Triplemania XXIX

Puro i Lucha na jednom mjestu
Odgovori
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10402
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Triplemania XXIX

Post Postao/la Markovic619 »

During a press conference on May 18, AAA Lucha Libre announced that Triplemania XXIX will take place on August 14 with limited capacity in attendance at Arena de Mexico.

It was also confirmed that Kenny Omega will defend his AAA Mega Championship against Andrade. The bout was set up at AAA Rey De Reyes, with Andrade appearing and challenging Omega for the title. Omega responded that he's a busy guy and needed time to think about it.

Also official for the event is Deonna Purrazzo vs. Faby Apache in a champion vs. champion bout. Purrazzo is the reigning IMPACT Knockouts Champion while Apache is the Reina de Reinas Champion. Purrazzo issued the challenge at Rey De Reyes and Apache quickly accepted.

In the main event, Psycho Clown and Rey Escorpion will battle in a mask vs. hair match.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58256
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Triplemania XXIX

Post Postao/la Sherpa »

Mislim da on ne skida masku klaunu
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17706
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Triplemania XXIX

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Nisam upoznat s main eventom, jesu ova dvojica bolji odabir od Kennyja i Andradea?
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10402
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Triplemania XXIX

Post Postao/la Markovic619 »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST Nisam upoznat s main eventom, jesu ova dvojica bolji odabir od Kennyja i Andradea?
Mask vs hair match. Lucha de apuetas su važniji mečevi od mečeva za titule.

Bolje je izgubiti 10 puta titulu nego jednom masku.

Prestiž -> titule
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58256
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Triplemania XXIX

Post Postao/la Sherpa »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST Nisam upoznat s main eventom, jesu ova dvojica bolji odabir od Kennyja i Andradea?
Vjerojatno neće biti bolji, ali će biti važniji meč.

Psycho clown je osjetno veće ime u meksiku nego što je la sombra / andrade
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17706
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Triplemania XXIX

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58256
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Triplemania XXIX

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58256
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Triplemania XXIX

Post Postao/la Sherpa »

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6710
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Triplemania XXIX

Post Postao/la SwitchBlade »

Kakve scene. :lol:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58256
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Triplemania XXIX

Post Postao/la Sherpa »

Andrade El Idolo was originally scheduled to win the AAA Mega Championship from Kenny Omega at Triplemania, but AEW asked the promotion to hold off, according to Dave Meltzer on Wrestling Observer Radio.

Meltzer said that AEW has control over Omega's finishes in other promotions and asked AAA to not have him lose Saturday in Mexico City. Meltzer speculated it was because the AEW World Champion lost the Impact World title to Christian Cage on AEW Rampage Friday night and didn't want Omega to lose two nights in a row.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10402
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Triplemania XXIX

Post Postao/la Markovic619 »

Meltzer

Aracno & Leyenda Americana & Estrella Cosmico v Terror Purpura & Veonoide & Picadura Letal 1
Copa Bardahl 1.75
Deonna Purrazzo v Faby Apache 2.25
Pentagon Jr. & Rey Fenix v Laredo Kid & El Hijo del Vikingo v Taurus & mystery partner Brian Cage in 4.25
DMT Azul & Puma King & Sam Adonis v Chessman & Pagano & Murder Clown 2.75
Kenny Omega v Andrade 4
Psycho Clown v Rey Escorpion 4.25
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58256
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Triplemania XXIX

Post Postao/la Sherpa »

Wow, više nego sam očekivao.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10402
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Triplemania XXIX

Post Postao/la Markovic619 »

Odgledao TripleManiu.

Marvel Lucha Libre Edition Match
Bilo je jako zanimljivo. Kvalitetom ne sjajan mec ali je bio interesantan. Zanima me kuda vodi ova saradnja, da li ce ostati samo na undercard mecevima ili ce preci na nesto vise jer mozemo dobiti zanimljive karaktere. I da, Aracno je imao dobar ulazak ali malo bagav **3/4

Copa Bardahl
Gauntlet mec gdje na svakih 60 sekundi u mec ulazi novi wrestler, tako da je svako imao nekih tridesetak sekundi da pokaze sta zna. Mec nije bio nista specijalno. Pobijedio je Mr. Iguana koji je imao dobar performans. Bitnije od samog meca je ono sto se desilo nakon. Debitovali su Sanson, Cuartero i Forastero, napali su Iguanu a onda su prozvali Poder del Norte i njih razbili uz pomoc drugog stablea La Emprese koji su im dali svoje majice. Batine su dobili jos Aramis i Octagon Jr, ako sam ja dobro vidio. Bog samo zna sta se ovdje desilo. Ali izgleda da su trojica debitanata sada postali clanovi Emprese **1/4

Faby Apache vs. Deonna Purrazzo (AAA Reina de Reinas & Impact Knockouts Championships)
Koji clusterfuck... uzas, ubacivanja sa strane tokom cijelog meca, overbooking, pa sudija koji konstantno pomaze Deonni koja na kraju pobjedjuje. Uzasnoo. Izgleda da su Faby i sudija imali neki duzi feud al svejedno katastrofa *

Lucha Brothers vs. Laredo Kid & Hijo del Vikingo vs. Taurus & Brian Cage (AAA Campeonato de Parejas)
Napokon nesto dobro na ovom showu. Jako brz mec, odlican spotfest. A i ne moze biti lose kada je 6 ovakvih wrestlera u mecu. Fenix i Penta su odbranili titule ****

La Empresa (DMT Azul, Puma King & Sam Adonis) vs. Team AAA (Chessman, Pagano & Murder Clown)
Ovo je bio nekakav street fight koji nije ispao bas najbolje. Na kraju su se Chessman i Pagano sukobili iz cista mira (ili sam ja nesto propustio) i Empresa je to iskoristila i pobijedili su u ovom mecu. Nista posebno **1/2

Kenny Omega vs. Andrade El Idolo (Mega Campeonato)
Pocetak je bio uzasno dosadan. Malo u ringu su se mlatili, pa malo na ringsideu pa se bacali po barikadi... drugi dio meca bolji ali ne puno bolji. Dio sa Ric Flairom je bio zanimljiv. Omega na prevaru pobjedjuje. Andrade je trebao biti face u ovom mecu ali nije to bas najbolje iznio. Kako god, ocekivao sam mnogo vise od ovog meca ***1/4

Psycho Clown vs. Rey Escorpion (Mascara vs. Caballera)
Jako zabavan main event. Ulazak Psychoa i odavanje pocasti Super Porkyu su fino odradili. Mec je bio hardcore makljaza sa mozda previse ljudi oko ringa. U nekim trenucima se nije znalo ko gdje bije. Camera work nije bio bas najbolji. Psycho i Rey su odradili svoje uloge kako treba. Glavna mana ovog meca je ta sto se znalo ko dobija i prije pocetka samog meca. Sigurno nece Psycho da izgubi. I zavrsnica je malo pokvarila mec. Nepotreban turn plus zavrsnica na sunset flip... ***3/4

Post match segment dobar iako sam slabo sta razumio :lol:

Na kraju je ovo ispao solidan show. Moze to i bolje ali znajuci Meksiko moze to i dosta gore.

6/10
Odgovori