Bundesliga 2020/21

Arhiva nogometnih događanja sezone 2020/21
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17578
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

Bundesliga 2020/21

Post Postao/la Dynamite 7 »

Sherpa je napisao/la:
Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST Kad ti je neko glavni konkurent za titulu godinama i pređeš kod njega napravio si izdaju.
Gluposti
Nikakve gluposti nego činjenice,možete vi da ga volite ali on je izdao Dortmund.
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58318
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Bundesliga 2020/21

Post Postao/la Sherpa »

Opet, gluposti. Igrači su plaćenici koji igraju za plaću uz ugovore u određenom trajanju. On nije dortmundu ništa obećao pa da je prekršio ugovor, nije produkt njihove akademije, samo je nakon njih otišao u klub najvišeg ranga (što dortmund nije) što točno odgovara njegovoj igračkoj veličini.

U nogomet danas postoji svega nekoliko relacija iz kojih se u karijeri ne prelazi iz jedne u drugu, i to je zbog tradicije ne nekog slova zakona. A dortmund i bayern nisu u tom odnosu.
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17578
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

Bundesliga 2020/21

Post Postao/la Dynamite 7 »

Ako je legalno ne znači da nije izdaja. Izdaš ekipu u kojoj si osvajao titule i napravio ime i odeš u ekipu koja je najveći konkurent tvojoj sadašnjoj. Ta patetika igraju za novac je smiješna kao da bi umro od gladi da nije otišao u Bayern ima puno klubova. Jadno sa njegove strane,apsolutno nepoštovanje Dortmunda.
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58318
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Bundesliga 2020/21

Post Postao/la Sherpa »

Kakvo nepoštovanje? Odradio je ugovor do kraja. Po svim zakonima tržišta (gdje nogomet itekako ima problem) je slobodan otići. Njega dortmund nije stvorio da mu išta duguje, oni su njega unajmili da im dođe do trofeja. Sa spoznajom kako na kraju ugovora može bilo gdje. Ak to njima ne paše, mogli su tražiti nekoga tko neće otići i potpisat će na čitavo-karijerno igranje u dortmundu. Ima u nižim ligama igrača koji bi to potpisali odmah, i ne bi nikada otišli, samo tad ne dobiješ dobrog igrača.

I ponovo se vraćamo na to da dortmund i bayern nije neko veliko rivalstvo.
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17578
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

Bundesliga 2020/21

Post Postao/la Dynamite 7 »

Ponavljam ako je legalno ne znači da nije nepoštovanje. Da imalo poštuje Dortmund ne bi tamo išao kod Figa je sve bilo legalno pa je zapamćen kao izdajnik. Možda nije počeo kao dijete u Dortmundu ali ga je Dortmund stavio na mapu,i zbog Dortmunda je igrač kakav je danas. I naravno da jesu rivali.
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58318
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Bundesliga 2020/21

Post Postao/la Sherpa »

Nije ga dortmund stavio na mapu, nego nastupi u poljskoj ligi. Dortmund je samo bio najbolja ponuda za dalje. Ponuda koju je izabrao, a bilo ih je nekoliko.

Naporan si s figom, odnos dortmund bayern nije i neće biti na razini real barcelona. Kao što rekoh, samo je par relacija di se to ne radi, a bayern dortmund nije jedna od njih. Pokušavaš napraviti taj rivalitet važnijim nego što je. A ni jednom od ta dva kluba to nije najveći rival u povijesti.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9272
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Bundesliga 2020/21

Post Postao/la emirates »

Ne bih rekao da ga Dortmund nije stavio na mapu, obzirom da mu nastupi u Poljskoj nisu bili neka referensa u karijeri :D

A ono, moze ti se ne svidjati sto je otisao u Bayern, vjerujem da se mnogima u Dortmundu nije svidjelo, ali nije neka rijetkost. Neuer je uradio istu stvar, Klose je napustio prilicno jak Werder koji je konkurisao tituli da nastupa za Bayern, Pizarro je mijenjao Werder za Bayern bar tri puta :mrgreen: Ono, mnogi su to radili. Mislim da se jedino za Goetzea napravila veca frka obzirom da je on poceo u akademiji BVB, a i ponasao se kao pizda oko prelaska ako se dobro sjecam.
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17578
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

Bundesliga 2020/21

Post Postao/la Dynamite 7 »

Većina ljudi koji nisu Poljaci nije ni čula za njega dok je bio u Poljskoj,dok svako ko je imalo pratio fudbal čuo je za njega u Dortmundu. Zašto ovo ne bi bila relacija gdje se to ne radi? U svakoj zemlji se odlazak kod najvećeg konkurenta smatra izdajom.A Dortmund i Bayern su u vremenu Lewandowskog u Bundesligi (vjerovatno i istorijski) najveći konkurenti.
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58318
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Bundesliga 2020/21

Post Postao/la Sherpa »

Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST U svakoj zemlji se odlazak kod najvećeg konkurenta smatra izdajom
Ajde molim te smanji doživljaj sa netočnim infrmacijama

U Italiji milan i juventus nemaju međusobni rivalitet kakav imaju s interom. Lazio i rim baš briga zante klubove kada jedni druge ne vole.

United će poslovati s arsenalom, chelseaom čak i cityem no neće s liverpoolom koji 30 godina nije bio konkurentan. Čak će prije poslovati s cityem nego s leedsom. Ili liverpool s cityem naspram evertona.

A. Madrid će poslovati puno prije s barcom nego realom. Iako je i s njima poslovao. U hrvatskoj je dinamo hajduk relacija koja se nejde, a dinamo rijeka se išlo i u godini kada je rijeka uzela titulu.

Tako da uopće nije istina da se to ne radi i da je to izdajnički potez. Štoviše, super liga je dokaz suprotnosti te tvoje tvrdnje.
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17578
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

Bundesliga 2020/21

Post Postao/la Dynamite 7 »

Pogledaj reakcije za Bonuccija pa ćeš vidjeti za Milan i Juve.Arsenalovci smatraju Van Persija i Alexisa takođe za izdajnike zato što su otišli u United,kao i gomilu onih što su išli u City, Unitedovci smatraju Teveza izdajnikom. U Romi i danas mrze Pjanića zato što je otišao u Juve.
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Bundesliga 2020/21

Post Postao/la TheViper »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST U svakoj zemlji se odlazak kod najvećeg konkurenta smatra izdajom
U Italiji milan i juventus nemaju međusobni rivalitet kakav imaju s interom. Lazio i rim baš briga zante klubove kada jedni druge ne vole.
U Italiji između Milana i Intera nije ni približan naboj kakav je između Intera i Juventusa (možda je Calciopoli tome pomogao). Milanski klubovi su dosta puta međusobno poslovali i trampili igrače, za nikog od njih niko nije rekao da je izdajica. Dok je npr Conte postao omražen kod navijača Juventusa kada je seo na klupu Intera. Mandžukić je ove zime prešao u Milan, a niko od Juventina ne misli da je on izdajica.
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7670
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Bundesliga 2020/21

Post Postao/la Master of darkness »

Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST Unitedovci smatraju Teveza izdajnikom.
Covek pricao lose o Fergusonu nakon transfera. To je vec prekoracenje.
Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST Pogledaj reakcije za Bonuccija pa ćeš vidjeti za Milan i Juve.
3 dana kukanje, 4. dan svi zaboravili.
Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST U Romi i danas mrze Pjanića zato što je otišao u Juve.
Lol, ne prosipaj se.
You leave when you think it's time
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10410
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Bundesliga 2020/21

Post Postao/la Markovic619 »

Nije neka izdaja ali svejedno je pizda. Otisao dzaba u najveceg rivala. A Dortmund ga jest stavio na ozbiljniju fudbalsku mapu.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17578
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

Bundesliga 2020/21

Post Postao/la Dynamite 7 »

1.Svejedno ga mrzi.
2. Da se nije vratio mrzili bi ga i danas
3. Nije prosipanje nego istina,Romini navijači čak i sami klub smatraju Pjanića izdajnikom i mrze ga.
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Bundesliga 2020/21

Post Postao/la TheViper »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST Nije neka izdaja ali svejedno je pizda. Otisao dzaba u najveceg rivala. A Dortmund ga jest stavio na ozbiljniju fudbalsku mapu.
Dortmund je mogao godinu dana pre toga ga proda Bayernu kao što su Hummelsa, ali nisu. Prelazak Lewandowskog u Bayern je više takmičarski motiv, on je mogao u Realu, Unitedu, ili Chelsea da dobije više para. Svi su ga oni želeli.
Odgovori