kofi Kingston

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58304
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Kofi Kingston

Post Postao/la Sherpa »

Na redditu sam ulovio jedan zanimljiv podatak koji po meni govori nekoliko stvari (slika ispod)

WWE danas ima previše titula, WWE nije briga za tag tim diviziju pošto je čovjek u top 5 zahvaljujući manje više toj diviziji, i da je new day jedan od najboljih stableova kojeg je wwe imao i opet nije znao što s njima - sva trojca su u top 25 listi!!

Da li je kofi jedan od najboljih tag tim ljudi koje je kompanija imala? čovjek je preko pet godina sveukupno bio prvak, a po meni se kompanija nikada nije potrudila da ima takvu vibru, štoviše, on im je i dalje royal rumble 'vidi kako se izvukao' spot

slika
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17570
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Online

Kofi Kingston

Post Postao/la Dynamite 7 »

Sherpa je napisao/la:Na redditu sam ulovio jedan zanimljiv podatak koji po meni govori nekoliko stvari (slika ispod)

WWE danas ima previše titula, WWE nije briga za tag tim diviziju pošto je čovjek u top 5 zahvaljujući manje više toj diviziji, i da je new day jedan od najboljih stableova kojeg je wwe imao i opet nije znao što s njima - sva trojca su u top 25 listi!!

Da li je kofi jedan od najboljih tag tim ljudi koje je kompanija imala? čovjek je preko pet godina sveukupno bio prvak, a po meni se kompanija nikada nije potrudila da ima takvu vibru, štoviše, on im je i dalje royal rumble 'vidi kako se izvukao' spot

slika
Apsolutno je potcijenjen, ne treba pominjati šta je sve postigao kao i čitav New Day. Meni je smetalo što je izgubio od Lesnara za par sekundi, i nestao sa mainevent scene kao da nikad nije ni bio šampion. To je bilo upropaštavanje čitave Kofimania priče.
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Odgovori