AEW Dynamite

Tjedni show na TBS-u

All Elite Wrestling
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24859
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Maki »

Nadam se da će ratinzi pokazati rast zbog ove priče.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58314
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la: 02 svi 2024, 11:35 Nadam se da će ratinzi pokazati rast zbog ove priče.
Jako teško sada, nba i nhl su u doigravanju. Nemam pojma kako stoji nba no za nhl znam da imaju solidan rast u odnosu na zadnju godinu. Dokle god to traje imat će slabije rejtinge. Al ako bude skok kada završi onda su radili dobar posao

samo da im se ne dogodi ko rawu uz nfl sezonu, ljudi bi se prebacili na istu i ne bi se vratili
slika
Avatar
Elite
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1524
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Elite »

Dobar početak programa. Baksi uvode potpunu strahovladu što se i očekivalo. Stvarno su odlični u ovim šupačkim ulogama :D


I Striklend umešan u ovu priču što mi je odlično. Ovo sve tačno ima WCW/NWO vajb. Odličan prvi protivnik za njega.


Izgleda da Blek želi sa Adamom da uradi ono što je svojevremeno Brej pokušavao sa Sinom. Da ga privuče na tamnu stranu. Da li će uspeti u tome? I ova priča biće zanimljiva za ispratiti.



Oplakah na ovo. Koji cirkuski meč :lol:
Ako je poenta svega ovoga da se Bil podigne, možda i ne ispadne tako loše.


Maraja se ovde odlično pokazala. Znao sam da Sirina ovo dobija, ali nisam očekivao ovakvu završnicu gde Toni predaje jer je zabrinuta za Maraju. Dosad je izgledalo da ne haje mnogo za nju i da je samo koristi. Fenomenalnu priču grade između njih dve :clap:


Sjajan Kenijev promo. Istina je da mu fali energije, ali vidi se da je sve rečeno iz srca. Ponovan susret dvojice najboljih pro - rvača današnjice licem u lice bi se mogao nazvati epskim. Očekivana, ali brutalna završnica programa. Iako bih radije umesto FTR da je došao Hengmen. Baš me zanima kad ga misle vratiti :think:
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10408
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Markovic619 »

Odličan Omega segment.

Samo jednu zamjerku imam. Spominjanje 7* meča. Više su ga puta spomenuli tokom segmenta nego AEW world titulu, i IWGP World titulu koja im je trenutno na njihovom showu...
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58314
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

Zato što je taj meč od kada je odrađen imao buzz kao jedan od najboljih mečeva ikad (meni osobno najbolji). Ne iskoristiti to bi bilo užasno glupo - to ti je odličan selling point za budućnost. Da ljudi istraže koji nisu čuli za to
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7033
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la crocop97 »

Ali kog briga za zvjezdice, važnije je da je bio veliki title meč

Mislim i da su trebali čekat da Okada uzme glavnu titulu i odradi nekoliko šupački prljavih obrana pa da Omega dođe kao spasitelj
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58314
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

Pa zato što su na taj način rekli da je to super meč. I to je jedino važno.
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7033
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la crocop97 »

To ne znači ništa, odličnih mečeva ima u svakoj kompaniji i može bit i za skoro bilo koji feud (random Ospreay vs Fletcher meč dobio 5, nikog osim ljudi koji su već fanovi nije briga), ovo treba prodat kao jako važan meč jer su u pitanju World prvaci koji imaju jaku povijest, a ne prodavat da će imat odličan meč.
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 18014
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Hangman98 »

Jericho opet u gacama :lol: vidim po društvenim da su neki polahko počeli da prohvataju ovaj novi character. Opet se frajer izvukao.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58314
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

crocop97 je napisao/la: 02 svi 2024, 18:53 To ne znači ništa, odličnih mečeva ima u svakoj kompaniji i može bit i za skoro bilo koji feud (random Ospreay vs Fletcher meč dobio 5, nikog osim ljudi koji su već fanovi nije briga), ovo treba prodat kao jako važan meč jer su u pitanju World prvaci koji imaju jaku povijest, a ne prodavat da će imat odličan meč.
Al taj je bio i odličan i važan.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24859
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Maki »

Mislim da ionako većina ljudi pamti taj meč nego world title meč sa PPVa.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10408
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Markovic619 »

Sherpa je napisao/la: 02 svi 2024, 16:59 Zato što je taj meč od kada je odrađen imao buzz kao jedan od najboljih mečeva ikad (meni osobno najbolji). Ne iskoristiti to bi bilo užasno glupo - to ti je odličan selling point za budućnost. Da ljudi istraže koji nisu čuli za to
Oni koji nisu čuli za njihove mečeve nisu ni čuli za star ratingse, tako da ništa nisu dobili sa pominjanjem 7*
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58314
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

Oni koje zanima će to ići potražiti, jer kazano je da imaju povijest na taj način. ovdje je to stavljeno samo kao name drop, kada dođe njihov program onda će to biti objašnjeno. Nema potrebe sada objašnajvati to
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58314
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la: 02 svi 2024, 19:15 Mislim da ionako većina ljudi pamti taj meč nego world title meč sa PPVa.
Pa i ovo je bio world title meč
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24859
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Maki »

Pobrkao sam na šta mislite.
Odgovori