HNL 2021/22

Arhiva nogometnih događanja sezone 2021/22
Odgovori
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: HNL 2021/22

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Nije nepotreban panduri su debili :whistle:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58253
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: HNL 2021/22

Post Postao/la Sherpa »

Brzinski kratak pregled i da li mogu biti zadovoljni sezonom.

Dinamo - Da. Iako s obzirm na budžete nije bilo očekivano da se naslov osvoji tek kolo prije kraja, te što si imao tri trenera sigurno nisu pozitivne stvari. Ali uzeo si prvenstvo, u Europi si opet bio kompetitivan i imao peh što si u skupinama naletio na West Hem iz trećeg pota pa te to odvelo na sevillu. To su ipak ekipe iz liga petice s kojima nemreš računati da ćeš biti bolji, iako su jedne i druge dobili jednom
Hajduk - Da. Kup je presudio. Da se kup izgubio ovo bi ipak bilo ne, ponajprije zbog još jednog lošeg izdanja u Europi. Ovako, kup i drugo mjesto je uspjeh, dok je neuspjeh u europi protiv jednog od najlošijih protivnika u povijesti, zaista ogromna mrlja
Osijek - Ne. Kraj sezone je presudio gdje se Osijek kompletno raspao, da su ostali drugi bilo bi vjeorjatno da. iako i oni imaju veliki problem s slabom sezonom u Europi.
Rijeka - Da. Iako nisu ništa osvojili treba uzeti u obzir da su imali najslabiji kadar, najmlađu momčad, najmanje utrošili na kadar u odnosu na ostale. Dovraga, početkom sezone im je kadar po TMu bio tipa sedmi po vrijednosti u ligi. A oni su došli do finala kupa i bili dugo u lovu uz titule. Ova Rijeka je napravila više od realnih očekivanja
Lokomotiva - Da. Nakon što su prošle godine izbjegli ispadanje, Lokomotiva je ove sezone pokazala puno i ugrabila peto mjesto, a pri tome su i nešto zaradili.
Gorica - Ne. Zadnjih godina su overačivali, tako da malo slabiji rezultat dolazi kao šok. No nije nužno ovo veliki minus za Goricu. Čim je postalo jasno da ne mogu biti četvriti, gorica je prodala svog glavnog igrača i sada ima novce za neku drugu sezonu gdje će biti kompetitivna za pozicije u europu. možda ne nužno iduće godine, možda u sezoni kada budemo imali 5 predstavnika. Plus puno ozlijeda
Slaven Belupo - Ne. Ni vrit ni mimo, nisu ništa napravili. No drugi dio sezone očigledno bolji
Šibenik - Ne. Klub je skoro propao na zimu. Dovraga. Nisu imali da kupe jakoliša od hajduka te da ga odmah prodaju u francusku, što su mogli napraviti da je bilo novaca. Na čemu bi zaradili milijun eura. No nije bilo da plate hajduku, pa je na kraju hajduk zaradio te pare.
Istra 1961 - Ne. Izuzev DDBa, ovo je bila prilično sjebana sezona za njih. nisu igrali loše, ali nisu ništa postizali. Ostali su u ligi, no to se znalo prije početka sezone. Hoće li i dogodinme?
HDR - Ne - ovaj klub nije bio spreman za prvu ligu i to su svi znali
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9272
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: HNL 2021/22

Post Postao/la emirates »

Koja je prica sa Dragovoljcem? Vidim da ih dosta ljudi hejta, pa sam htio znati koja im je pozadina. Mislim da mogu svakakve zakljucke donositi na osnovu grba, ali kontam bolje cete vi to objasniti :mrgreen:
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: HNL 2021/22

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Po pogledu outsidera i objektivno možda, al po pogledu nekog iz mista i da nas je Rijeka nakantala ljudi bi smatrali ovu sezonu uspjehomy
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58253
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: HNL 2021/22

Post Postao/la Sherpa »

Eumaus The Swineherd je napisao/la: 27 svi 2022, 01:05 Po pogledu outsidera i objektivno možda, al po pogledu nekog iz mista i da nas je Rijeka nakantala ljudi bi smatrali ovu sezonu uspjehomy
Potpuno razumijem, ja sam išao ovom logikom - na početku sezone sigurno nije kup bio cilj, bila je vrlo vjerojatno borba za europu i pokušaj napada na prvenstvo. u jednom su sramotno podbacili, u drugome su napravili ogromnu stvar jer ovako blizu nisu bili dinamu već 10 godina, ali su na kraju i tu ostali kratkih rukava. Još dodaj da je jedan trener odletio i da je ipak tu financijski minus (premda ajde, nisam to gledao kod drugih pa neću ni ovdje) ima argumenata i za to da nije bila uspješna, s ubzirom na ulaganja. mislim da je ta europa nešto što baš jako udara na dojam ako nema kupa. kup to itekako poravlja, on bi učinuo sezonu uspješnom i da su bili deveti u ligi. trofej.
emirates je napisao/la: 27 svi 2022, 00:51 Koja je prica sa Dragovoljcem? Vidim da ih dosta ljudi hejta, pa sam htio znati koja im je pozadina. Mislim da mogu svakakve zakljucke donositi na osnovu grba, ali kontam bolje cete vi to objasniti :mrgreen:
Već skoro 20 godina mrtvi predsjednik Spajić je postavio klub kao klub hrvatluka (čitaj: ustaštva), čime se on prilično ponosio. Gdje imaš izjave da kod njega srbi nikada neće igrati, a crnci samo ako su katolici. I taj stil se nastavio njegovati nakon njegove smrt. u na dresu, crni dresovi, sve ono što je čista aludacija na ustaštvo, premda osjetno blaže nego dok je spomenuti bio živ.
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Re: HNL 2021/22

Post Postao/la azo »

Znači naš Široki je neki light Dragovoljac
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58253
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: HNL 2021/22

Post Postao/la Sherpa »

Zmijavci, Sesvete i Opatija ispali iz druge lige, uz Osijek 2 i Dinamo 2 (iako su bili sedmi, moraju ispasti jer više ne mogu biti u drugoj ligi zbog novih pravila). Po meni velika greška što druga nije ostala na 16 klubova, a treća i sve niže regionalno, ne nacionalno
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58253
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: HNL 2021/22

Post Postao/la Sherpa »

Malo je bila tuga sada kada je Ljubić odjavio zadnju utaknicu koja se u sklopu HNTVa radila kroz zadnjih 6 godina. Iskreno, ali jebeno iskreno se nadam da će novi vlasnici prava prepozanti što su neki ljudi do sada radili, probati ih dovesti na svoj projekt i dozvoliti im da se sve to podigne na još jedan veći nivo. Utakmicu po utakmicu četvorka je napravila više za popularizaciju nego svi ostali zajedno. Probati ih sve dovesti, vratiti podcast, platiti ih sukladno. Napraviti neku novu i sjajnu priču s novim projekom. Naravno, to ne znači da ne treba novih ljudi. Imaš priliku spojiti novo i staro i napraviti nešto veliko. Zbilja veliko.
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9287
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: HNL 2021/22

Post Postao/la KOMANIA »

I kakva je situacija sada?
U HNL-u ostaju 10 klubova, a koliko će biti u drugoj i trećoj i da li će sada četvrti rang biti podeljen na 4-5 "regionalnih" liga, kao što je dosad bio treći?
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58253
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: HNL 2021/22

Post Postao/la Sherpa »

Druga 12, treća nemam pojma koliko 12-16 raspon čini mi se. nakon toga regionlna podjela

imaš negdje na temi kada sam pisao o tome
slika
Odgovori