Seth Rollins

The Man

Zabava ponedjeljkom
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58313
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Seth Rollins

Post Postao/la Sherpa »

Koja ti opet ne drži vodu, jer mogao je barem jednom doć Ambrosu pomoć nije. Isto tako, taj Ambrose nije uspio u svom 'nećeš nikad postat prvak' jer je postao prvak kešinom na WM upravo nad Romanom.

Meni je više priča o nekom long term booking u ovoj situaciji. Jer istog nema. Samo moment koji je vezan na moment od prije 10 godina. Sve između nema nikakve veze s tom pričom između njih dvojce.

Momenti su bili super, no sve ostalo je čista praznina za tu priču. Il drugim riječima - iskoristili su priliku (i neka su!), al da su ikada to planirali do možda prije mjesec dana - nisu
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10636
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Seth Rollins

Post Postao/la HunterDX »

Seth je pukao kao karakter. Imao je loš reign, loš program za WM, pa i loš meč.

Jedino što je dobro. Pokazao se kao veliki radnik. Neka ga kompanija nagradi nekim boljim gimmickom sad, jer su ovaj istrošili.
Možda neki Rollins koji bi imao Shield stil u nekoj tweener ulozi.

Meni takodje nema smisla da ga Roman mrzi zbog onoga što je uradio pre 10 god. Jer su njihovi programi od kraja 2016 i narednih par godina pokazali nešto suprotno.
Ima smisla da ga mrzi samo zbog onog programa iz 2022. jer mu je tada Seth ušao u glavu.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24859
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Seth Rollins

Post Postao/la Maki »

Roman je 2022. u promou i rekao Sethu da mu nikad neće oprostiti izdaju Shielda i to je sinoć i pokazao gdje je žrtvovao priliku da završi sa Codyjem kako bi se osvetio Rollinsu. Rollins je jedini Romanov izazivač u reignu kojeg Roman nije uspio dobiti već se morao diskvalifikovati da zadrži pojas.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10636
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Seth Rollins

Post Postao/la HunterDX »

Maki je napisao/la: 08 tra 2024, 16:50 Roman je 2022. u promou i rekao Sethu da mu nikad neće oprostiti izdaju Shielda i to je sinoć i pokazao gdje je žrtvovao priliku da završi sa Codyjem kako bi se osvetio Rollinsu. Rollins je jedini Romanov izazivač u reignu kojeg Roman nije uspio dobiti već se morao diskvalifikovati da zadrži pojas.
To nije imalo smisla. Jedino ima smisla ona wrestling (NE)logika koja kaže da je ona sada heel i druga je osoba.
Te priče da je krio to u sebi i ostalo pada u vodu.
Kada je face, oprašta mu, kada je heel ne i to je to.
Ja lično nisam impresioniran tom pričom. Hvatanje za jedan trenutak iz prošlosti. Dosta bi bolje bilo da je njihova priča dobila neku novu dimenziju i novog krivca.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24859
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Seth Rollins

Post Postao/la Maki »

Ali taj jedan trenutak je promjenio čitav WWE i posljedice toga traju do dan danas. Bez Plan B nemaš Tribal Chiefa.

Ne vidim takođe da pada u vodu da je kriv. Roman je godinama bio pošteni face koji nije varao pa kad se vratio tokom COVIDa postao je manipulativni sociopat koji vara u svakom meču. Znači krio je svoju pravu stranu godinama. Isto tako i mržnju prema Rollinsu.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10636
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Seth Rollins

Post Postao/la HunterDX »

Maki je napisao/la: 08 tra 2024, 17:05 Ali taj jedan trenutak je promjenio čitav WWE i posljedice toga traju do dan danas. Bez Plan B nemaš Tribal Chiefa.

Ne vidim takođe da pada u vodu da je kriv. Roman je godinama bio pošteni face koji nije varao pa kad se vratio tokom COVIDa postao je manipulativni sociopat koji vara u svakom meču. Znači krio je svoju pravu stranu godinama. Isto tako i mržnju prema Rollinsu.
Što govori da nikada nije bio face, već psihopata koji je krio pravo lice.
Svima je jasno da je plan bio da bude dobar lik i da želi da prašta, pa su planovi promenjeni.
Nešto slično kao kod Naruto pisca gde je Itači psihopata, a onda heroj. A ipak je svima jasno šta je pisac prvobitno hteo da kaže.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24859
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Seth Rollins

Post Postao/la Maki »

Ma to je wrestling. Ne možeš očekivati kontinuitet. Kevin Owens preksinoć izgrlio Samia i poželio mu sreću a kroz kakvu torturu je stavljao Samija tokom heel runa to se ne može opisati.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10636
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Seth Rollins

Post Postao/la HunterDX »

Maki je napisao/la: 08 tra 2024, 17:22 Ma to je wrestling. Ne možeš očekivati kontinuitet. Kevin Owens preksinoć izgrlio Samia i poželio mu sreću a kroz kakvu torturu je stavljao Samija tokom heel runa to se ne može opisati.
Ma naravno. Baš zbog tog kontinuiteta koji je teško zadržati sam i rekao da volim da vidim neki novi razvoj između dvojice prijatelja. Meni je draže da vidim tako nešto.

Izdao si me, oprostio sam ti, opet smo prijatelji. Hajde da se dogodi nešto novo. Prvi momenat jeste prvi i ostaje zauvek zabeležen, ali treba osvežiti priču.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24859
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Seth Rollins

Post Postao/la Maki »

Ali je realnije da heel Roman to nije zaboravio i da nije oprostio i zato ima probleme sa povjerenjem pa je tražio od porodice da mu se stalno klanjaju.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58313
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Seth Rollins

Post Postao/la Sherpa »

Ma sve ok, oni su kazali to, no deset godina nisu ništa oko toga pričali, zato kažem da super što su iskoriatili moment, ali to sigurno nije log term booking. Jer bije postojao plan za to kad se shield dogodio, niti je organski došlo do ovoga. Ne bi ni došlo da se cm punk nije ozlijedio
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10636
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Seth Rollins

Post Postao/la HunterDX »

Sherpa je napisao/la: 08 tra 2024, 18:59 Ma sve ok, oni su kazali to, no deset godina nisu ništa oko toga pričali, zato kažem da super što su iskoriatili moment, ali to sigurno nije log term booking. Jer bije postojao plan za to kad se shield dogodio, niti je organski došlo do ovoga. Ne bi ni došlo da se cm punk nije ozlijedio
Tako nekako.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10408
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Re: Seth Rollins

Post Postao/la Markovic619 »

Pogledati cijeli thread.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58313
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Seth Rollins

Post Postao/la Sherpa »

Ovo je dobro, no opet ima jednu veliku rupu - zašto to nije iskoristio za sebe. Seth je oduvijek bio sebičan lik. Možda naprave promjenu po tom pitanju, i da ovo bude trigger za to. No to i dalje ostaje kao upitnik
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13986
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seth Rollins

Post Postao/la AleksaVP »

Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58313
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Seth Rollins

Post Postao/la Sherpa »

Otišao na operaciju zbog te povrede
slika
Odgovori