Double Or Nothing 2021

Arhiva prethodnih događaja

Vaša ocena za ovaj PPV?

Anketa je završila: 07 lip 2021, 19:33.

1
0
Nema glasova.
2
0
Nema glasova.
3
0
Nema glasova.
4
3
60%
5
2
40%
 
Ukupno glasova: 5

Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58258
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

AEW: Double or Nothing 2021 recenzija

Post Postao/la Sherpa »

uh, nisam siguran da bi mi redemption arc di uzgub bio dobar, pošto je tako počelo, nemaš onaj feel good moment.

kraj main eventa di osvoje titule, post promo di ovaj najavi da je gotovo, bi isto bio jednako snažan.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

AEW: Double or Nothing 2021 recenzija

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Izlaziš na leđima, pravilo hrvanja. Ako dobro odradiš priču izvedivo je, pogotovo ako moraju proć nekakav gauntlet ili turnir da bi dobili pravo na title shot. Kvragu, provlači stalno priču da je Kaz taj koji nosi ekipu prema tituli i da jednostavno nije bilo dosta. Eto ako baš želiš izbjeć da izgube title meč mogu finale nekog turnira ili nešto, al to mi ima manji emotivni udar.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58258
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

AEW: Double or Nothing 2021 recenzija

Post Postao/la Sherpa »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Izlaziš na leđima, pravilo hrvanja
naravno da se slažem s time, ali mogu postojati iznimke ak priča to traži
slika
Avatar
Jobber29
Rank 4
Rank 4
Postovi: 66
Pridružen/a: 16 ožu 2021, 23:49
3
Lokacija: Mostar
Kontakt:
Status: Offline

Double Or Nothing 2021

Post Postao/la Jobber29 »

Malo kasnim al moram reći da sam zaista uživao u ovom PPVu. Povratak publike nakon svega ovog sa pandemijom je zaista game changer i to se osjetilo od prvog trenutka. Vidjeti Stinga u meču je bio zaista trenutak kad mi je bilo toplo oko srca. Archer i Miro su mi bili dobri kao i njihovi outfiti, Miro mi je baš zabavan lik, nisam pratio wrestling u godinama kad je on bio u WWE al baš se primijeti da uživa u svojoj ulozi. Evidentno je bilo da će D.M.D. biti ta koja će prekinuti Shidin reign i mislim da je to potpuno zasluženo jer je Britt stvarno puno uradila za žensku AEW diviziju i vrijeme je da bude na vrhu sa beltom(čiji dizajn mi se nimalo ne dopada). Meč Page VS Cage mi je bio dobar al više mi se nekako dopadao meč kojeg su imali na otvaranju Dynamitea nekoliko tjedana prije ovog PPV. Fan sam svake vrste BR mečeva tako da sam bio zabavljen i sa ovim, dok o mečevima Bucksa, Triple Threata i stadium stampede neću trošiti riječ već samo :clap: :clap: :clap:. Cody VS Ogogo se vidjelo nekako od početka da publika nije baš toliko zagrijana za ovo i mislim da je to s razlogom, jedino što će meni ostat u pamćenju od ovoga je vertebreaker kojeg dugo nisam vidio. Sve u svemu velike pohvale za AEW, uživao sam i mislim da DON '21 mogu smatrati velikim uspjehom.
slika
Odgovori