AEW Dynamite

Tjedni show na TBS-u

All Elite Wrestling
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7033
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la crocop97 »

Ej ne diraj mi Deonnu :lol:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58319
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

To što netko ima 'orogman social following' ne znači puno niti znači da su bile dobre
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10411
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Markovic619 »

Elite je napisao/la: 24 tra 2024, 19:08 ali naravno morao bi da pratiš redovno da bi znao :mrgreen:
Postaješ sve jadniji sa ovim "gimmickom". Ne znam šta želiš postići s tim al ok, tvoja stvar.

Liv je okej, ne spada u sam vrh wrestlinga ali je daleko više od "antitalenta". Dosta je napredovala od reigna pre dve godine.

A nisam vidio da si pisao negativno o onom segmentu sa Minom i May, klasični wwe shit iz 2003. godine...
Avatar
Elite
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1524
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Elite »

Ako je neko u eri Džon Sine, Rendi Ortona, Andertejkera, Batiste, Edža, Triplejča, Šon Majklsa pratio pro - rvanje samo zbog divasica, taj je imao žeščih problema :lol:
Avatar
Elite
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1524
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Elite »

Markovic619 je napisao/la: 24 tra 2024, 20:53 Postaješ sve jadniji sa ovim "gimmickom". Ne znam šta želiš postići s tim al ok, tvoja stvar.
A da, stvarno jadno sa moje strane jer smatram da neko ko ne prati redovno kompaniju nije kompetentan da procenjuje i sudi o rvačima iz iste na osnovu par pogledanih mečeva i yt klipova.

Kao kad bih ja kenjao po Džoš Aleksanderu, a nijedan njegov meč nisam gledao, niti znam kakav je u ringu.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10868
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Elite je napisao/la: 24 tra 2024, 20:55 Ako je neko u eri Džon Sine, Rendi Ortona, Andertejkera, Batiste, Edža, Triplejča, Šon Majklsa pratio pro - rvanje samo zbog divasica, taj je imao žeščih problema :lol:
Kada bi ja ovo isto napisao da u dobu Romana Reigns-a, Cody Rhodes-a, Gunther-a, CM Punk-a, Seth Rollins-a, Judgment Day-a i Biance Belair pratio Bucks, Kenny, Ospray i Okadu ispao bi troll, a kad ti kažeš onda nikom ništa.
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Elite
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1524
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Elite »

~MandyRose~ je napisao/la: 24 tra 2024, 22:11 Kada bi ja ovo isto napisao da u dobu Romana Reigns-a, Cody Rhodes-a, Gunther-a, CM Punk-a, Seth Rollins-a, Judgment Day-a i Biance Belair pratio Bucks, Kenny, Ospray i Okadu ispao bi troll, a kad ti kažeš onda nikom ništa.
Loše poređenje. Ovi drugi imaju mečeve sa najvišim ocenama na Cagematch što čak i oni koji ih ne vole priznaju da imaju značaj u biznisu. Koje visoke ocene imaju divas mečevi iz prve dekade ovog veka?

A ja svakako gledam i ove prve, iako ne tako redovno kao ove druge.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10868
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Elite je napisao/la: 24 tra 2024, 23:07
~MandyRose~ je napisao/la: 24 tra 2024, 22:11 Kada bi ja ovo isto napisao da u dobu Romana Reigns-a, Cody Rhodes-a, Gunther-a, CM Punk-a, Seth Rollins-a, Judgment Day-a i Biance Belair pratio Bucks, Kenny, Ospray i Okadu ispao bi troll, a kad ti kažeš onda nikom ništa.
Loše poređenje. Ovi drugi imaju mečeve sa najvišim ocenama na Cagematch što čak i oni koji ih ne vole priznaju da imaju značaj u biznisu. Koje visoke ocene imaju divas mečevi iz prve dekade ovog veka?

A ja svakako gledam i ove prve, iako ne tako redovno kao ove druge.
Jel ti to trollaš ili si fakat ozbiljan?
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5449
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la ante »

Cagematch ima par stotina korisnika, ta stranica nema apsolutno nikakav značaj :lol:
slika
Avatar
Elite
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1524
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Elite »

ante je napisao/la: 24 tra 2024, 23:19 Cagematch ima par stotina korisnika, ta stranica nema apsolutno nikakav značaj :lol:
Dobro, možda si u pravu.

Ali Meltzerove ocene zato imaju. Inače ne biste dobijali nervni slom kad god daje 5* meču koji vam se ne sviđa :mrgreen:
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10868
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Okej sada sam definitivno uvjeren da si Dubbalo karikatura :lol: jel se to Dalmatian ili DVW ili HBK skriva iza ovog account-a? :lol:
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 18016
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Hangman98 »

Nema vala ni Dave, samo sto on ima vecu reputaciju od nas, jer je Sherpa ukinuo reputaciju na forumu.

slika
slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5449
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la ante »

Elite je napisao/la: 24 tra 2024, 23:25
ante je napisao/la: 24 tra 2024, 23:19 Cagematch ima par stotina korisnika, ta stranica nema apsolutno nikakav značaj :lol:
Ali Meltzerove ocene zato imaju.
Kome? Jer meni osobno znače isto koliko i od nekoga drugog, pa tako i od ljudi ovdje na forumu. Subjektivno mišljenje koje neki shvaćaju kao sveto pismo
slika
Avatar
Elite
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1524
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Elite »

~MandyRose~ je napisao/la: 24 tra 2024, 23:27 Okej sada sam definitivno uvjeren da si Dubbalo karikatura :lol: jel se to Dalmatian ili DVW ili HBK skriva iza ovog account-a? :lol:
Pojma nemam koji su ti? Ja samo iznosim svoje mišljenje. To što bi neki svako drugačije mišljenje od njihovog proglasili trolom njihov problem.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10868
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la ~MandyRose~ »

ante je napisao/la: 24 tra 2024, 23:31
Elite je napisao/la: 24 tra 2024, 23:25
ante je napisao/la: 24 tra 2024, 23:19 Cagematch ima par stotina korisnika, ta stranica nema apsolutno nikakav značaj :lol:
Ali Meltzerove ocene zato imaju.
Kome? Jer meni osobno znače isto koliko i od nekoga drugog, pa tako i od ljudi ovdje na forumu. Subjektivno mišljenje koje neki shvaćaju kao sveto pismo
Ja nikad nisam ni čuo tko je Dave Meltzer, kada jesam, nije me bilo briga. Kada su ga ovi wrestling sajtovi počeli veličati da je on neka bitna faktura, počeo sam ga sprdati jer za drugo ni nije kada pogledaš o čemu on trabunja. Njegova mišljenja su epic fail. Da bi on znao vodit biznis sa svojom vizijom kako njegov (ne)ukus zalaže, wrestling scena bi odavno bila super duper mainstream ali sva njegova fora je biti anti-WWE i ono što netko radi suprotno i drugačije je automatski bolje. Što više niche za manjinu djela superduper hardcore wrestling publike, to bolje jer... eto tako. Logika. I onda kada mainstream publika vidi to i kaže da je trash, onda su oni brainwashed jer "ne vide i ne znaju bolje". Umm... ne, neke stvari jednostavno nije dobro i trash je.

I moji neki ukusi u wrestlingu su trashy, tipa volim camp gimmick storylines koji liče na neki MTV reality show iz 2000-ih. Ali to ne znači da sam ekspert i da sad Cody Rhodes i Roman Reigns moraju imat gimmick Jersey Shore-a gdje Roman napada Codyja jer mu je ukrao hairspray i ten. To sigurno ne bi privuklu mainatream publiku, barem ne dugotrajno :lol: ali WWE ima više vrsta karaktera i storylines-a, za svakog nešto. Za svaku demografiju. Zato je meni Chelsea Green i njezin karakter najdraži dio u wrestlingu danas, kao i Tiffany Stratton i Wendy Choo. Svako ima drugačiji ukus i razloge, ali 99.9% ljudi koji prate wrestling ne gledaju Cagematch niti slušaju ili znaju tko je Dave Meltzer. Gledaju Dominika Mysterija kako dobije po turi od Reya i to im je zabava i nastavljaju dalje sa životom
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Odgovori