Fyter Fest 2020

Arhiva prethodnih događaja
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6713
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Fyter Fest 2020

Post Postao/la SwitchBlade »

Chris Jericho is returning to the announce desk next week for night one of AEW Fyter Fest.

Tony Khan revealed the news on AEW’s Unrestricted podcast while discussing the Private Party vs. Santana and Ortiz match set for night one of the event.

“It’s going to be interesting because Chris Jericho now will be on commentary for this show, whereas Matt Hardy is going to be at ringside. So you have both teams really advised by all-time legends,” Khan said. “Not just all-time legends in the wrestling business, but also two of the great tag team wrestlers of all-time. All of the great tag teams Chris Jericho has been in and obviously Matt Hardy is a Mt. Rushmore tag team wrestler.”
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10857
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Fyter Fest 2020

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Penelope Ford je bila zvijezda večeri. Buduća prvakinja, pitanje je samo vremena
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6713
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Fyter Fest 2020

Post Postao/la SwitchBlade »

Nema boljeg načina za započeti show nego s MJFom na mikrofonu. Da citiram Le Championa: "sjajan promo, odvratan ring outfit! " MJFov ogrtač je urnebesno grozan. :mrgreen:

MJF/Wardlow vs. Jurassic Express – MOTN po meni, jako dinamična i uzbudljiva akcija od početka do kraja. Jednostavno rečeno, kemija je ovdje prštala na sve strane. Lucha i JB su pokupili pobjedu, što je potpuno očekivano, te ispravna odluka jer im je potrebna pobjeda, da im dadne malo momentuma, a i MJF i Wardlow su ovdje u procesu bili dobro zaštićeni. Sve u svemu vrlo zabavan opener.

Hikaru Shida vs. Penelope Ford – drugi najbolji meč večeri. Sjajno prikazivanje za Penelope koja je dokazala da se može natjecati u ovim mečevima visokog kalibra. Shida, također, standardno sjajna, uvjerljivo najbolja hrvačica koju trenutno imaju u AEWu. Usprkos Shidinom retainu, obe hrvačice su iz ovog meča izašle kao pobjednice.

Cody vs. Jake Hager – poprilično solidan tehnički meč. Svidjelo mi se kako su se ovdje nadovezali na njihove amaterske hrvačke pozadine čime su pridonijeli ugođaju meča. Kraj mi se uopće nije svidio, mislim da su definitivno mogli bez tog WWE finisha.

Private Party vs. Santana & Ortiz – Sasvim solidan meč, vjerojatno jedini rezultat večeri koji me iznenadio, pobjeda Private Partyja. Iskreno sam iznenađen što su Santana i Ortiz čisto izgubili od underdog tima i time izgubili šansu da idu na tag titule. Po meni bi oni trebali biti sljedeći prvaci, ali izgleda da ipak ništa od toga. Zaista će biti zanimljivo za vidjeti kako će se odvijati situacija između Inner Circlea jer u zadnje vrijeme većinom nizaju poraze.

"We don't run a sloppy shop." Sheesh. Sjajan promo od Tazza.

Kenny Omega & Adam Page vs. Best Friends - dobar main event, možda bi bio i bolji da su im dali još vremena. Best Friends ulazak je bio odličan haha. Smh Omega mogao si dati pivu Hangmanu, a ne onako bzvz baciti. Intrigantan kraj tho.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10407
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Fyter Fest 2020

Post Postao/la Markovic619 »

SwitchBlade je napisao/la:QR_BBPOST Lucha i JB su pokupili pobjedu, što je potpuno očekivano, te ispravna odluka jer im je potrebna pobjeda
Ja se ne bih složio, mislim da je potrebnija pobjeda bila konkrentno MJF-u.

Njega su skroz ohladili od Revolutiona, plus lik je do ovog meča imao samo jedan poraz od kako je AEW osnovan i to nije primio pin u tom meču.
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6713
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Fyter Fest 2020

Post Postao/la SwitchBlade »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST plus lik je do ovog meča imao samo jedan poraz od kako je AEW osnovan i to nije primio pin u tom meču.
Nije ni u ovom meču primio pin. :mrgreen:
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24859
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Fyter Fest 2020

Post Postao/la Maki »

Jurassic Express vs MJF/Wardlow
Odličan meč. Odmah je krenulo eksplozivno kad je Wardlow bacio Jungle Boya od ringpost. Kad je Luchasaurus ušao super je bilo. Dijelio je Superkickove, Puntove i sve što ide uz to. Lijep flow meča. Wardlow je pokazao svoj highflying Sentonom sa konopaca, Luchasaurus Moonsaultima. Naravno prejako je bilo i kad se Jungle Boy bacao na MJFa na ringside i kad je odradio Canadian Destroyer. Jedino što mi se nije svidjelo je kad je MJF no sellao Powerbomb od Luchasaurusa tj. sellao je, ali tek nakon što je puknuo Luchasaurusa Kickom. Kraj meča je intrigantan jer se builda sukob između MJFa i Wardlowa, mada se ne može izbjeći činjenica da je MJF toliko ohladio od Revolutiona. Ova pandemija je najviše msm njemu naštetila. No ovo je bilo stvarno super.
9/10

Šta je ovaj Puppy Battle Royal?

Janela i Archer su se pobili.

Povlačim sve što sam rekao o Shidi. Zna super engleski i sad želim da ima što duži reign.

Hikaru Shida vs Penelope Ford
Još jedan odličan meč. Počeo je sporije jer je Ford dominirala no kasnije se ubrzao tok i meč se poboljšao. Nekako je prelomna tačka bila ona Penelopina kontra Falcon Arrowa u roll-up. Onda smo imali super sekvencu kad je Penelope bridgeala Shidin Dropkick i roknula je Stunnerom. Sabianovo pojavljivanje mi je bilo meh, ali opet je i to rezultiralo super Stunnerom od Penelope. Kraj mi je bio vrhunac meča. Falcon Arrow, kickout i Shida je samo završila Running Knee Kickom. Super je bilo. Prevazišle su moja očekivanja.
9/10

Technique with Taz je bilo super.

Cody vs Jake Hager
Tempo je bio dosta sporiji nego u prethodna 2 meča, ali nije bilo loše. Svidjelo mi se kad je Hager blokirao Codyev kick i bacio ga preko ringa. Onda smo imali i izmjene Ankle Lockova i Codyev Figure Four. AA je imao veliku ulogu, prvo kad ga je Hager napao i Cody nastradao Suplexom na ringside. Onda je bio super dio kad se Cody zaletio, a Hager se sklonio i Cody se zabio u konopce. Kasnije je opet AA bio ključan jer je omogućio Codyu da zabije Hagera u stub. Dakle, obojica su imali sekvence dominacije. No jer stvarno svaki Cody meč mora imati overbookani kraj. I Hagerova žena se uplela, onda i Dustin, a sam kraj je bio nekakav cop-out da obojica ostanu jaki. Stvarno je moglo to bolje. Generalno solidan meč, mada eto bilo je upitnih dijelova.
7/10

Mislim da bi Darby bio bolji da ne skejta. Predstavljaju ga kao tog nekog mračnog lika sa demonima, ali kad ga vidim sa skateboardom ispada mi kao emo tinejdžer.

Haha Cassidyevo pojavljivanej je bilo prejako i generalno provociranje Jericha samim prisustvom je bio jedan od highlighta showa. Pogotovo kad je Jericho glumio da mu je svejedno a onda je svaki minut bacao shotove na Cassidya.

Santana/Ortiz vs Private Party
S obzirom da nisam imao nikakav hype, ovo je čak i super ispalo. Odmah na početku je Quen imao Moonsault kombinacije, onda bih istakao DDT - German Suplex Santane i Ortiza. Naravno super Crab - Stretch - Crossface submission nad oba člana PP. Kassidy je imao lijep Springboard Stunner nad Ortizom na ringsideu. Flow meča je bio super stvarno. Kraj je bio fenomenalan. Prvo povlačenje Santanine marame preko očiju i onda prejaka Hurricanrana - Cutter kombinacija. Prejako je ispalo. Vrlo dobar meč.
8/10

Konfrontacija Jericha i Cassidya je bila vrh. Obožavam kako svakog protivnika sella kao toliko bitnog. E da, Jericho je generalno bio solidan kao komentator.

Intervju Hangmana i Omege mi je pokazao da nisu odbacili tu priču o potencijalnom sukobu jer Hangman još uvijek ne razmišlja kao timski igrač već su to NJEGOVE titule.

Tazov promo je bio jak, pogotovo kad je implicirao da Moxley bježi od Cagea i kad je bacio shot na WWE.

Kenny Omega/Hangman Page vs Best Friends
Početak je bio dobar i dobili smo finu Kotaro Crusher - Standing SSP kombinaciju šampiona. Onda je bila sekvenca dominacije nad Trentom koja je usporila meč i to dosta. No svidjelo mi se što su BFi to preokrenuli timskim prijateljskim radom jer se Chuck bacio na top turnbuckle da spriječi da se Trent zabije. Onda smo imali i dobar dio na ringsideu kad se bacili Pagea u barikadu a onda Back Body Droppali Omegu na Hangmana. U kasnijem toku meča bih izdvojio Spike Piledriver Chucka nad Omegom, Omegine Snap Dragone. Najveću šansu da pobjedu su Best Friendsi imali nakon Strong Zeroa gdje je Omega u posljednji čas spasio. Kraj mi je bio abruptan. Hangman je pogodio Dead Eye, kickout, onda se spremio na Buckshot Lariat i pogodio i dobio meč. Nekako sam očekivao da će biti makar jedna kontra između. Očekivan rezultat. Sve u svemu, jak meč.
9/10

AAAAA kako prejak kraj. Omega je tako hladnokrvno prosuo to pivo. Drago mi je što su predstavili da je Hangman više bio kod FTRa nego kod svog partnera.

Odličan show.
9/10
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58304
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Fyter Fest 2020

Post Postao/la Sherpa »

^darby je daredevil, traži život na rubu i wrestlingu i u skejtanju.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Fyter Fest 2020

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Meni prvi dan bas nekako nije lega, bilo je vise ko da gledam obicni tjedni Dynamite nego nesto posebno :think:
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10407
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Fyter Fest 2020

Post Postao/la Markovic619 »

Dave

Jurassic Express vs. MJF & Wardlow: 4.25
Ford vs. Shida: 4
Cody vs. Hager: 4

Ortiz & Santana vs. Private Party: 3.5
Best Friends vs. Omega & Page: 3.75
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58304
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Fyter Fest 2020

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10857
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Fyter Fest 2020

Post Postao/la ~MandyRose~ »

loš AEW show, prvi bio bolji
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Fyter Fest 2020

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Meni iskreno drugi dan bolji, i to puno bolji od prvog. Ali i s tim rečenim opet ništa posebno, ne daje neki dojam da je ovo išta drugo osim običnog (iznadprosječnog) Dynamite. Mana je i konstanto stvari za DQ isprid suca bez DQ-a.

Cassidy i Jericho odlično, sve šta sam tia, osim toga šta Cassidy ima grozan entrance theme. Pod hitno osigurat prava na Jane.
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6713
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Fyter Fest 2020

Post Postao/la SwitchBlade »

Kenny Omega/Hangman Page vs. Private Party - sasvim dobar opener s brzom i zabavnom akcijom, mislim da mi je ovaj meč čak i bolji od onog kojeg su imali prošli tjedan.

Joey Janela vs. Lance Archer – prilično solidno. Archer uništio Janelu. Table spot je bio kul. Mislim mogli su komotno dati ovom meču no dq. stipulaciju, nez zašto nisu.

Kad sam vidio obavijest da Taz ima veliku najavu za Fyter, odmah prva stvar koja mi je pala na pamet je da će vratiti FTW titulu i to se ostvarilo. Ah ono, iskreno nije neka velika najava, već jednostavno segment da ubije tih par minuta na showu. Moram se zapitati je li FTW titula u slučaju da Mox ne može doći sljedeći tjedan? :think:

FTR/The Young Bucks vs. The Butcher & The Blade/Lucha Brothers – sjajan meč, totalni spotfest u kojem su svi učesnici savršeno odigrali svoje uloge. Bilo je tu kul trenutaka kao što su dvostruki Superplex od Matta i Daxa nakon čega slijedi Cashov splash, te Nickov Senton i kada su Bucksi i FTR zajedničkim snagama izvodili svoje vlastite poteze. Trenutak večeri apsolutno ide Fenixu s njegovim brutalno fenomenalnim Canadian Destroyerom, zaista potez vrijedan divljenja. Lijepo odrađen finish meča u kojem Fenix i Pentagon iskorištavaju pogrešnu komunikaciju od strane Daxa i Matta, te time odnose pobjedu za svoj tim.

Handicap meč u kojem Nyla lagano uzima pobjedu. Nakon meča Nyla ima važnu obavijest koja glasi da će imati menađžera, ali nam još neće reći koje ta osoba. Možda Awesome Kong?

Brodie Lee/Colt Cabana/Stu Grayson vs. SCU – sasvim okej meč koji je poslužio da se nastavi storyline između Cabane I Dark Ordera. Priča meča se vrtila oko toga da su Lee i Grayson neprestano gurali ozljeđenog Cabanu da se natječe u meču. Cabana još jednom kupi pobjedu tako što mu Lee ponovno poklanja pin.

Chris Jericho vs. Orange Cassidy - Jako mi se svidjelo kako se odmah pri ulasku Cassidya moglo zaključiti da ćemo dobiti puno ozbiljniju verziju njega, imao je svoju vlastitu ulaznu pjesmu, još uvijek je furao onu krvavu majicu, nije htio da Chuck i Trent budu u njegovom kutu. Ovo je za Cassidya zaista osobno i to se moglo vidjeti po načinu na koji ulazi u ovaj meč. Jericho je ovdje kontrolirao veći dio meča, gdje je brutalizirao Cassidya, tu su mu naravno još pomalo pripomogli Santana i Ortiz. Kasnije je meč zaživio kada je Cassidy povratio snagu, kada je ušao u comeback mode što je bilo prilično zabavno za gledati. Cassidyev superkick fake-out je bio apsolutno genijalan potez, lijepa promjena tempa u odnosu na njegove uobičajene in-ring poteze. U zadnjim trenutcima meča dobivamo jako napete i uzbudljive near-fallove. Cassidy je išao udariti Superman punch, ali Jericho umjesto toga udara Judas Effect za pobjedu. Vrlo dobar main event u kojem je Jericho dominirao većinom meča, a Cassidy se vratio s uzbudljivim povratkom gdje je zamalo odnio pobjedu.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58304
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Fyter Fest 2020

Post Postao/la Sherpa »

Awesome kong koja je imala menadžera da bude tako brzo nakon tog menadžer nije dobar potez
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6713
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Fyter Fest 2020

Post Postao/la SwitchBlade »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Awesome kong koja je imala menadžera da bude tako brzo nakon tog menadžer nije dobar potez
Ne znam, to je samo moja pretpostavka. Bio sam čitao kao da se ne planira vraćati u ring, ali je još uvijek u AEW-u. Navodno ima neku backstage ulogu tamo.
slika
Odgovori