Extreme Rules 2022

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Re: Extreme Rules 2022

Post Postao/la azo »

Bio je na nekom lajvu na yt prije showa. U tagu je s KO
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 18015
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Extreme Rules 2022

Post Postao/la Hangman98 »

azo je napisao/la: 09 lis 2022, 19:28 Bio je na nekom lajvu na yt prije showa. U tagu je s KO
Na kickoffu? Pa dobro, odnekud se mora pocet' :mrgreen:
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Re: Extreme Rules 2022

Post Postao/la azo »

Nije ni kickoff nego nekj fanatsy booking s debilima, nmp uklonjeno s yt poslije emitovanja
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 18015
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Extreme Rules 2022

Post Postao/la Hangman98 »

slika
slika
Avatar
Jovic
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1162
Pridružen/a: 19 pro 2020, 17:31
3
Lokacija: Zvornik- BiH/RS
Status: Offline

Re: Extreme Rules 2022

Post Postao/la Jovic »

Hangman98 je napisao/la: 09 lis 2022, 19:42 slika
Bitno je da dizes u nebesa kompaniju gde svako malo izbija neko sranje u backstage-u.. Ljudi trebaju podrzati sve kompanije a ne izricito samo jednu
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58317
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Extreme Rules 2022

Post Postao/la Sherpa »

Jovic je napisao/la: 09 lis 2022, 19:49 Bitno je da dizes u nebesa kompaniju gde svako malo izbija neko sranje u backstage-u.
Hmmmmm

A zašto je Vince otišao? Zbog 'nekog sranja u backstage-u'? Nije to eksluzivno samo za jednu kompaniju, na kraju krajeva, ono što se sada u AEWu događa je ništa naspram toga što su WWE/F slačionice vidjeli. Od svađa, tuča, sranja (doslovno) u tuđe torbe pa do zataškavanja ubojstava.
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 18015
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Extreme Rules 2022

Post Postao/la Hangman98 »

Jovic je napisao/la: 09 lis 2022, 19:49
Hangman98 je napisao/la: 09 lis 2022, 19:42 slika
Bitno je da dizes u nebesa kompaniju gde svako malo izbija neko sranje u backstage-u.. Ljudi trebaju podrzati sve kompanije a ne izricito samo jednu
De ba uozbilji se. Kao prvo kakve veze imaju medjuljudski odnosi sa kvalitetom wrestling showa? Ko je rekao da je sve u Dubu savrseno? Cesto se kritikuje, samo sto oni makar znaju da te nagrade za redovno gledanje dobrim odlukama i kulminacijama.

To podrzati sve kompanije je prica za malu djecu, ne mogu podrzati nesto sto te 'izradi' svaki put. Dao sam im sansu previse puta da bi izigrali ulozeno vrijeme i nakon Clash at the Castle rekao sam da necu vise biti tako naivan i padati na prividne promjene.

Podrzavam ja NJPW, Stardom, Indy promotere koji se trude udovoljiti konzumentima njihovog produkta, a ne samo tjerati po svom i ono sto je najbolje za njihove poslovne partnere.

Ako ti smeta to sto mi je goDra sto nisam potrosio vrijeme na nesto sto bi me iznerviralo, zalim slučaj.
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17790
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

Re: Extreme Rules 2022

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Jovic je napisao/la: 09 lis 2022, 19:49
Hangman98 je napisao/la: 09 lis 2022, 19:42 slika
Bitno je da dizes u nebesa kompaniju gde svako malo izbija neko sranje u backstage-u.. Ljudi trebaju podrzati sve kompanije a ne izricito samo jednu
Kaj nisi ti pričao da bi bilo najbolje da WWE propadne prije dolaska HHH-a?

Moje isprike ako sam u krivu, ali znam da se to spomenulo u nekom kontekstu dok smo razgovarali jednom prilikom...
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Re: Extreme Rules 2022

Post Postao/la AlenB »

Koji je toliki problem što WWE gura Krossa i što je pobijedio McIntyrea? Ne vidim kako je McIntyre išta značajno izgubio time. Pa barem su sad svi jednako spotlightani i sve veće face su stvarno super građene kroz tjedne showove. Neko mora izgubiti jbg. Ne vidim stvarno gdje je problem. McIntyre će kad tad ponovno dobiti svojih pet minuta slave. Očito to nije sad. Ali ovo nije ni pokopavanje. Kakav Impact. Čovjek je bio main event stadionskog eventu u svojoj zemlji i išao je protiv jebenog Reignsa koji je drugi najpushaniji wrestler možda čak i ovog tisućljeća, odmah nakon Johna Cene. Jel stvarno mislite da je on nezadovoljan
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58317
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Extreme Rules 2022

Post Postao/la Sherpa »

On sam nije, fanovi jesu.

Tu je dosta velika razlika u mentalitetu što aew dostavi ono što fanovi traže, wwe baš i ne. Okej, još je prerano za govoriti hoće li tako biti i pod tripsićem, jer nemreš preko noći promijeniti ovako veliku kompaniju
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 18015
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Extreme Rules 2022

Post Postao/la Hangman98 »

Dean Ambrose je bio visestruki sampion, je li bio nezadovoljan?
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Re: Extreme Rules 2022

Post Postao/la AlenB »

Sherpa je napisao/la: 09 lis 2022, 22:26 On sam nije, fanovi jesu.

Tu je dosta velika razlika u mentalitetu što aew dostavi ono što fanovi traže, wwe baš i ne. Okej, još je prerano za govoriti hoće li tako biti i pod tripsićem, jer nemreš preko noći promijeniti ovako veliku kompaniju
Iskreno ne vidim toliki rage fanova po internetu oko toga koliko ovdje. Drew otkako se vratio nikada nije prestao biti big deal. Ovaj poraz mu neće naštetiti baš ništa.
Hangman98 je napisao/la: 09 lis 2022, 22:27 Dean Ambrose je bio visestruki sampion, je li bio nezadovoljan?
Ne vredi ti uspoređivati to tako jer je sve individualna stvar. Ambrose je bio sjeban 17 puta u post Shield WWE razdoblju. Feud s Wyattom i Rollinsom učinili su ga idiotom, bio je Reignsov sidekick, kreativne ideje su mu bile odbacivane kao npr onaj propali meč s Lesnarom, WWE title reign mu je bio suviše kratak i pao je u drugi plan dolaskom Universal titule, heel turn mu je uništen itd.

Gdje je točno McIntyre sjeban van ovog poraza protiv Reignsa kojeg očito treba tumačiti zasebno jer je Reigns druga priča i nije čudo štovje tu izgubio.
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 18015
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Extreme Rules 2022

Post Postao/la Hangman98 »

Sta nije setao sa macem i ganjao Corbina i Mossa po backstage par mjeseci unazad, pri tom imajuci niz nebitnih meceva sa ovom dvojicom?

Ne znam kako je Reigns druga prica, kad je njegov overpush jedan od glavnih problema zasto ne mogu imati zvijezde na njegovom nivou. Ne dati Drewu pobjedu u takvoj atmosferi je greska, tesko da te briga za njega kad vidis da nema sanse da povuku okidac sa njim i samim tim unistavas njegov karakter.

Problem je kad vidis da i dalje postoji stereotip, gdje nabildani hrvac, koji nije nesto u ringu, a Bgm ni na micu, ali eto ima zgodnu djevojku i neku spooky pricu ima prednost u odnosu na ostatak rostera.

Drew oduvijek izgleda nedojebano, stalno se neckaju sa njim. Krenu build kao da zele nesto sa njim i kad se dodje do vrhunca i etabliranja ohlade ga totalno i vrate na pocetak. Meni to djeluje frustrirajuce, mozda je on covjek sa debelim zivcima pa ga to ne nervira, mene bi.
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13995
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Re: Extreme Rules 2022

Post Postao/la AleksaVP »

Samo što nije trebao Roman da dobije, mora ga što pre skinuti neko, ovo je bila idealna prilika i Trips je imao priliku promeniti politiku da lokalni heroji dobiju nagradu u svom okruženju a ne da stalno gube.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7033
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Extreme Rules 2022

Post Postao/la crocop97 »

Hangman98 je napisao/la: 09 lis 2022, 22:52

Problem je kad vidis da i dalje postoji stereotip, gdje nabildani hrvac, koji nije nesto u ringu, a Bgm ni na micu, ali eto ima zgodnu djevojku i neku spooky pricu ima prednost u odnosu na ostatak rostera.
Najjače je što je Drew, bar koliko se meni čini, čak i veći od Reignsa, s te strane je isto arhetipni WWE main eventer kojeg možeš stavit na poster, a uz sve to može i odradit odličan meč i čak je jedan od rijetkih faceova koji je prirodno zanimljiv. Šta Hunter vidi u Krossu to mi nikako nije jasno...
slika
Odgovori