EURO 2020

60. godišnjica Evropskog prvenstva

Arhiva nogometnih događanja sezone 2020/21
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

EURO 2020

Post Postao/la Dalmatian »

Wulf7X je napisao/la:
Dalmatian je napisao/la:QR_BBPOST karma je kurva da su se ponašali dostojanstveno nebih to napisao al ko ih jebe
Otišlo sve u kurac kad ljudi sa Balkana kritikuju nekog zbog lošeg ponašanja na fudbalskim utakmicama :roll:
NISAM JA ČOVJEK S BALKANA :D JA SAM OD 2013 EUROPLJANIN,MADA SE TAKO NE PONAŠAM :mrgreen:
私はイーサン・カーター三世です
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8781
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

EURO 2020

Post Postao/la Wulf7X »

Mandy druže nije lepo što koristiš dva accounta pa zajebavaš ljude :D :lol: :lol: :lol:

Elem svi smo Evropljani zato što živimo na kontinentu koji se zove Evropa...takođe svi smo Balkanci zato što živimo u geografskoj regiji koja se zove Balkan.

slika
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9272
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

EURO 2020

Post Postao/la emirates »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Ronaldo

Ovo je po sofi statistički najbolja momčad


slika
To izgleda ok, jedino bih umjesti Pickforda stavio Donnarumu, na desnog beka onog Dumfriesa i Chiesu u vezni red. Chiesa je za mene igrao bas vrhunski, i da Donnaruna nije imao ovako dobre predstave bih se usudio reci da je za mene bio najbolji na turniru.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8781
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

EURO 2020

Post Postao/la Wulf7X »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
TheViper je napisao/la:QR_BBPOST Najvece iznenadje: Danska
Ja ću reći ukrajna.
Ovaj prošireni sistem takmičenja je takav da je dosta prosečnih ekipa igralo završnicu prvenstva pa onda za svaku možemo reći da je najveće iznenađenje...Sama činjenica da je Ukrajina igrala 1/4 finale a Danska polufinale Evropskog prvenstva jeste iznenađenje samo po sebi jer svi primećujemo da oni tamo po kvalitetu i prikazanom ne pripadaju. Neko (većina) se neće složiti samnom ali ja Euro posmatram kao fudbalsku priredbu gde najbolje ekipe pokazuju svoje umeće te sam zapazio neke stvari.

Ukrajina nije apsolutno ništa pokazala, izvukli su jedva jednu pobedu u grupi prošli dalje ni krivi ni dužni kao trećeplasirana ekipa sa 3 boda, izbacili u osmini Švedsku još jednu prosek ekipu dok ih je prva ozbiljnija ekipa masakrirala.

Danska... takođe ništa nisu prikazali. Prošli grupu sa 3 boda izbacili amatere iz Velsa protiv Češke se provukli iako je protivnik bio bolji i više zaslužio prolaz i prva ozbiljnija ekipa ih je izbacila.

Onda dolazim do...Mađarske. Meni su oni ne najveće naravno ali najprijatnije iznenađenje. Ekipa koja je imala takozvanu grupu smrti zajedno sa Francuskom Nemačkom i Portugalom. Mađare su naravno svi unapred otpisali ali oni su protiv znatno jačih selekcija pokazali petlju i jednu lepu igru uzeli bod Francuskoj i bili na par minuta od boda protiv Portugala i pobede protiv Nemačke. Ali eto to je fudbal, oni za to nisu nagrađeni ispali su iz grupe.

Najveće iznenađenje je eliminacija Francuske ili pobeda Švajcarske kako god kao i činjenica da Pikford ne samo što nije ništa teatralno zajebao već je i branio poprilično dobro mogu reći i odlično. Ah da neučestvovanje Srbije me je onako baš poprilično šokiralo...msm otkud to jbt.

Nzm zašto ali mogu reći da mi je prvi deo prvenstva bio zanimljiviji i zabavniji, ove velike pauze između utakmica i pregršt produžetaka i kalkulisanja su me malo smorili u eliminacionoj fazi.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58314
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

EURO 2020

Post Postao/la Sherpa »

Pickford je statistički bio najbolji. Stoji. No važan je kontekst po kojem on nije najbolji golman prvenstva.dio toga je što njegova obrana je odradila većinu posla (engleska obrana je izgledala sjajno), a dio što niti jednom on nije bio taj koji je donio prevagu engleskoj. Iako bi bio junak da su dobili finale. Imao je nekoliko dobrih obrana i dva obranjena penala

Plus, engleska je imala lakši ždrijeb
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9272
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

EURO 2020

Post Postao/la emirates »

Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST
Danska... takođe ništa nisu prikazali. Prošli grupu sa 3 boda izbacili amatere iz Velsa protiv Češke se provukli iako je protivnik bio bolji i više zaslužio prolaz i prva ozbiljnija ekipa ih je izbacila.
Uh sa ovim se nikako ne slazem. Danska je igrala vrhunski fudbal. Imali su dva poraza u grupi, ali koji je kontekst toga? Od Finske kad se desilo ono sa Eriksenom gdje i jace ekipe vjerovatno ne bi uspjele da se oporave od toga. Zatim protiv Belgije gdje su drzali vodstvo. Razvalili Rusiju i Vels, protiv Ceske su igrali dobro, iako je Ceska bila bolja u dijelu te utakmice, ali Danska je imala tu utakmicu u dzepu vec u prvom poluvremenu svakako. Engleze su odvukli do samog kraja, iako Englezi jesu bili bolji, nisu mogli da dovrse Dansku bez onog divea Sterlinga. Tako da su oni dosta pokazali na ovom prvenstvu, i to sve bez njihovog glavnog igraca.
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10864
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

EURO 2020

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Luzersko ponasanje engleza kada su primili srebrne medalje, hrvati ne bi NIKAD imali takvo jadno ponasanje
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

EURO 2020

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Englezi živnuli čim je Grealish bia uša, ne znam koji je vrag Southgateu da mu je on na klupi. Moram spomenit i Chiellinija za bogovski faul.
Ovaj?

Da taj. Shades of Šimunić na marakani. Divota za vidit. Inače meni u kafiću di sam gleda euforija nakon pobjede Talijana, pomislia bi čovik da je hrvatska uzela :lol:
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17574
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Online

EURO 2020

Post Postao/la Dynamite 7 »

Za mene je najveće iznenađenje pozitivno Švajcarska,a negativno Turci igrali su kao poluamaterska ekipa. Najljepši gol mi je od Shicka,najbolja utakmica Hrvatska-Španija,od od igrača podbacili su većina Francuza najviše Mbappe jer od njega puno očekuju,takođe kao fan Portugala moram reći i da je Fernandes imao užasan turnir. Schick me najviše iznenadio a Chiesa je vjerovatno ukupno gledano najbolje igrao. Najbolji selektor je Mancini,što se golmana tiče Donnaruma je osvojio ali je i Pickford imao jako dobar turnir sinoć je odlično branio.
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

EURO 2020

Post Postao/la TheViper »

Ventura treba da pocepa trenersku diplomu. Imao je gotovo iste igrače i nije izborio SP.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17574
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Online

EURO 2020

Post Postao/la Dynamite 7 »

🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

EURO 2020

Post Postao/la TheViper »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST Nesto mi govori da bi Italija ovo mogla da uzme. Djeluju najozbiljniji u ovom trenutku, bez obzira sto Francuska i dalje ima strasnu ekipu, i sto je Portugal takodjer jako dobar u ovom trenutku.

@emirates :clap: :clap:

Mislim da si i 2018. pogodio za Francuze, daj neku dojavu za SP 2022 :mrgreen:
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8781
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

EURO 2020

Post Postao/la Wulf7X »

Engleska zasigurno...it's comming home :music-listening: :icon-lol: :icon-lol: :icon-lol:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58314
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

EURO 2020

Post Postao/la Sherpa »

Dal ima pr tim il sam piše, ja bih rekao pr tim.

Al ovaj dečko zaslužuje zlatnu loptu. Ne zbog igara na terenu, nego svega kraj terena. Dok su drugi covid vrijeme provodili po plažama, jahtama, ili pak izolaciji, on je pomagao u zajendici, borio se za djecu koja bez škole nemaju topli obrok, išao kontra premijera po tom pitanju i na kraju dobio.

slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9272
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

EURO 2020

Post Postao/la emirates »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST
emirates je napisao/la:QR_BBPOST Nesto mi govori da bi Italija ovo mogla da uzme. Djeluju najozbiljniji u ovom trenutku, bez obzira sto Francuska i dalje ima strasnu ekipu, i sto je Portugal takodjer jako dobar u ovom trenutku.

@emirates :clap: :clap:

Mislim da si i 2018. pogodio za Francuze, daj neku dojavu za SP 2022 :mrgreen:
Pogodio sam i Njemacku 2014. na OWFu, a fulio za Francuze 2016. :mrgreen: Vidjet cemo za to SP, dosta ce se do tada promijeniti. Francuska ako ne bude uvjerljiva u kvalama mogla bi se klupa Deschampsa dobro zaklimati. Imamo ovu tradiciju da prvak svijeta na narednom takmicenju ispadne u grupama, tako da ako on ostane... Njemacka dobija novog selektora, tako da cekamo pozitivne promjene kod njih i povratak u status contendera. Engleska ima ozbiljnu ekipu, samo kad bi prestali upisivati veliki uspjeh prije vremena (a ovaj poraz na Wembleyu bi ih mogao dohavizati). Tu je i Italija koja mora da odrzi momentum do tada. Argentina koja je konacno nesto osvojila, ovo ce im biti zadnja sansa u Messi eri (imam osjecaj kao da sam ovo rekao i na zadnjem prvenstvu).
slika
Odgovori