AEW Dynamite

Tjedni show na TBS-u

All Elite Wrestling
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24859
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Maki »

Ne mora biti heel Mr. McMahon karakter. Može biti na fazon Jack Tunneya, face nepristrasni šef.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10857
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Hangman98 je napisao/la: 25 tra 2024, 04:08 TK je upravo poginuo na Dynamite :lol: Kako lud zavrsetak epizode, fakat nisam očekivao da ce TK ikad odraditi ovakve bumpove.



Doceka smo i debi Papa Khana :lol:



Cini se da Elite preuzima AEW u kayfabeu. Kenny najavljen za sljedecu epizodu, bice interesantno.

Konačno mogu pohvaliti AEW :clap: :clap:

I was sports entertained! Ovo je bilo zabavno za gledati, molim više Tony McKhana u budućim segmentima, ovo je bilo must-see TV i jedino o čemu će se govoriti u budućnosti jer će biti upamćeno, a ne neki workrate mečevi

Izgleda da ona spisateljica koju je Sasha Banks donjela je konačno počela kuhati :clap:

Jedini loš dio je onaj 450 splash / Toomstone piledriver kominacija? Tko je ovo odobrio? Ekstra nepotreban finisher, izgleda fejk, i ni jedan ni drugi ne izgledaju uvjerljivo da izvode Undertakerov finisher

Van toga highlight večeri je bio Papa Khan! Hahaha dajte AEW novi ugovor Warner ako u ugovoru stave garanciju da cemo dobivati više ovakvih segmenata ubuduće i gdje će Papa Khan biti češći gost :lol:

Bravo AEW! Bravo Tony McKhan! Feed us more :clap:
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7031
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la crocop97 »

Mislio sam da bi bilo fora da TK primi TK Driver čim su preimenovali potez, ali nisam bio siguran koliko bi bilo pametno da Tony radi takve bumpove, ali ovo ide u dobrom smjeru sad.

I stvarno im nije bilo potrebno ono s Punkom prije par tjedana, mogli su skoristit feud sa Stingom da im Tony sere što su maltretirali takvog veterana biznisa i prekoračili evp ovlaštenja, tu su mogli nekako ubacit i Perrya i eto ga
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13983
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la AleksaVP »

Baš mislim da je to sa Punkom pomoglo.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24859
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Maki »

Da, lijepo su ovo skontali. Konačno nešto ovakvo i u AEWu.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7031
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la crocop97 »

Meni je to i dalje bespotrebno, puno jači efekt mi ima što je TK kao face autoritet i koji se ne pojavljuje na tv-u napadnut nego backstage naguravanje s likom koji nije više tu nit će bit ikad više
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58304
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

Al je pomogli perryu, jer nije ispao jadnik kakvim ga je punk opisivao. On je u toj cijeloj situaciji ispao smiren, dok je punk ispao živčana kuja. I ako pogledaš bolje, cheap shotao ga je, čekao je trenutak da popravlja kosu da ga napadne. Tako da sve to je ispalo jako dobro za njega, nije ispao loše u toj snimci.
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 18013
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Hangman98 »

Zvanicna NFL stranica objavila :lol: Danas imaju draft, TK se mora pojaviti sa okovratnikom :lol:

slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7031
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la crocop97 »

Kayfabe je živ
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 18013
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Hangman98 »

Jedna bold ideja, dodati Mercedes novoj Eliti ipak je ona "CEO" a neko mora voditi kompaniji nakon sto je Khan sahranjen 😅



Kenny je najavljen za sljedecu ep, on bi mogao u buducnosti okupljati ekipu protiv nove Elite, koja ce vjerovatno terorisati show i ucesnike.

slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 18013
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Hangman98 »

Bio mi je stvarno zabavan show, ali audio problemi su malo degradirali dozivljaj. Ne kontam kako se jednoj velikoj TV kuci poput TBS mogu desiti ovakvi propusti.

slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10407
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Markovic619 »

Hangman98 je napisao/la: 25 tra 2024, 19:35 Bio mi je stvarno zabavan show, ali audio problemi su malo degradirali dozivljaj. Ne kontam kako se jednoj velikoj TV kuci poput TBS mogu desiti ovakvi propusti.
Brandon Cutler bio za miksetom :lol: :lol:
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 18013
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Hangman98 »

Haman. :lol: Inace drago mi je da vise nije sa Bucksima, iako je meni on smijesan, ali nekako narušava njihov ugled vizuelno.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10407
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Markovic619 »

crocop97 je napisao/la: 25 tra 2024, 00:48 5* meč je u stvarnosti nemoguć, na to gledam čisto kao apstrakciju po kojoj svaki element mora bit savršeno odrađen i to je samo nešto što treba probat postić bez obzira što je nemoguće. I stvarno nije uopće strogo gledanje, odradi zabavan meč, ispričaj neku priču, odradi psihologiju kako treba i usput nemoj botchat i imaš najmanje 4.
Dao bih 1000 reputacije za ovo :D

Slažem se sa svime navedenim, osim da je 5* meč nemoguć. Moguć je ali mora imati apsolutno sve.
Sherpa je napisao/la: 25 tra 2024, 00:27 imaš takav kriterij, gdje poštuješ mane, zašto im jednostavno ne daš 5? Zašto ideš kvartal ispod kao maksimalnu ocijenu. Na kraju ti dođe na isto.
zato što ostaviš prostora za bolji meč a skalu ne probijaš. Jednostavno.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58304
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

Markovic619 je napisao/la: 25 tra 2024, 22:28 zato što ostaviš prostora za bolji meč a skalu ne probijaš. Jednostavno.
to ti je zapravo loše razmišljanje jer ako da 4,75 meču pa može dati 5 i nije probio skalu. no što onda ako se onda dogodi bolji? Hoćel onda probiti skalu? Ako je odgovor ne, onda nemaš razloga zašto u prvom slulčaju nisi mogao dati 5. Jer jasno daješ doznanja da možeš dati isti maksimum iako smatrašđ da je jedan od ta dva bolji. Može ih onda biti i 7 ili 107.
slika
Odgovori