AEW Dynamite

Tjedni show na TBS-u

All Elite Wrestling
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7031
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la crocop97 »

Meltzer je i dalje jako vrijedan kao povjesničar wrestlinga, isto kao i Cornette, to mu se ne smije oduzet. Ali da, po meni je ta njegova skala postala besmislena kad je počeo ić preko petice i to za mečeve koji su brat bratu maksimalno za 4 do 4,5*, a što dalje to sve manje razumijem njegove kriterije.

I odličan meč ako se dogodi kao rezultat priče i dobre kemije, super, ali ovo što rade su mečevi iz labosa, sve šablonski za peticu ko i filmovi koji ciljaju na oscar nominaciju
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 18013
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Hangman98 »

Koji je mec, po tebi, bio 5*, kada uzmes u obzir sve meceve koje si odgledao? (posto vidim da ljudi tumace sve negativno da naglasim (iako mi je to van pameti da moram al haj hahaha) da nije trollersko pitanje niti podjebavanje, nego me fakat interesuje :D ))
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7031
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la crocop97 »

Nijedan jer savršen meč ne postoji, svaki ima neke manjkavosti i to je u redu. To je prema mojim kriterijima, ak nešto ocijenim sa 4,75 to je ujedno i možda meč godine za mene
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 18013
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Hangman98 »

To je bas prestrogo i isuviše ozbiljno gledanje na ocjenjivanje. Ja na ocjenjivanje gledam kao vid zabave, ne mora mec biti savrsen u svakom pogledu da bi dobio 5*.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58304
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

crocop97 je napisao/la: 25 tra 2024, 00:09 njegova skala
Ključna stvar i ključna prva riječ. Nešto što ljudi zaboravljaju i uzimaju kao neko sveto pismo. Što nije

Sve ostalo što si rekao stoji. Sjajan povjesničar, ali i sjajan novinar, nagrađivan i cijenjen. Na kraju dana, stvorio je biznis od toga i time se bavi 40 godina. Radi ono što voli. Stvorio je to svojim radnom. A to zaslužuje respekt.
crocop97 je napisao/la: 25 tra 2024, 00:18 Nijedan jer savršen meč ne postoji, svaki ima neke manjkavosti i to je u redu. To je prema mojim kriterijima, ak nešto ocijenim sa 4,75 to je ujedno i možda meč godine za mene
Al ako već imaš takav kriterij, gdje poštuješ mane, zašto im jednostavno ne daš 5? Zašto ideš kvartal ispod kao maksimalnu ocijenu. Na kraju ti dođe na isto.
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7031
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la crocop97 »

Pa nije strogo kad za četvorku uopće ne očekujem puno, a četvorka mi je već motyc. Nominirao sam Ali vs Something koji mi je za 4,25 i to su postigli kroz desetak minuta jako pametno posloženog meča, dok bi pola iwca sralo da je trajalo prekratko i da je završilo prenaglo, što i jest, ali se uklopilo baš kako treba jer ga Ali nije mogao porazit zbog razlike u veličini nego je ukrao pobjedu.
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10857
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la ~MandyRose~ »

crocop97 je napisao/la: 25 tra 2024, 00:32 Pa nije strogo kad za četvorku uopće ne očekujem puno, a četvorka mi je već motyc. Nominirao sam Ali vs Something koji mi je za 4,25 i to su postigli kroz desetak minuta jako pametno posloženog meča, dok bi pola iwca sralo da je trajalo prekratko i da je završilo prenaglo, što i jest, ali se uklopilo baš kako treba jer ga Ali nije mogao porazit zbog razlike u veličini nego je ukrao pobjedu.
Ja sam jedini podržao ovaj meč i našega Alija kada sam ovdje na forumu glasao da. Odličan meč i cijeli PLE je bio super.
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7031
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la crocop97 »

In Ali We Trust!
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 18013
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Hangman98 »

Ovo sto Sherpa kaze, dodje ti na isto ako je 4.75 najveca moguca ocjena na skali koja se moze dobiti, isto je kao da si dao 5, samo ovako izgleda vise kritično, jer kao ne moze dobiti 'najvisu ocjenu' (a ustvari je dobilo).
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7031
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la crocop97 »

Sherpa je napisao/la: 25 tra 2024, 00:27
crocop97 je napisao/la: 25 tra 2024, 00:09 njegova skala
Ključna stvar i ključna prva riječ. Nešto što ljudi zaboravljaju i uzimaju kao neko sveto pismo. Što nije

Sve ostalo što si rekao stoji. Sjajan povjesničar, ali i sjajan novinar, nagrađivan i cijenjen. Na kraju dana, stvorio je biznis od toga i time se bavi 40 godina. Radi ono što voli. Stvorio je to svojim radnom. A to zaslužuje respekt.
crocop97 je napisao/la: 25 tra 2024, 00:18 Nijedan jer savršen meč ne postoji, svaki ima neke manjkavosti i to je u redu. To je prema mojim kriterijima, ak nešto ocijenim sa 4,75 to je ujedno i možda meč godine za mene
Al ako već imaš takav kriterij, gdje poštuješ mane, zašto im jednostavno ne daš 5? Zašto ideš kvartal ispod kao maksimalnu ocijenu. Na kraju ti dođe na isto.
5* meč je u stvarnosti nemoguć, na to gledam čisto kao apstrakciju po kojoj svaki element mora bit savršeno odrađen i to je samo nešto što treba probat postić bez obzira što je nemoguće. I stvarno nije uopće strogo gledanje, odradi zabavan meč, ispričaj neku priču, odradi psihologiju kako treba i usput nemoj botchat i imaš najmanje 4.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58304
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

Pošto sam imao profesore koji su imali stav da nitko nemre znat za 5 mrzim taj stav. Ako je to max skale koju si postavio onda smatram da ae to treba dosegnuti. Pogotovo kada imaš arbitrarne kriterije. Jer ti zapravo imaš skalu do 4.75

Mislim, tvoja skala, tvoja pravila. Al alo imaš takva pravila onda ćeš znat dao sam 5* jer je sjajan meč, no nije savršen
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 18013
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Hangman98 »

TK je upravo poginuo na Dynamite :lol: Kako lud zavrsetak epizode, fakat nisam očekivao da ce TK ikad odraditi ovakve bumpove.



Doceka smo i debi Papa Khana :lol:



Cini se da Elite preuzima AEW u kayfabeu. Kenny najavljen za sljedecu epizodu, bice interesantno.

slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24859
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Maki »

E ovo se traži. AEWov Bloodline. Konačno su počeli kuhati.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24859
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Maki »

Markovic619 je napisao/la: 24 tra 2024, 20:53A nisam vidio da si pisao negativno o onom segmentu sa Minom i May, klasični wwe shit iz 2003. godine...
Ovo. Izabrali su ono najgore od Stardoma da debituju Stardom na AEW showovima. Razumijem zašto su odabrali Minu ali onda bookiraš na prihvatljiv način. Mina je i u Stardomu isto ovo radila i isto mi je bilo bezveze jer to je jeftino i lagano podilaženje napaljenim weebovima i smarkovima u publici i na internetu. Sad će vjv ti klipovi biti po čitavom "plot" redditu i svi će svršavati i pisati "they are so hot" "I would fuck them hard" "OH MY" i stavljati gifove napaljenog Vincea a wrestling ko jebe.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58304
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

Tk sella bolje od pol rostera :)

Ovo je bilo baš dobro, iako nisam za to da bude tv lik. Jer uvijek mu je osjećaj da mora biti jer je vince bio
slika
Odgovori