Chris Jericho

Shut up you stupid idiots

All Elite Wrestling
Odgovori
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9321
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Chris Jericho

Post Postao/la KOMANIA »

Maki je napisao/la: 01 svi 2024, 09:00 Imao je revanš sa Punkom na sljedećem PPVu. Msm da je to to. Ali suština je da je poslije WM 28 svima bilo jasno da on neće dobiti title mečeve. 2012. je posljednja njegova godina gdje je bio ME igrač do liste i JeriKO.
Pa bio je neki Kane/Show nivo kroz čitavu WWE karijeru, samo što je on naravno daleko bolji wrestler i drugi tip wrestlera, ali karijera se svodila na to da je stavljao druge over, nijedan world title reign nije bio dug i pamtljiv.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24859
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Chris Jericho

Post Postao/la Maki »

Upravo tako i njegov legacy bi bez AEWa bio značajno umanjen. Ipak je ovamo bio prvi AEW Champion i učestvovao u nekim pamtljivim pričama.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10636
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Chris Jericho

Post Postao/la HunterDX »

Sve što ste naveli gore je dobra strana AEW-a.
Čist dokaz da je u WWE-u mogao da dobije par takvih reignova.
Imao je on svoje momente početkom 2000-tih. Onda je imao i tokom 2008 i 2010. Ali sve je to nekako bilo ispod radara.
2012. je bio tu da podigne Pinka a 2016. je bio nešto najbolje što je WWE posedovao, bio je pojava sam po sebi, ali nikada ono što je zaslužio da bude.

Šteta što AEW nije nastao makar 5. godina ranije. Mislim da bi se on tek dokazao, jer bi imao više vremena.
Odgovori