Meč tjedna

Za sve druge wrestling stvari

Idući postavlja

Anketa je završila: 06 lip 2022, 19:51.

A lister
2
29%
ETS
5
71%
 
Ukupno glasova: 7

Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17797
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Meč tjedna

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Meč br. 21
Kenny Omega vs Haruka
24.7.2011.
Stardom X Stardom 2011 - Nanae Takahashi 15th Anniversary

❌ 30-minutni klasik
❌ 3-minutni squash
✅ 3-minutni klasik

Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 18016
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Meč tjedna

Post Postao/la Hangman98 »

Kenny vs Haruka

Kontraverzno i mec koji mu je vjerovatno navukao dosta hejtera (korny khm korny) ali meni se to svidja kod njega. Razbijanje stereotipa, mozes pruzati vrhunske meceve i nemati ega i taj tough guy BS-a da ponekad odradis i neki comedy stuff, ne plasi se da ce mu to ubiti relevantnost. Nasmijale su me Hulkamania gestikulacije i vidi se da je Kenny dobro uputio sta ce odraditi u mecu.
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17797
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Meč tjedna

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

I odradio je meč bez da se nešto maloj dogodilo. Profesionalizam na djelu.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58320
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Meč tjedna

Post Postao/la Sherpa »

Meni su takvi mečevi zabavni. Da, postoji opasnost da se nešto dogodi. ali isto tako postoji opasnost i kada klinci igraju nogomet da nekome pukne noga, ili kada cure rade gimnastiku pa da tu nešto pođe po zlu. Radila je s profesionalcem koji je mkasimalno pazio na nju. Na kraju krajeva, cura sella i bumpa bolje nego alexa bliss. Kaj je uopće s njom, jer još u wrestling vodama ili je idol?
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24859
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Meč tjedna

Post Postao/la Maki »

Ni prvo ni drugo. Mislim da se samo povukla
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24859
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Meč tjedna

Post Postao/la Maki »

Kenny Omega vs Haruka
Sa jedne strane dosta zabavno. Hurricanrana, 619, Kennyevo heelovanje nakon Backbreakera, Hulkamania poze, glavom od turnbuckle, potenciranje bacanja curice na ringside, Diving Crossbody, Enzuigiri i Kennyev šok nakon što je odzvonilo. No razumijem i zašto se nekim ljudima ne sviđa. Nije za svakoga i da, u određenoj mjeri svakako pravi sprdnju od pro wrestlinga ali nije ostavilo nikakve trajnije "posljedice" tako da može proći.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: Meč tjedna

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Kenny vs Haruka
Svako malo se sitim da ovo postoji pa odgledam. Za ono šta je je suludo zabavno, Kenny je odradia maksimalno sigurno i uspija je da curica izgleda ko da donekle pripada u ringu. Dodatni bonus je i šta svaki put kad ovo neko odgleda Corny je korak blize moždanom :lol:
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17797
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Meč tjedna

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Pogledali su Hangman, Sherpa, Maki i Eumaus.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58320
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Meč tjedna

Post Postao/la Sherpa »

anketa postavljena

sredit ću sve oko ikonica ovih dana, obaveze
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24859
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Meč tjedna

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la: 01 svi 2022, 19:37 anketa postavljena

sredit ću sve oko ikonica ovih dana, obaveze
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58320
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Meč tjedna

Post Postao/la Sherpa »

stavit ću nakon utakmice uniteda neki meč. ikonice nisam stigao srediti danas :(
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58320
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Meč tjedna

Post Postao/la Sherpa »

NorthEast Wrestling
Hardyz vs Young Bucks
2014

slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12368
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Meč tjedna

Post Postao/la Rio146 »

Haruka vs Kenny Omega

Šta reći? Prvi put kada sam gledao, bio sam u blagom šoku jer tada nisam očekivao da bi ovakve mečeve mogao imati jedan Kenny Omega. Sada shvaćam kakav je to hrvač, i da mu svakakav tip meča nije stran. Odradio je ovo jako profesionalno, ali opet je izgledalo prilično uvjerljivo. Nije samo curica napadala nego je i on odradio Backbreaker i Enzuigiri. U to vrijeme je Stadom imao te 3 minute time limit drawove.
Yes Sir!
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12368
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Meč tjedna

Post Postao/la Rio146 »

Hardy Boys vs Young Bucks

Ne mogu više ovih užasnih camera workova. Kvaliteta nula. Jedva sam se koncentrirao na meč. Čini mi se da smo na 4:28 imali cut u videu, pa mi se ni editing nije dopao. Meč dosta bazičan na početku, a jedina stvar koja mi se dopala je Steen na komentatorskoj poziciji. Malo previše mat wrestlinga između Matta i Matta za moj ukus. Dobri timski potezi Hardya. Fenomenalan Whisper in the Wind Jeffa. Matt je dobro krenuo s ofenzivom, ali Nick je pogodio prekrasan Superkick. Bucksi koriste svaku priliku kako bi dodatno naštetili Mattu, a Jeff mu ne može pomoći jer ga stalno sudac spriječava u tome. Steen je urnebesan na komentatorskom mjestu. Odlična Moonsault/Splash kombinacija YB. Jeff dobija hot tag, ali Matt Jackson mu kontrira s podignutim koljenima Swanton Bomb, a onda Nick radi Swanton Bomb i pogađa. Solidno je ova skevenca izgledala. Odličan dupli Superkick YB, a dobar je bio i pokušaj Crucifix pina od Jeffa. Wow kakav kraj. Swanton Bomb, Moonsault i Suicide Dive Hardy Boysa. :clap: Superkick/Twist of Fate a onda i onaj DDT na ringside Nicka. Fantastično. Meltzer Driver YB-a, ali Jeff povlači sudca iz ringa kako su malo prije napravili Bucksi, a Nick uzvraća Suicide Diveom. Završnica Twist of Fate/Swanton Bomb je super odrađena. Kako je meč tekao prema kraju bio je sve bolji i bolji.
Yes Sir!
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: Meč tjedna

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Hardy Boys vs Young Bucks

Nije mi sjelo. Na stranu katastrofalnu kvalitetu videa zbog koje je meč granično negdledljiv, ovo nije meč za mene. Nit me Hardyzi posebno zanimaju, nit Bucksi kad nisu u Japanu. Rio je u pravu kad kaže da je postajalo bolje kako je išlo, al nisam steka dojam da su ispričali neku priču. Sa 3/10 mi se popelo na 5/10.
slika
Odgovori